صفحه 158 از 175 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان. ببخشید میخواستم بدونم این اواخر چقدر طول کشیده کسی ویزاش بیاد؟ خیلی ممنون

Junior Member

دوستان سلام،
    خیلی ممنون میشم اگر در این مورد راهنمایی بفرمایید:
    من هنوز مدرک ارشد و کارشناسیم آزاد نشده و ترجمه گواهی موقتشون رو برای ویزا آپلود کردم. به نظرتون چون تو گواهی موقت نوشته شده که دانشجو متعهد به ... مدت خدمت در ایران هست، مشکلی برای اخذ ویزا پیش نمیاد؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط parinazdd نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید میخواستم بدونم این اواخر چقدر طول کشیده کسی ویزاش بیاد؟ خیلی ممنون
    سلام

من سه ماهه اپلای کردم هنوز خبری نشده. شما کی اپلای کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zr992 نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    خیلی ممنون میشم اگر در این مورد راهنمایی بفرمایید:
    من هنوز مدرک ارشد و کارشناسیم آزاد نشده و ترجمه گواهی موقتشون رو برای ویزا آپلود کردم. به نظرتون چون تو گواهی موقت نوشته شده که دانشجو متعهد به ... مدت خدمت در ایران هست، مشکلی برای اخذ ویزا پیش نمیاد؟
    ممنونم
    فک نکنم بهتون ویزا بدن عزیز. تازه اگرم بدن دانشگاه موقع ثبت نام اصل مدارکتونا می خواد.

موفق باشید.

دوستان سلام
    وقتتون بخیر
    من آفری که دریافت کردم برای 1 سپتامبر هستش و هنوز هم اپلیکیشن فرم ویزا رو کامل نکردم، به احتمال زیاد شنبه مدارکم تکمیل میشه و سابمیت میکنم.
    یعنی حدود دو ماه تا شروع کورسم وقت دارم! اینطور که از وضعیت دوستان مشخصه، معمولا دریافت ویزاشون حدود 4 ماه طول کشیده! پس چرا تو وبسایت های مختلف نوشته شده حداقل 6-8 هفته تا شروع کورس برای ویزا اقدام کنید!
    به نظرتون امیدی هست؟
    سلام
    شما اول بگید فاند دارید یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaaarezaaa نمایش پست ها
    سلام
    شما اول بگید فاند دارید یا نه؟
    سلام
    ممنون
    بله، فول فاند دارم و بقیه مدارکم هم امروز ظهر تکمیل میشه. یعنی شما برای ویزا اصل دانشنامه رو آلپود کردید؟
    آخه من مدرک ارشد و کارشناسیم هر دو 30 مهر آزاد میشن! میخوام اگر با گواهی موقت ممکنه مشکلی پیش بیاد اصلا آپلودشون نکنم، چون اختیاریه

Junior Member

از دوستانی که ویزاشون رو دریافت کردن، کسی به جای دانشنامه، گواهی موقت برای ویزا آپلود کرده؟ یعنی اصلا نیازی هست گواهی موقت رو آلپود کنیم یا ریزنمرات کفایت میکنه؟

سلام
    ممنون
    بله، فول فاند دارم و بقیه مدارکم هم امروز ظهر تکمیل میشه. یعنی شما برای ویزا اصل دانشنامه رو آلپود کردید؟
    آخه من مدرک ارشد و کارشناسیم هر دو 30 مهر آزاد میشن! میخوام اگر با گواهی موقت ممکنه مشکلی پیش بیاد اصلا آپلودشون نکنم، چون اختیاریه
    سلام

من هم اصل دانشنامه رو آپلود کردم هم اصل ریز نمراتو. تو سایت اختیاریه ولی بعد از سابمیت ساپورت آفیسر ازتون مدارک اضافی می خواد. چرا اینقد دیر مگه هنوز دانشجویید؟

Junior Member

نه من شهریور دفاع کردم و تقریبا اواخر مهر مدارک کارشناسی و ارشدم رو گذاشتم کاریابی
    گفتن باید حداقل یک سال از فارغ التحصیلیت بگذره که مدرک آزاد بشه! به همین دلیل الان اصلش رو ندارم! یعنی هم گواهی و هم ریزنمرات موقت هستند

سلام
    خبری شد از ویزاتون؟ الان دقیقا روبروی وضعیت ویزاتون چی نوشته؟ مدرک اضافی ازتون خواستن؟
    من 25 می سابمیت کردم و نوشته submitted و از یه ایمیل شخصی از فرم inz1200 رو درخواست کردند. منم فرم رو واسش ایمیل کردمنمی دونم باید تو خود سایت هم مجددا آپلود کنم یا نه
    نقل قول نوشته اصلی توسط aaaaarezaaa نمایش پست ها
    سلام

من سه ماهه اپلای کردم هنوز خبری نشده. شما کی اپلای کردین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)