صفحه 16 از 175 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7235 نمایش پست ها
    میشه یه راهنمایی بکنید که کدوم مدارک رو میشه تو سفارت برابر اصل کرد ؟

دفتر تهران تمام مدارک شما رو برابر اصل میکنه. چیزایی که خیلی مهمه پاسپورت، کارت ملی و مدارک تحصیلی هست. من خودم همه مدارکمو بردم . پاسپورت 15 یورو و بقیه مدارک هر 3 تا 15 یورو

Junior Member

با سلام به همه دوستان...

سرانجام بعد از 104 روز انتظار ویزای من اپروو شد. واقعا خدارو هزاران بار شکر. برای همه دوستان منتظر دعا میکنم که هرچه زودتر ویزا بیاد و همه از نگرانی خلاص شن.

با آرزوی موفقیت برای همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان...

سرانجام بعد از 104 روز انتظار ویزای من اپروو شد. واقعا خدارو هزاران بار شکر. برای همه دوستان منتظر دعا میکنم که هرچه زودتر ویزا بیاد و همه از نگرانی خلاص شن.

با آرزوی موفقیت برای همه
    تبریک من را بپذیرید بسیار خوشحال کننده است امیدوارم در همه مراحل زندگیتان موفق باشید.
    لطفا اطلاعات جزئی تری در مورد تاریخ دقیق اتفاقات ( تاریخ ارسال مدارک, تاریخ تعیین شدن افسر و .... ) محل بررسی ویزا و ر شته و دانشگاه بفرمائید

سلام
    خداروشکر ویزای من هم اپروو شد. امیدوارم ویزای باقی دوستان هم به زودی اپروو بشه.
    زمان ارسال مدارک : 18 دسامبر 2014
    زمان اپروز شدن: 13 مارس 2015

رشته: مهندسی کامپیوتر، پایان نامه من هم در حوزه شبکه های سنسور هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان...

با آرزوی موفقیت برای همه
    تبریک میگم، ایشالا که موفق باشید. ویزای شما هم یکساله هستش؟ واسه من یکساله صادر کردن.

Junior Member

تبریک میگم برای ویزا

آیا شما مدارکتون فرستاده شده بود ولینگتون یا دبی بررسی شده؟

ممنون

Junior Member

خیلی تبریک میگمم. انشالا موفق باشین. خیلی همه بچه ها رو خوشحال کردین مطمینا. منکه الان 270 روز (9ماه) گذشته و هنوز من و همسرم منتظریم. 3 ماهه وریفیکیشن طول کشیده و دیگه منکه دارم عذاب میکشم ازین انتظار. امید بخدا ایشالا ویزا همه هرجه زودتر بیاد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط a_arghavani نمایش پست ها
    سلام
    خداروشکر ویزای من هم اپروو شد. امیدوارم ویزای باقی دوستان هم به زودی اپروو بشه.
    زمان ارسال مدارک : 18 دسامبر 2014
    زمان اپروز شدن: 13 مارس 2015

رشته: مهندسی کامپیوتر، پایان نامه من هم در حوزه شبکه های سنسور هستش
    تبریک میگم دوست عزیز. من مدارکم رو ۲۸ دسامبر فرستادم هنوز آفیسرم مشخص نشده

Junior Member

با تشکر از همه دوستان عزیز بابت پیامهای پر انرژی. امیدوارم برای همه سال 2015 همراه اخبار خوشی باشه و ویزای همه زودتر بیاد.

دیشب حدود ساعت 1 ایمیل اپروو اومد. واقعا تا صب از خوشحالی خابم نبرد. دعا میکنم همه این حس رو زودتر تجربه کنن.

من مدارک 1 دسامبر رسید دبی اما هیچ ایمیلی دریافت نکردم. من هنوز نه پین نامبر و نه کلاینت نامبر دارم. تا اینکه دقیقا 2 ماه بعد یعنی 1 فوریه کیس آفیسر ( Christopher Vermeulen ) از ولینگتون بم ایمیل زد و مدارک اضافه خاست ( پروپوزال، خلاصه تز ارشد، تمام آدرسهایی که در 5 سال اخیر ساکن بودم بهمراه تلفن تماس، لیست مقالات و تاییدیه تمام سوابق کاری که تو فرم 1200 قید کرده بودم ). 6 فوریه براش ارسال کردم. 10 فوریه ایمیل زد که مدارکمو برا استاندارد ورفیکیشن فرستاده. و در آخر 13 مارچ هم ایمیل اپروو اومد.

رشتم دکترای ریاضیات ( applied mathematics applications to robotic mechanisms ) در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون.

با آرزوی موفقیت و خبرای خوش برای همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_arghavani نمایش پست ها
    تبریک میگم، ایشالا که موفق باشید. ویزای شما هم یکساله هستش؟ واسه من یکساله صادر کردن.
    میشه لطف کنید و پیامهای شخصیتونو چک کنید. ممنون میشم.
    آره ویزای منم 1ساله تا 31 مارچ 2016 هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)