صفحه 15 از 175 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    osmaina University in chemical engineering

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که فرم 1200 رو پر کردن در قسمت مربوط به سربازی چی باید نوشت؟
    من دارم برای کسی که زمان شاه سربازی بوده (در ارتش شاهنشاهی) این فرم رو پر میکنم و اصلا نمیدونم crop, division, brigade, battalion, unit چه معنی ای میده و من چی باید بنویسم. کارم خیلی ضروریه. ممنون میشه یکی جواب بده.
    مرسی
    در مورد من در نیروی انتظامی پلیس راه خدمت کردم همینو دقیقا انگلیسیشو نوشتم شما هم ببینید در زمتن شاه در چه قسمتی خدمت می کرده اینشو بنویسید دقیقا همونی که توی کارت پایان خدمت ذکر شده ولی انگلیسشو.

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

سلام
    خوشبختانه یکی از دوستانه نزدیکمون پیدا شد که مبلغ مورد نظر را در حساب خود به مدت 5-6 ماه داره و می تونه ساپورتره من باشه. حالا دو تا سوال دارم :
    1-من وقتی رفتم بانک بگم دقیقا چی می خوام ازتون؟ چون راستش سری قبل صورت حساب بانکی که ارائه دادم ماله دوستم در آمریکا بود ولی اینسری از یک بانک ایرانی هست.
    2- حساب آشنامون در بانک سینا هست. می خواستم بدونم بانک سینا برای ارائه صورت حساب مشکلی نداره که ؟ (چون شنیده بودم از بانکهای تحریم شده هست، ولی در خبرها آمده که خرداد ماه 1393 از فهرست خارج شده. لینک خبر . تازه ، فکر کنم تحریم درمورد جابجایی پول المللی هست نه در داشتن حساب و اعتبار چون بلاخره یک بانک هست)
    3- به نظرتون در کناره این صورت حساب یک موجودی حساب ، از حساب خودم هم ارائه بدم بهشون بهتره هست یا از حساب پدر مادرم ؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    osmaina University in chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    سلام
    خوشبختانه یکی از دوستانه نزدیکمون پیدا شد که مبلغ مورد نظر را در حساب خود به مدت 5-6 ماه داره و می تونه ساپورتره من باشه. حالا دو تا سوال دارم :
    1-من وقتی رفتم بانک بگم دقیقا چی می خوام ازتون؟ چون راستش سری قبل صورت حساب بانکی که ارائه دادم ماله دوستم در آمریکا بود ولی اینسری از یک بانک ایرانی هست.
    2- حساب آشنامون در بانک سینا هست. می خواستم بدونم بانک سینا برای ارائه صورت حساب مشکلی نداره که ؟ (چون شنیده بودم از بانکهای تحریم شده هست، ولی در خبرها آمده که خرداد ماه 1393 از فهرست خارج شده. لینک خبر . تازه ، فکر کنم تحریم درمورد جابجایی پول المللی هست نه در داشتن حساب و اعتبار چون بلاخره یک بانک هست)
    3- به نظرتون در کناره این صورت حساب یک موجودی حساب ، از حساب خودم هم ارائه بدم بهشون بهتره هست یا از حساب پدر مادرم ؟
    ممنونم
    [جواب سوالات

۱)اگه برای بار اول می خواد پرینت حساب ببرید کافیه برید بانک و بگید یه نامه انگلیسی بهتون بده که نشون بده در این حساب چقدر پول موجوده و گردش حساب رو . باید یاد اوری کنم حتما پول سه سال هزینه زندگی و دانشگاه باید تو حساب باشه . که در نهایت بانک یک برگ به شما میده .
    اگه گفته باشن هیستوری (history () حساب رو بیارید باید برید ریز تمام تراکنش ها رو تو اون دوره درخواستی نشون بدید مثلا ۳ یا ۶ ماه .

در مورد کیس من 200 میلیون گذاشتم تو حساب برای یک روز . وقتی هم که ازم پرسید که چرا پول رو بعد از یک روز برداشتی ( از من account history ) هم خواست چون دفعه اول پول سال اول رو تو حساب ریخته بودم . در جواب سوال گفتم که پدرم تاجره و همیشه پول میاد و میره تو حسابش . دوباره یه مدرکی از من خواست که نشون بدم این پول از کجا امده

که از حساب شخصی که پول رو فرستاده بودم به حساب پدرم یه پرینت حیاب گرفتم و ایمیل کردم . که دیگه از من مدرک نخواست .( در ضمن الان مدارک من رفته برای اکسترنال وریفیکشن )

۲) فکر نکنم موردی باشه ولی بازم بپرسید . بانک من صادرات بود. فکر کنم صادرات هم تحریم بوده.

۳)اصلا مدرکی اضافه بر اون چیزی که خواستن و از نظر عقلانی کمکی به پرونده میکنه ضمیمه نکنید. اینا خیلی گیرن ممکنه یه چیزی توی مدارکی که اصلا لازم نبوده و ارایه کردین پیدا کنند و گیر بدن.
    این نظر شخصی منه . چیزی که تو این مدت از کارا اینا فهمیدم. دقیقا هر چی می خوان همونو نشون بدید نه کمتر و نه بیشتر .

good luck

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم
    این مدارک اضافه گذاشتن مخصوص ما ایرانیاس و نه تنها امتیاز مثبت نداره که امتیاز منفی هم داره

Junior Member

سلام دوستان
    من به تازگی از دانشگاه اوکلند بورسیه گرفتم. ولی از ویزا و روندش هیچی نمیدونم.
    روند گرفتن ویزای نیوزلند چطوریه؟؟؟ از سفارتش تو ایران میشه اقدام کرد؟؟؟ چی لازمه و چه کارایی قبلش باید کرد؟؟؟ و چقدر تقریبا طول میکشه؟؟؟
    خیلی ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamshimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به تازگی از دانشگاه اوکلند بورسیه گرفتم. ولی از ویزا و روندش هیچی نمیدونم.
    روند گرفتن ویزای نیوزلند چطوریه؟؟؟ از سفارتش تو ایران میشه اقدام کرد؟؟؟ چی لازمه و چه کارایی قبلش باید کرد؟؟؟ و چقدر تقریبا طول میکشه؟؟؟
    خیلی ممنون
    بهتون پیشنهاد میکنم این تاپیک رو بخونید. به تمام سوالاتون جواب داده شده

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

بعد از 65 روز از ارسال مدارک من از دبی به ولینگتون هنوز افسر پرونده مشخص نشده. ایمیل رو که جواب نمیدن تلفن هم بی نتیجه. واقعا که بسیار کند کار می کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    بعد از 65 روز از ارسال مدارک من از دبی به ولینگتون هنوز افسر پرونده مشخص نشده. ایمیل رو که جواب نمیدن تلفن هم بی نتیجه. واقعا که بسیار کند کار می کنن
    دوست عزیز من 2 ساله اینجا هستم و برای تمدید ویزام (تمدید دوم) اقدام کردم. دوباره پروندم رو (واسه تمدید ویزا!!!) فرستادن به ولینگتون الانم 2 ماه شده و خبری نیست. کلا خیلی سخت نگیرید و برید به زندگیتون برسید تا بیاد. بله بسیار کند هستن. به خاطر این موضوع مجبور شدم سفر ایرانم رو کنسل کنم و دارم کنفرانس هامم از دست میدم!
    مهرداد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering, University OF Auckland

از دوستان کسی هست که نهاد انجام خدمت سربازیشان (ارتش- نیروی انتظامی و ....) و طول مدت خدمت سربازیشان برای اداره مهاجرت مورد سوال بوده/شده باشد؟

دوستان اگر تجربه ای در این زمینه دارید مرا هم در جریان بذارید.

ممنون

Junior Member

میشه یه راهنمایی بکنید که کدوم مدارک رو میشه تو سفارت برابر اصل کرد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)