صفحه 162 از 175 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    راجع به سوال اول باید توضیح بدین که پروپوزالی که نوشتین چطور به سابقه تحصیلی و پژوهشی شما مربوطه و چه تجربه مشابهی دارین
    واسه سوالای بعدی هم باید بگید که قراره بعد از تحصیلتون برگردین ایران و ی دلیل موجه مثل ی پیشنهاد کار از ایران ارائه بدین که مثلا حاضرن بعد از اتمام تحصیلتون شمارو استخدام کنن. باید اهدافتون رو از تحصیل بگید و تاکید کنید که قرار نیست نیوزلند بمونید.

بسیار سپاسگزارم
    یه سوال دیگه اگه بخوام برای همسرم هم اقدام کنم باید از گزینه dependent که اول فرم هست استفاده کنم؟

بچه ها من برای ویزای همراه نمی دونم چطور باید اقدام کنم
    میشه کمکم کنید؟
    ممنون

نه ظاهرا آنلاین واسه مجردها هست و کسایی که همراه دارن باید مدارکشون رو پست کنن
    آخه من الان تا اخر فرم رفتم و آپلود مدارکم داشت
    بعدشم واسه همسرم نمی دونم چطوری باید اقدام کنم؟
    اکانت جدا بسازم و پارتنر ویزا رو انتخاب کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak014 نمایش پست ها
    بسیار سپاسگزارم
    یه سوال دیگه اگه بخوام برای همسرم هم اقدام کنم باید از گزینه dependent که اول فرم هست استفاده کنم؟
    آخه من الان تا اخر فرم رفتم و آپلود مدارکم داشت
    بعدشم واسه همسرم نمی دونم چطوری باید اقدام کنم؟
    اکانت جدا بسازم و پارتنر ویزا رو انتخاب کنم؟
    من چون مجرد هستم متاسفانه نمیتونم کمکتون کنم. بهتره اونایی که متاهل هستن راهنماییتون کنن.

دوستان کسی می تونه کمکم کنه
    برای ویزاه همراه باید گزینهdependent or work visa رو انتخاب کنم؟
    ممنون

دوستان کسی می تونه کمکم کنه
    برای ویزاه همراه باید گزینهdependent or work visa رو انتخاب کنم؟
    ممنون
    سلام
    به نظرم بهترين راهنما خودشون هستند، بهشون ايميل بزنين و ازشون راهنمايي بگيريد

نقل قول نوشته اصلی توسط meeheeidarian نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم بهترين راهنما خودشون هستند، بهشون ايميل بزنين و ازشون راهنمايي بگيريد

ممنونم شما ایمیلشونو دارین؟
    چون خودم می خواستم این کار رو بکنم و لی تو بخش تماس با ما فقط شماره تلفن بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaaarezaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان

خوشحالم كه بهتون بگم ويزاي منم بعد از چند ماه انتظار اومد و الان دارم كاراي سفرمو ميكنم. طي چند روز اينده يه خلاصه كلي براتون مينويسم ولي هر سوااي داريد اينجا يا دايركت مطرح كنيد تونستم در اسرع وقت جواب ميدم.

موفق باشيد
    خیلییییییییی بهتون تبریک میگم. موفق باشید ایشالا.
    میشه لطف کنید بگید چه مدت بعد از سابمیت کردن آفیسر واستون تعیین شد؟ و اینکه با چه مسیری میخاید برید نیوزلند؟

از sat بپرسین
    من یه مورد دیگه هم از دفتر بین الملل دانشگلهی که پذیرش گرفته بودم هم پرسیدم
    اونا هم راهنماهایی خوبی بلدن و کمک می کنند.
    ممنونم شما ایمیلشونو دارین؟
    چون خودم می خواستم این کار رو بکنم و لی تو بخش تماس با ما فقط شماره تلفن بود

خیلییییییییی بهتون تبریک میگم. موفق باشید ایشالا.
    میشه لطف کنید بگید چه مدت بعد از سابمیت کردن آفیسر واستون تعیین شد؟ و اینکه با چه مسیری میخاید برید نیوزلند؟
    ممنون
    بعد از چهار ماه. من با ترکیش اومدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)