صفحه 161 از 175 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaaarezaaa نمایش پست ها
    من بیستم مارچ اپلای کردم. external verification معمولن تا 8 هفته طول میکشه بعد ازون آخرین مرحلش افسیر اصلیه که باید امضا کنه. مدارک اضافه رو معمولن بلا فاصله که مدارک میرسه به SAT ازتون میخوان نمیدونم چرا مال شما را طول دادن. بهتون گفتن که الان پروندتون کدوم سمت ادارشونه؟ دارید برا دکتری اقدام می کنید دیگه؟ فاندتون در چه حدیه؟
    من بعد از پيامي كه بهم گفتن پروندت برا external verfication ميره ديگه ازشون كسب اطلاع نكردم، نمي دونم كدوم سمت ادارشونه

Junior Member

من بیستم مارچ اپلای کردم. external verification معمولن تا 8 هفته طول میکشه بعد ازون آخرین مرحلش افسیر اصلیه که باید امضا کنه. مدارک اضافه رو معمولن بلا فاصله که مدارک میرسه به SAT ازتون میخوان نمیدونم چرا مال شما را طول دادن. بهتون گفتن که الان پروندتون کدوم سمت ادارشونه؟ دارید برا دکتری اقدام می کنید دیگه؟ فاندتون در چه حدیه؟
    سلام،
    منم دقیقاً 20 مارچ اقدام کردم تقریباً 3 هفته پیش به SAT ایمیل زدم گفتن الان دارن وسط مارچ رو بررسی میکنن از اون موقع هرچی ایمیل زدم کوچکترین جوابی نمیده کسی اصلاً هم خبری نیست. شما بهتون آفیسرتون ایمیل داده؟ یا شما هم مثل من منتظر آفیسر هستین؟

سلام مجدد
    چطور شد پروندتون؟ نتیجه ای اومد یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abteenim نمایش پست ها
    سلام،
    منم دقیقاً 20 مارچ اقدام کردم تقریباً 3 هفته پیش به SAT ایمیل زدم گفتن الان دارن وسط مارچ رو بررسی میکنن از اون موقع هرچی ایمیل زدم کوچکترین جوابی نمیده کسی اصلاً هم خبری نیست. شما بهتون آفیسرتون ایمیل داده؟ یا شما هم مثل من منتظر آفیسر هستین؟

سلام مجدد
    شما کی اپلای کردین؟

سلام دوستان

خوشحالم كه بهتون بگم ويزاي منم بعد از چند ماه انتظار اومد و الان دارم كاراي سفرمو ميكنم. طي چند روز اينده يه خلاصه كلي براتون مينويسم ولي هر سوااي داريد اينجا يا دايركت مطرح كنيد تونستم در اسرع وقت جواب ميدم.

موفق باشيد

Junior Member

من هنوز منتظرم و خبری نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط meeheeidarian نمایش پست ها
    سلام مجدد

Junior Member

چقدر عاالی مبارک باشه، ببخشید اسم آفیسر شما کی بود؟ منم دقیقاً ۲۰ مارچ اقدام کرده بودم اما هیچ خبری نیست

سلام دوستان

خوشحالم كه بهتون بگم ويزاي منم بعد از چند ماه انتظار اومد و الان دارم كاراي سفرمو ميكنم. طي چند روز اينده يه خلاصه كلي براتون مينويسم ولي هر سوااي داريد اينجا يا دايركت مطرح كنيد تونستم در اسرع وقت جواب ميدم.

موفق باشيد

w does this programme of study follow on from your previous study and work experience?

What do you plan to do after you have completed your programme of study?

HelpTextFor example do you plan to stay in New Zealand and continue studying or start working.

How does this programme of study fit into your longer term goals?

بچه ها میشه کمکم کنید که حواب این ها رو جظوری باید بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak014 نمایش پست ها
    w does this programme of study follow on from your previous study and work experience?

What do you plan to do after you have completed your programme of study?

HelpTextFor example do you plan to stay in New Zealand and continue studying or start working.

How does this programme of study fit into your longer term goals?

بچه ها میشه کمکم کنید که حواب این ها رو جظوری باید بدم؟
    راجع به سوال اول باید توضیح بدین که پروپوزالی که نوشتین چطور به سابقه تحصیلی و پژوهشی شما مربوطه و چه تجربه مشابهی دارین
    واسه سوالای بعدی هم باید بگید که قراره بعد از تحصیلتون برگردین ایران و ی دلیل موجه مثل ی پیشنهاد کار از ایران ارائه بدین که مثلا حاضرن بعد از اتمام تحصیلتون شمارو استخدام کنن. باید اهدافتون رو از تحصیل بگید و تاکید کنید که قرار نیست نیوزلند بمونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط abteenim نمایش پست ها
    چقدر عاالی مبارک باشه، ببخشید اسم آفیسر شما کی بود؟ منم دقیقاً ۲۰ مارچ اقدام کرده بودم اما هیچ خبری نیست
    سلام
    اينكه هنووز افسيرتون مشخص نشده عجيبه. شما قسمت اسپم ايميلتونا چك ميكنيد؟ مال من اولين ايميل افيسرم اسپم شده بود. اگر اينطور نباشه بازم بايد صبر كنيد. تو اين حينم به SAT ايميل بزنيد و ازشون آپديت بخاويد. نگران نباشيد اينكه تا اينجا كش دادن بعيده ردت كنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)