صفحه 14 از 175 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان.
    بررسی پرونده من 3 فوریه شروع شد و تاریخ دریافت مدیکال من رو 19 فوریه زدن. من همچنان منتظرم. یکی از دوستان تو انجمن نوشته برای دانشگاههای پلیتکنیک ویزا نمیدن. پذیرش من از AUT هست. دوره چهار ساله دکترا. ایا این امر که برای دانشگاههای پلیتکنیک ویزا نمیدن صحت داره? و ایا AUT هم از این نوع دانشگاه ها هست? ممنونم میشم اگر کسی به سوالم پاسخ بده.

Junior Member

نه AUT پلی تکنیک نیست. مشکلی برای ویزاتون بوجود نمیاد. ازین بابت نگران نباشین منم از AUT واسه دکتری مکانیک پذیرش دارم. شما برای چه رشته ای پذیرش دارین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rohani نمایش پست ها
    نه AUT پلی تکنیک نیست. مشکلی برای ویزاتون بوجود نمیاد. ازین بابت نگران نباشین منم از AUT واسه دکتری مکانیک پذیرش دارم. شما برای چه رشته ای پذیرش دارین؟
    سلام. ممنون از پاسختون. من برای رشته ی روابط بین الملل و توسعه پذیرش دارم. ابا این که مدارکم رو کامل فرستادم، ولی هنوز خبری از ویزام نیست. به هر حال مرسی برای کمکتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    مدارک رو براش ای میل کنین اگه بخواد پست بشه دوباره خودش بهتون میگه
    آفیسر من هم Vermeulen هستش. از من هم همین مدارکو خواست که براش میل کردم. در پاسخ تشکر کرد و گفت وارد verification جدیدی می شید که undefinite time table هستش. از اون روز 30 روزی گذشته و میلی دریافت نکردم. برای خودم هم سواله که بعد تعیین آفیسر چقدر زمان میبره برای صدور ویزا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sobish نمایش پست ها
    آفیسر من هم Vermeulen هستش. از من هم همین مدارکو خواست که براش میل کردم. در پاسخ تشکر کرد و گفت وارد verification جدیدی می شید که undefinite time table هستش. از اون روز 30 روزی گذشته و میلی دریافت نکردم. برای خودم هم سواله که بعد تعیین آفیسر چقدر زمان میبره برای صدور ویزا؟

دوستان لطفا اگه كسي ويزاش يا جواب وريفيكيشنش اخيراً اومده بگه من ازبس انتظار كشيدم خسته شدم. من ٨/٥ ماهه مداركمو فرستادم. و ٣ ماهه تو وريفيكيشنه. دوستان اگه اطلاعتشونو بگن ميتونيم مقايسه كنيم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    osmaina University in chemical engineering

سلام

دکترا در رشته مهندسی شیمی دانشگته کنتربری
    ۲۸ اگوست ارسال مدارک
    ۲ نامه تاییده رسیدن به دبی و ۱۴ روز بعد ولینگتون
    ۳ ماه انتظار و مشخص شدن افیسر پرونده
    ارسال مدارک مورد نیاز طی پروسه ۲ ماه ( هر سری یه ایرادی می گرفت و یه مدرک جدید می خواست )
    الان نم 45 روزه که ازش خبری نیست به ایمیلم جواب نمی ده

جهت اطلاع دوستانی که برای رشته مهندسی اقدام می کنند . پروسه ویزا خیلی خیلی طولانیه در جریان باشید ابتدا من فکر می کردم فقط برای بعضی ها صادقه ولی با گذشت زمان فهمیدم که برای همه انجوریه پس از الان اماده یه پروسه ۶ تا ۹ ماهه باشید یا اینکه اگه برای یه جای بهتر با موقعیت شغلیه بهتر مثله استرالیا تونستید پذیرش بگیرید حتما برید ( پروسه ویزای دانشجویی استرالیا میگن ۱۵ تا ۳۰ روزه هست ) در ضمن طبق تحقیقات من موقعییت کاری بهتر و بیشتری در استرالیا هست.

نشید مثل من که دیگه نه راه پیش دارم نه پس . تازه متوجه شدم موقعیت کاری اونم بعد از اتمام تحصیلات خیلی مهمه اونم تو کشوری که درس می خونه . توکل بر خدا هر چی پیش میاد خیره . کی می دونه شاید بعد از اتمام تحصیل موقعیت های شغلیه با درامد خوب تو این کشور زیبا گیرم بیاد. همچنین برای همه شما

اگه کسی تو پروسه اپلای ویزا کمک می خواد در حد توانم باشه بهش کمک می کنم

یا حق

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asad_karim نمایش پست ها
    سلام

دکترا در رشته مهندسی شیمی دانشگته کنتربری
    ۲۸ اگوست ارسال مدارک
    ۲ نامه تاییده رسیدن به دبی و ۱۴ روز بعد ولینگتون
    ۳ ماه انتظار و مشخص شدن افیسر پرونده
    ارسال مدارک مورد نیاز طی پروسه ۲ ماه ( هر سری یه ایرادی می گرفت و یه مدرک جدید می خواست )
    الان نم 45 روزه که ازش خبری نیست به ایمیلم جواب نمی ده

جهت اطلاع دوستانی که برای رشته مهندسی اقدام می کنند . پروسه ویزا خیلی خیلی طولانیه در جریان باشید ابتدا من فکر می کردم فقط برای بعضی ها صادقه ولی با گذشت زمان فهمیدم که برای همه انجوریه پس از الان اماده یه پروسه ۶ تا ۹ ماهه باشید یا اینکه اگه برای یه جای بهتر با موقعیت شغلیه بهتر مثله استرالیا تونستید پذیرش بگیرید حتما برید ( پروسه ویزای دانشجویی استرالیا میگن ۱۵ تا ۳۰ روزه هست ) در ضمن طبق تحقیقات من موقعییت کاری بهتر و بیشتری در استرالیا هست.

نشید مثل من که دیگه نه راه پیش دارم نه پس . تازه متوجه شدم موقعیت کاری اونم بعد از اتمام تحصیلات خیلی مهمه اونم تو کشوری که درس می خونه . توکل بر خدا هر چی پیش میاد خیره . کی می دونه شاید بعد از اتمام تحصیل موقعیت های شغلیه با درامد خوب تو این کشور زیبا گیرم بیاد. همچنین برای همه شما

اگه کسی تو پروسه اپلای ویزا کمک می خواد در حد توانم باشه بهش کمک می کنم

یا حق

سلام دوست عزیز

خوب کاملا درکتون می کنم منم چنین شرایطی رو داشتم پروسه من حدود 8 ماه طول کشید. من دکتری بیوشیمی می خونم دانشگاه اتاگو.
    باید بگم رو رشته هایی که شیمی دارند و حتی رادیو تراپی خیلی حساس هستند .
    ولی رشته های مارکتینگ و مدیریت خیلی سریع ویزا می دهند. الان دوستای من یک ماه اومدن اینجا و یک ماه و نیم ویزا گرفتند (زن و شوهر).

پس اگر رشته های ساینس و علوم پایه هستید بخصوص زیست و شیمی یک کمی تحملتون را بالا ببرید.

ارزشش را داره. اینجا جای خیییییییلی خوب ، آروم و امنی هست.
    آدم هاش هم بسیار دوست داشتنی هستند.

اما راجع به موقعیت کاری باید بگم که یک کم که نه خیلی شرایط خوبی نداره. و استرالیا خیلی خیلی بهتره.
    اینجا چون همه هم رو می شناسند وارد شدن به نت ورکشون خیلی آسون نیست. ولی غیر ممکن هم نیست.

اما برای درس خوندن بهترین انتخاب به نظر من.

دوست عزیز اندکی صبر سحر نزدیک است........ احتمالا به زودی خبرهای خوشی هم برای شما می آید که باعث می شه همه این ناراحتی ها فراموش بشه.

موفق باشید
    الی

Junior Member

واسه من نامه پذیرش از دانشگاه اوکلند اومده بهمراه نامه Visa Nomination که توش مطلب زیر اومده ولی مبلغ کمک هزینه مشخص نشده (قرار بود استاد بورس خارج از دانشگاه بگیره) , آیا این نامه برای سفارت کفایت می کنه ؟ یا مبلغ دقیق کمک هزینه باید مشخص بشه ؟:

The University of Auckland considers that there is evidence that you are a genuine (bona fide) student, have access to sufficient funds to maintain yourself while in New Zealand and have met all requirements for entry into your chosen programme of study with us

Senior Member

سلام
    دوستانی که فرم 1200 رو پر کردن در قسمت مربوط به سربازی چی باید نوشت؟
    من دارم برای کسی که زمان شاه سربازی بوده (در ارتش شاهنشاهی) این فرم رو پر میکنم و اصلا نمیدونم crop, division, brigade, battalion, unit چه معنی ای میده و من چی باید بنویسم. کارم خیلی ضروریه. ممنون میشه یکی جواب بده.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که فرم 1200 رو پر کردن در قسمت مربوط به سربازی چی باید نوشت؟
    من دارم برای کسی که زمان شاه سربازی بوده (در ارتش شاهنشاهی) این فرم رو پر میکنم و اصلا نمیدونم crop, division, brigade, battalion, unit چه معنی ای میده و من چی باید بنویسم. کارم خیلی ضروریه. ممنون میشه یکی جواب بده.
    مرسی
    هر چی را که نمی دانید خالی بگذارید، می توانید یک توضیح مختصر زیرش بنویسید که اطلاعاتش را به علت مرور زمان ندارید. ما هم شبیه همین انجام دادیم و مشکلی نگرفتند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)