صفحه 138 از 175 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون
    اینطور که میفرمایید شما باید اسکالرشیپ خود دانشگاه رو گرفته باشید که براتون رسید پرداخت فی هم صادر شده!! راستش سوپروایزر من در مورد پرداخت فی چیزی به من نگفتن، ولی در نامه اسکالرشیپ دقیقا مدت اسکالرشیپ و مقداری که برای فی و هزینه زندگی داده میشه گفته شده، امیدوارم ایرادی نگیرن. ولی اینطوری که من اینجا خوندم گویا کسانی که سلف فاند هستند اونم بعد از اینکه ویزاشون اپرو میشه در یه بازه زمانی مشخص ازشون خواسته میشه که رسید پرداخت فی رو ارسال کنن تا ویزاشون صادر بشه.
    در مورد اینکه چون در bona fide شما سند خونه ضمیمه نکردین دوباره ازتون درباره برنامه بعد از دکترا پرسیدن، بعید میدونم علت این باشه. من روادید کانادا رو هم خوندم، چون از کانادا هم پذیرش داشتم و اونجا هم دوستان نوشته بودن که خیلی از مدارکی که در مرحله اول آپلود کردن دوباره ازشون سوال شده. به نظر میاد این آفیسرهای محترم در همه سفارتها کلا دوست دارن مدارک خواسته شده رو دوباره بخوان!!حالا علت چیه نمیدونم!!
    امیدوارم توضیحاتی که براشون ارسال کردید قانع کننده بوده باشه و هرچه سریعتر ویزاتون اپرو بشه.
    ممنون از توضیحات و آرزوی خوبتون
    من برای پروژه اپلای کرده بودم که مسئول و پشتیبان مالیش یه موسسه ی تحقیقاتی هست و استاد من هم مرتبط با این موسسه ست و هم دانشگاه.. اینه که در خصوص مسائل مالی من با موسسه در ارتباط هستم ولی مراحل اپلای برای place for doctor of philosophy در دانشگاه رو باید مثل بقیه طی می کردم و وقتی توی اکانتم در پورتال دانشگاه برام پیغام اومد که شهریه ترم اول باید تا این تاریخ پرداخت بشه با استادم در میون گذاشتم و پرداخت از این طریق انجام شد ولی حدس می زنم شما چون با پشتیبان مالی در ارتباط مستقیم نیستید و در کل با توجه به تجربیات سایر دوستان که خودتون هم اشاره کردید نامه ی اسکالرشیپ انشالا کفایت می کنه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zivet نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات و آرزوی خوبتون
    من برای پروژه اپلای کرده بودم که مسئول و پشتیبان مالیش یه موسسه ی تحقیقاتی هست و استاد من هم مرتبط با این موسسه ست و هم دانشگاه.. اینه که در خصوص مسائل مالی من با موسسه در ارتباط هستم ولی مراحل اپلای برای place for doctor of philosophy در دانشگاه رو باید مثل بقیه طی می کردم و وقتی توی اکانتم در پورتال دانشگاه برام پیغام اومد که شهریه ترم اول باید تا این تاریخ پرداخت بشه با استادم در میون گذاشتم و پرداخت از این طریق انجام شد ولی حدس می زنم شما چون با پشتیبان مالی در ارتباط مستقیم نیستید و در کل با توجه به تجربیات سایر دوستان که خودتون هم اشاره کردید نامه ی اسکالرشیپ انشالا کفایت می کنه.
    موفق باشید
    مرسی از اینکه وضعیتتون رو توضیح دادید.
    راستش من اول برای اسکالرشیپ دانشگاه درخواست دادم ولی متاسفانه نتونستم اونو بگیرم، بعد از چند ماه سوپروایزرم باهام تماس گرفت که فاند برای یه موضوع دیگه داره ولی من اون موقع از یکی از دانشگاههای کانادا پذیرش گرفته بودم ولی اونجا هم مشکلاتی پیش اومد و نشد، تا اینکه دوباره برگشتم سراغ نیوزیلند. و من اصلا با سازمان پشتیبان کننده در تماس نیستم فقط نامه اسکالرشیپ رو به من دادن، ایشالا که کافی هست. البته من هنوز اصلا ویزام رو هم سابمیت نکردم چون منتظر نامه آفر جدید دانشگاه هستم با توجه به اینکه پروپوزالم عوض شده، که خیلی به آهستگی مراحلش داره انجام میشه

Junior Member

راستش من اول برای اسکالرشیپ دانشگاه درخواست دادم ولی متاسفانه نتونستم اونو بگیرم، بعد از چند ماه سوپروایزرم باهام تماس گرفت که فاند برای یه موضوع دیگه داره ولی من اون موقع از یکی از دانشگاههای کانادا پذیرش گرفته بودم ولی اونجا هم مشکلاتی پیش اومد و نشد، تا اینکه دوباره برگشتم سراغ نیوزیلند. و من اصلا با سازمان پشتیبان کننده در تماس نیستم فقط نامه اسکالرشیپ رو به من دادن، ایشالا که کافی هست. البته من هنوز اصلا ویزام رو هم سابمیت نکردم چون منتظر نامه آفر جدید دانشگاه هستم با توجه به اینکه پروپوزالم عوض شده، که خیلی به آهستگی مراحلش داره انجام میشه
    نگران نباشید انشالا که همه چیز به خوبی پیش می ره. من داستانای عجیبی درباره ی کندی این طور مراحل administration توی نیوزلند شنیدم.. در کل چیز معمولیه از قرار

نقل قول نوشته اصلی توسط zivet نمایش پست ها
    نگران نباشید انشالا که همه چیز به خوبی پیش می ره. من داستانای عجیبی درباره ی کندی این طور مراحل administration توی نیوزلند شنیدم.. در کل چیز معمولیه از قرار
    ممنونم از دلگرمیتون، البته من با یکی از بچه هایی که دانشجوی سوپروایزر خودم بوده صحبت کردم و ایشون گفتن که طول میکشه و کارای اینجوری روند آهسته ای داره!!
    انشالله که کار همه دوستان خیلی سریع و با موفقیت انجام بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

سلام.
    اصلا نیازی نیست شما با سازمانی که بهتون اسکالرشیپ داده در تماس باشید و یا ... . شرایتتون مثل من هستش و منم بورس خارج از دانشگاه داشتم. شما نامه اسکالرشیپ (که مقدار اسکالرشیپ سالیانه درش ذکر شده) و پذیرش دانشگاه رو نیاز هست در سایت سفارت اپلود کنید و جای نگرانی نداره. فکر کنم که دانشگاه برای صدور نامه پذیرش ازتون بخوان بیمه یک سالتون رو هم پرداخت کنید که در این صورت اون و هم باید پرداخت کنید و برای دانشگاه بفرستین که نامه پذیرش و صادر کنه.
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط nilfam نمایش پست ها
    سلام.
    اصلا نیازی نیست شما با سازمانی که بهتون اسکالرشیپ داده در تماس باشید و یا ... . شرایتتون مثل من هستش و منم بورس خارج از دانشگاه داشتم. شما نامه اسکالرشیپ (که مقدار اسکالرشیپ سالیانه درش ذکر شده) و پذیرش دانشگاه رو نیاز هست در سایت سفارت اپلود کنید و جای نگرانی نداره. فکر کنم که دانشگاه برای صدور نامه پذیرش ازتون بخوان بیمه یک سالتون رو هم پرداخت کنید که در این صورت اون و هم باید پرداخت کنید و برای دانشگاه بفرستین که نامه پذیرش و صادر کنه.
    موفق باشین
    مرسی از پاسختون،
    مشکل من الان اسکالرشیپ نیست و اسکالرشیپ من شامل بیمه هم میشه. من منتظر نامه آفر هستم تا درخواست ویزام رو سابمیت کنم، و علت اینکه هنوز نامه آفر من صادر نشده این هست که پروپوزالم عوض شده و هفته پیش نامه تغییر پروپوزال رو امضا کردم، و کارای اداریش به قول معروف داره انجام میشه که خیلی کند داره پیش میره.

Junior Member

Smile پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط universal86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویزای من پس از 14 روز اپرو شد که برای خودم هم غیرمنتظره بود!
    تاریخ سابمیت: 23 آپریل
    تاریخ اپرو: 7 آوریل

مقطع و رشته تحصیلی: دکتری برنامه ریزی شهری
    سلف فاند دانشگاه آوکلند

راستش تو پروسه ویزا مهمترین دغدغه من تمکن مالی بود که من دل رو زدم به دریا و صرفا گردش شش ماهه دوتا حساب خودم رو نشون دادم که مجموع دوتا حساب در طول دوره شش ماهه بطور متوسط حدود 80 میلیون موجودی داشت.
    شهریه رو هم هنوز پرداخت نکردم و صدور ویزا مشروط به پرداخت شهریه است که بهم تا 21 می وقت دادن.
    برای مدارکم هم صرفا مهر دارالترجمه زدم، ضمنا سوابق کاریمون رو تاجایی که میتونستم از محلهای کار قبلیم گرفتم، به این صورت که خودم متن انگلیسی رو تنظیم میکردم و میبردم به شرکتی که توش بودم اونا هم با سربرگ شرکت و با امضای مدیرعامل یا مدیر مستقیم تاییدش میکردن.
    البته من در حال حاضر کارمند یه شرکت دولتی هستم برای همینم حکم کارگزینی رو هم ترجمه کردم. البته از دوتا از محلهای کار سابقم نتونستم گواهی بگیرم ولی آفیسر هیچ مدرکی ازم نخواست.
    در مجموع بعد از سابمیت فقط یه ایمیل برام اومد که اونم ایمیل اپرو بود.
    قبل از جمع آوری مدارک و شروع فرایند اقدام برای ویزا، اولش کل پیامهای این تاپیک رو خوندم؛ حتی یه سری که مال قبل از سال 2014 و تو یه تاپیک مجزا اومده بود و از توشون یک خلاصه ای هم از مواردی که بهم مربوط میشد رو جمع آوری کردم که در اولین فرصت اینجا آپلودش میکنم.
    قطعا اگر این تاپیک، این فوروم و راهنماییهای دوستان نبود امکان نداشت به این راحتی فرایند ویزام به سرانجام برسه. بخاطر همینم خوشحال میشم اگر بتونم به بقیه دوستان کمک کنم.
    امیدوارم که کار بقیه دوستان هم هرچه زودتر با موفقیت به سرانجام برسه.

من منتظرم آپلود هستم
    just 4030

Junior Member

سلام دوستان.
    یه سوال داشتم. هرکدوم از دوستان که اطلاعی داره ممنون میشم جواب بده.
    من 22 مارچ برای ویزای دانشجویی سابمیت آنلاین کردم و پرونده ی من به بمبئی ارسال شد. شهریه را اخیرا توسط ویزا کارت تهران پیمنت پرداخت کردم. آفیسر من 11 May نامه زده و از من علاوه بر تاییدیه پرداخت شهریه، مدرک زیر رو خواسته:
    Evidence of transfer of funds from the source declared in application as tuition fees
    کسی هست بدونه این چیه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

به نظر میاد شما حساب بانکی ای در اپلیکیشن برای افیسر ارسال کردین که نشون بدین مبلغ کافی درش پول هست. فکر کنم منظورشون اینه که از اون حساب بانکی شهریتون و باید پرداخت کنید و از دانشگاه نامه ای بگیرید که شهریه پرداخت شده و از بانک هم نامه بگیرید که اون مبلغ از همون حسابتون که اعلام کردین کم شده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط marki نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوال داشتم. هرکدوم از دوستان که اطلاعی داره ممنون میشم جواب بده.
    من 22 مارچ برای ویزای دانشجویی سابمیت آنلاین کردم و پرونده ی من به بمبئی ارسال شد. شهریه را اخیرا توسط ویزا کارت تهران پیمنت پرداخت کردم. آفیسر من 11 May نامه زده و از من علاوه بر تاییدیه پرداخت شهریه، مدرک زیر رو خواسته:
    Evidence of transfer of funds from the source declared in application as tuition fees
    کسی هست بدونه این چیه؟؟

دوستان کسی به تازگی برای ویزای دانشجویی اقدام کرده؟ آفیسر پرونده تون مشخص شده؟
    معمولا چقدر طول میکشه که آفیسر مشخص بشه؟ و اگه پرونده رفته باشه نیوزیلند برای بررسی آیا بیشتر طول میکشه که آفیسر مشخص بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)