صفحه 157 از 175 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان من سال 2018 از دانشگاههای (AUT) و Willington برای master of global management پذیرش گرفتم. بعد از 2 ماه ریجکت شدم. تو نامه نوشته بودن که منبع مالی برای ما واضح نیست و ما نمیدونیم شما این پول رو از کجا تامین کردید و اینکه ما مطمئن نیستیم که شما بتونی پول رو به کشور ما انتقال بدی !!!

Junior Member

سلام دوستان، میخوام از فردا یه حساب ویژه برای تمکن مالی 6 ماهه در بانک صادرات باز کنم.

میخواستم ببینم در بانک صادرات حساب سپرده کوتاه مدت (short term deposit account) که سود روزشمار بده اگر باز کنم مشکل داره، یا باید حتما حساب جاری باز کنم؟

اصلا در بین دوستان کسی هست که برای این امر در بانک صادرات حساب باز کرده باشه، میخوام بدونم گزینه خوبی هست یا نه؟ آخه گواهی که میده خیلی کامل تر از بقیه بانک هاست.

دوستانی که اخیرا ویزا گرفتن ممنون میشم اطلاع بدن

Junior Member

سلام دوستان
    واقعا ممنون میشم در رابطه با این دو سوال راهنمایی بفرمایید:
    من در اپلیکیشن فرم آنلاین، جنسیت رو female مشخص کردم، با این حال سوال خدمات سربازی رو باید جواب بدم. جواب اجباری بودن سربازی در کشور رو یس زدم و وجواب اینکه آیا شما سربازی رفتید رو زدم نو، و حالا از من گواهی معافیت میخواد، نمیدونم اشکال کار کجاست!

سوال دوم اینکه اگر فول فاند هستیم، برای قسمت تامین هزینه بلیط برگشت، اشکالی نداره اگر بانک استیتمنت پدر رو به همراه یک گواهی تعهد به پشتیبانی مالی آپلود کنیم؟
    چون نوشته باید حساب به اسم خودمون باشه، اما متاسفانه من حسابم گردش مالی نداشته و باید تا اخر هفته هم اپلیکیشن فرم ویزا رو سابمیت کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zr992 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واقعا ممنون میشم در رابطه با این دو سوال راهنمایی بفرمایید:
    من در اپلیکیشن فرم آنلاین، جنسیت رو female مشخص کردم، با این حال سوال خدمات سربازی رو باید جواب بدم. جواب اجباری بودن سربازی در کشور رو یس زدم و وجواب اینکه آیا شما سربازی رفتید رو زدم نو، و حالا از من گواهی معافیت میخواد، نمیدونم اشکال کار کجاست!

سوال دوم اینکه اگر فول فاند هستیم، برای قسمت تامین هزینه بلیط برگشت، اشکالی نداره اگر بانک استیتمنت پدر رو به همراه یک گواهی تعهد به پشتیبانی مالی آپلود کنیم؟
    چون نوشته باید حساب به اسم خودمون باشه، اما متاسفانه من حسابم گردش مالی نداشته و باید تا اخر هفته هم اپلیکیشن فرم ویزا رو سابمیت کنم.
    خوب‌سربازی تو کشور شما برای شما اجباریه؟ نیست دیگه. پس بزنین نو 😂
    اگه فاند دارین، همون فاند کافیه. ولی هم نامه فاند رو بذارین هم اون بانک اسیتمنت پدر رو. من خودم نامه فاند رو گذاشتم و نامه تایید اینکه ۱۰۰۰۰ دلار توو حساب دارم. گردش مالی نذاشتم اصلا. شما هم یه پول توو حساب به اسم خودتون بخوابونین و یه نامه تاییدیه بگیرین و تمام.

Junior Member

ممنونم از راهنمایی
    آخه مشکل اینجاست که نزده آیا تو کشور شما "برای شما" اجباریه؟
    زده آیا در کشور شما اجباریه؟ برای همین من زدم یس
    Has military service ever been compulsory in your home country?
    پس یعنی با اینکه خدمات سربازی تو ایران اجباریه، اما چون Female هستم بزنم No? آخه فکر کردم شاید False information محسوب بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zr992 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمایی
    آخه مشکل اینجاست که نزده آیا تو کشور شما "برای شما" اجباریه؟
    زده آیا در کشور شما اجباریه؟ برای همین من زدم یس
    Has military service ever been compulsory in your home country?
    پس یعنی با اینکه خدمات سربازی تو ایران اجباریه، اما چون Female هستم بزنم No? آخه فکر کردم شاید False information محسوب بشه.
    هر دو حالت رو دیدم که بچه ها زدن. وقتی Yes رو انتخاب می کنید،توضیح بدین که female هستین و بقیه ماجرا. آفیسرها خودشون کاملا واقف هستن به شرایط حاکم توو ایران. پس هر کدوم که خودتون حس بهتری دارین رو انتخاب کنین. جفتش یکیه. جای نگرانی نیست

Junior Member

سلام دوستان. من خیلی فوری به کمک نیاز دارم و ممنون می شوم به سوالات من جواب بدهید.

1- من از دانشگاه کونکوردیا برای phd با فاند 17500 دلار (RA) پذیرش گرفتم. نرخ شهریه برای یک سال تحصیلی هم برای دانشجوی اینترنشنال 12600 دلار آمده است. همچنین در نامه پذیرش حداقل هزینه زندگی در مونترال 14000$ در سال تخمین زده شده است. حال با توجه به این شرایط

1- من باید چه میزان تمکن مالی به سفارت کانادا ارائه بدهم که کافی باشد ؟؟
    2- آیا میزان تمکن مالی یک سال هزینه زندگی + کل شهریه (شهریه 4 سال) است ؟
    3- سفارت به چه نرخ دلاری تمکن مالی را حساب می کند (دولتی و یا آزاد) ؟
    ممنون

Junior Member

1,2- حداقل هزینه زندگی و شهریه سال اول رو باید نشون بدید که دارید؛ حدود 9000 دلار کانادا با شرایط شما. اما اگر میتونید بیشتر فراهم کنید تا 30-40 هزار تا نشون بدید. بعضی میگن مبلغ بالا ارائه ندید ولی من فول فاند بودم و 100 هزار تمکن ارائه دادم مشکلی هم پیش نیومد. به نظرم حساب با مانده بالا کیس تون رو قوی تر می کنه.
    3- بانک نرخ دولتی صادر می کنه اما آفیسر مطمئنن در جریان نرخ واقعی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMECHA نمایش پست ها
    سلام دوستان. من خیلی فوری به کمک نیاز دارم و ممنون می شوم به سوالات من جواب بدهید.

1- من از دانشگاه کونکوردیا برای phd با فاند 17500 دلار (RA) پذیرش گرفتم. نرخ شهریه برای یک سال تحصیلی هم برای دانشجوی اینترنشنال 12600 دلار آمده است. همچنین در نامه پذیرش حداقل هزینه زندگی در مونترال 14000$ در سال تخمین زده شده است. حال با توجه به این شرایط

1- من باید چه میزان تمکن مالی به سفارت کانادا ارائه بدهم که کافی باشد ؟؟
    2- آیا میزان تمکن مالی یک سال هزینه زندگی + کل شهریه (شهریه 4 سال) است ؟
    3- سفارت به چه نرخ دلاری تمکن مالی را حساب می کند (دولتی و یا آزاد) ؟
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام
    وقتتون بخیر
    من آفری که دریافت کردم برای 1 سپتامبر هستش و هنوز هم اپلیکیشن فرم ویزا رو کامل نکردم، به احتمال زیاد شنبه مدارکم تکمیل میشه و سابمیت میکنم.
    یعنی حدود دو ماه تا شروع کورسم وقت دارم! اینطور که از وضعیت دوستان مشخصه، معمولا دریافت ویزاشون حدود 4 ماه طول کشیده! پس چرا تو وبسایت های مختلف نوشته شده حداقل 6-8 هفته تا شروع کورس برای ویزا اقدام کنید!
    به نظرتون امیدی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)