صفحه 136 از 175 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

خیر تفاوتی نداره
    بله پاسپورت نیازه
    برای صدور این گواهی باید به پلیس+10 رفته و اونجا اثر انگشت تمامی انگشتهات رو بدی

Junior Member

سلام دوستان
    چند تا سوال دارم خیلی ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید
    1. من ی گواهی عدم سوء پیشینه گرفتم ک تاریخش مال دو ماه و نیم پیشه البته ترجمش کردم تایید دادگستری و امور خارجه هم داره برای ارائه ب سفارت امارت گرفتم و تایید سفارت امارت تو تهران هم شده. تو سایتی ک برای ویزا اقدام میکنیم نوشته بود سوء پیشینه باید تاریخش زیر 6 ماه باشه بنظرتون مشکلی نداره من اینی ک دو ماه و نیم پیش گرفتم رو اپلود کنم ؟ اینم بگم تو خود گواهی ک از پلیس میگیریم نوشته ک اعتبارش یک ماه از تاریخ صدوره ولی تو سایت ویزا نوشته بود زیر 6 ماه ظاهرا قبوله. کسی اطلاعی داره از این موضوع ؟ من میتونم اینی ک دارم رو اپلود کنم؟

2. من برای دکتری میخام اقدام کنم برای پروسه ویزا نیاز ب اپلود مدارک دانشگاهی هست ؟ و اگر نیاز هست باید هر دو مقطع ارشد و لیسانس رو اپلود کنم یا فقط ارشد رو اپلود کنم کفایت میکنه؟

3. من کارت معافیت دارم باید ظاهرا ترجمش کنم منتها میخاستم بدونم تاییداتش رو هم باید بگیرم ینی تایید دادگستری و امور خارجه هم میخاد ؟ ترجمه دانشنامه و ریزنمرات چی اوناهم تاییدات رو میخان واسه پروسه ویزا؟

خیلی ممنون اگر کسی تجربه مشابه یا اطلاعاتی داره لطفا در اختیارم بزاره

Junior Member

دوستان اگر کسی این اواخر معیانات و آزمایش و عکس رادیولوژی رو (برای ویزای دانشجویی) انجام داده ممنون می شم بگه چقدر هزینه متقبل شده.

من بعد از تماس با پزشک معتمد بهم گفته شد که (معادل) 110 دلار آمریکا هزینه ی ویزیت هست
    100 هزینه ی عکس رادیولوژی و 200 هزینه ی آزمایشات (راستش واحد پول این دو تا آخری رو نمی دونم و امیدوارم هزار تومان باشه!)
    ویرایش توسط zivet : April 28th, 2018 در ساعت 12:27 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط zivet نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی این اواخر معیانات و آزمایش و عکس رادیولوژی رو (برای ویزای دانشجویی) انجام داده ممنون می شم بگه چقدر هزینه متقبل شده.

من بعد از تماس با پزشک معتمد بهم گفته شد که (معادل) 110 دلار آمریکا هزینه ی ویزیت هست
    100 هزینه ی عکس رادیولوژی و 200 هزینه ی آزمایشات (راستش واحد پول این دو تا آخری رو نمی دونم و امیدوارم هزار تومان باشه!)
    من 4 ماه پیش معاینه پزشکی رفتم کلا 680 تومن شد.

من جدیدا بیمارستان ایرانمهر رفتم، ویزیت شد 400 هزار تومن، رادیولوژی 85800 تومن و آزمایشگاه هم 156000 تومن.

Junior Member

من به بیمارستان ایرانمهر مراجعه کردم. دختر 2 ساله م که فقط معاینه بدنی داشت 300 هزار تومان هزینه ش شد. برای خودم 400 هزار هزینه معاینه بدنی، 160 آزمایش خون و 87 هزار تومان هم عکس از قفسه سینه.

Junior Member

بدانید و آگاه باشید که اگر به اتفاق همسر و فرزند برای ویزای نیوزلند اقدام میکنید، چنانچه همسرتون ویزای ویزیتوری درخواست بده میتونید که ویزای فرزند رو هم در ویزای همسر
    include
    کنید و بدین ترتیب فقط یک اپلیکیشن فی بدید. اما اگر همسر ویزای کار درخواست بده هم اپلیکیشن فی خودش گرانتر میشه و هم برای فرزند باید جداگانه اپلیکیشن فی داد!

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    خیلی ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون
    فقط یک سوال در قسمت provide details که شما میفرمایید بازه زمانی مورد نظر رو نوشتید خب خودش که start & end dates رو بعدش پرسیده!! یعنی مثلا شما نوشتید که 8 ماه تحصیل یا کار نمیکردید؟! من دقیق متوجه نشدم میشه لطف کنید بگید دقیق چی نوشتید؟؟
    سلام
    دوست عزیز برای نوشتن دیتیل در این قسمت کافیه بگید که مثلا داشتید برای کنکور ارشد/ دکتری میخوندید، یا برای زبان (تافل و آیلتس) کار میکردید و یا اینکه داشتید روی یک مقاله کار میکردید... به نظرم صادقانه براشون بنویسید، چرا که بعید میدونم آف بودن شما در یک دوره خاص مشکلی باشه براشون، هدف از این قسمت اینه که مطمئن بشن طرف بخاطر بیماری یا مشکل خاص دیگه ای آف نبوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط universal86 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز برای نوشتن دیتیل در این قسمت کافیه بگید که مثلا داشتید برای کنکور ارشد/ دکتری میخوندید، یا برای زبان (تافل و آیلتس) کار میکردید و یا اینکه داشتید روی یک مقاله کار میکردید... به نظرم صادقانه براشون بنویسید، چرا که بعید میدونم آف بودن شما در یک دوره خاص مشکلی باشه براشون، هدف از این قسمت اینه که مطمئن بشن طرف بخاطر بیماری یا مشکل خاص دیگه ای آف نبوده.
    سلام، ممنونم از راهنماییتون
    راستش منم دقیقا به همین صورت که شما میفرمایید نوشتم، برای قسمت details فقط به صورت عنوان نوشتم و در قسمتی که پرسیده چیکار میکردم، با یکم جزئیات تا تعداد کلماتی که اجازه میداد، توضیح دادم.
    فقط من آزمون زبان رو در همون قسمت education history گذاشتم با توجه به جمله ای که خودش نوشته بود:
    Provide details of your education history, including English language studies (if applicable)
    و چون در طول دوره ای که داشتم زبان میخوندم روی مقاله هام هم کار میکردم، نمیشد مقاله رو برای قسمت گپ تحصیلی بذارم، چون تاریخ چاپ مقاله هام با اون تاریخ جور در نمیومد، پس مجبور شدم دنبال دانشگاه و استاد گشتن رو برای اون قسمت وارد کنم که البته چندین ماه هم طول کشید. امیدوارم که ایراد نگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    سلام، ممنونم از راهنماییتون
    راستش منم دقیقا به همین صورت که شما میفرمایید نوشتم، برای قسمت details فقط به صورت عنوان نوشتم و در قسمتی که پرسیده چیکار میکردم، با یکم جزئیات تا تعداد کلماتی که اجازه میداد، توضیح دادم.
    فقط من آزمون زبان رو در همون قسمت education history گذاشتم با توجه به جمله ای که خودش نوشته بود:
    Provide details of your education history, including English language studies (if applicable)
    و چون در طول دوره ای که داشتم زبان میخوندم روی مقاله هام هم کار میکردم، نمیشد مقاله رو برای قسمت گپ تحصیلی بذارم، چون تاریخ چاپ مقاله هام با اون تاریخ جور در نمیومد، پس مجبور شدم دنبال دانشگاه و استاد گشتن رو برای اون قسمت وارد کنم که البته چندین ماه هم طول کشید. امیدوارم که ایراد نگیرن.
    واقعا بعید میدونم برای گپ کمتر از یکسال بخوان گیری بدن... همین چیزایی هم که نوشتید ظاهرا مشکل رو حل میکنه، من خودم برای بعد از ارشدم یه دوره گپ شیش ماهه داشتم که براشون نوشتم داشتم ایرادات پایان نامه و مراحل فارغ التحصیلی مثل جمع آوری مدارک و تسویه حساب و ... رو طی میکردم.
    امیدوارم که ویزاتون بدون مشکل اپرو بشه.
    پیروز باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)