صفحه 166 از 175 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان

من از دانشگاه آوکلند برای ترم مارچ ۲۰۲۰ پذیرش فوق لیسانس دارم. ۲۱ جولای برای ویزا اقدام کردم و تا الان ۲ بار ازم مدارک تکمیلی خواستند که ارائه دادم. امروز باز یه ایمیل برای من فرستادند و این رو گفتند:

Thank you for your earlier response however we require evidence on how funds can be
    transferred lawfully from Iran to New Zealand with the current sanctions

سری پیش هم مدرک خواسته بودند که مشکلی برای جابجایی پول نیست و من هم توضیح دادم که جابجایی از طریق صراف ممکن هست. حتی گفتم که اگر احتیاج هست میتونم پول رو به یک حساب در نیوزیلند واریز کنم. من نمیدونم که چه مدرکی برای متقاعد کردنشون احتیاج هست و اگر کمک کنید خیلی ممنون میشم چون ۱ هفته بهم وقت دادند. اگر وکیل مهاجرتی خوب هم میشناسید که میتونم باهاش مشورت کنم خیلی ممنون میشم معرفی کنید.

پیشاپیش ممنونم از کمکتون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

واقعا هم سوال عجیبی است (چون نمیدانیم نگران پولشان هستند یا lawful بودن روش پرداخت!) و هم میدانم برای شما شرایط دشواریست.

امید که دوستان دیگر بتوانند بیشتر کمک کنند. ولی به فکرم میرسد اگر کسی آنجا دارید به خصوص اگر هم فامیل شما باشند تماس بگیرند و بگویند که ایشان تعهد هزینه های شما را میدهند؟

امید که به زودی مشکل حل شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya72 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از دانشگاه آوکلند برای ترم مارچ ۲۰۲۰ پذیرش فوق لیسانس دارم. ۲۱ جولای برای ویزا اقدام کردم و تا الان ۲ بار ازم مدارک تکمیلی خواستند که ارائه دادم. امروز باز یه ایمیل برای من فرستادند و این رو گفتند:

Thank you for your earlier response however we require evidence on how funds can be
    transferred lawfully from Iran to New Zealand with the current sanctions

سری پیش هم مدرک خواسته بودند که مشکلی برای جابجایی پول نیست و من هم توضیح دادم که جابجایی از طریق صراف ممکن هست. حتی گفتم که اگر احتیاج هست میتونم پول رو به یک حساب در نیوزیلند واریز کنم. من نمیدونم که چه مدرکی برای متقاعد کردنشون احتیاج هست و اگر کمک کنید خیلی ممنون میشم چون ۱ هفته بهم وقت دادند. اگر وکیل مهاجرتی خوب هم میشناسید که میتونم باهاش مشورت کنم خیلی ممنون میشم معرفی کنید.

پیشاپیش ممنونم از کمکتون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

بابت پاسخ ممنونم. در سوئد فامیل نزدیک دارم. آیا فکر میکنید که اگر اون این تعهد رو بده مشکل حل میشه؟

پیشاپیش متشکرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya72 نمایش پست ها
    بابت پاسخ ممنونم. در سوئد فامیل نزدیک دارم. آیا فکر میکنید که اگر اون این تعهد رو بده مشکل حل میشه؟

پیشاپیش متشکرم
    سلام مجدد دوست عزیز

شما حتما همین پیشنهاد را بدهید. البته باید خوشبین باشیم که بپذیرند.
    بعضی اوقات حتی به ملیت پرداخت کننده هم ایراد میگیرند حتی وقتی مقیم کشور دیگریست و از بانک رسمی بین المللی هم پول پرداخت میشود.

حالا در انگلیس دانشگاه ها مساله بچه های ایرانی را میدانند و بعضی حتی پول نقد در داخل دانشگاه قبول میکنند.

چیزی دیگری هم که به ذهنم میرسد این است که با بین الملل دانشگاه وارد صحبت شوید چون احتمالا این مساله برای دیگران هم از ایرانیها پیش امده و یک راه حلی برایش شاید درست کرده باشند .

قلبا امیدوارم مساله به سرعت حل شود

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان کسی الان تو پروسه انتظار برای ویزا هست؟ تقریبا ۱۰۰ روزه مال من نیومده . بچه ها یه آپدیت بزارین خواهشا هر کی ویزاش اومده یا تو پروسه گرفتنه.

Junior Member

باسلام

من ۲۱ جولای اپلای کردم و تا الان ۲ مرتبه مدارک اضافی درخواست دادند که فرستادم. الان هم این مدرک رو خواستند:

we require evidence on how funds can be transferred lawfully from Iran to New Zealand with the current sanctions

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmankaregar نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی الان تو پروسه انتظار برای ویزا هست؟ تقریبا ۱۰۰ روزه مال من نیومده . بچه ها یه آپدیت بزارین خواهشا هر کی ویزاش اومده یا تو پروسه گرفتنه.

سلام پژمان
    من ۷ فوریه ۲۰۱۹ اپلیکیشنم رو سابمیت کردم و ۱۱ مِی آفیسرم مشخص شد و بهم ایمیل زد که بررسی اولیه رو انجام داده و برای پروندم درخواست National security check کرده. از اون موقع هر چند هفته یک بار خودش ایمیل میزنه که هنوز هیچ آپدیتی به دستش نرسیده.
    شما آفیسرت تعیین شده؟ پرونده‌ت توی چه مرحله‌ایه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmankaregar نمایش پست ها

سلام پژمان
    من ۷ فوریه ۲۰۱۹ اپلیکیشنم رو سابمیت کردم و ۱۱ مِی آفیسرم مشخص شد و بهم ایمیل زد که بررسی اولیه رو انجام داده و برای پروندم درخواست National security check کرده. از اون موقع هر چند هفته یک بار خودش ایمیل میزنه که هنوز هیچ آپدیتی به دستش نرسیده. من هنوزم منتظرم که خبری بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Younesfarzan نمایش پست ها
    سلام پژمان
    من ۷ فوریه ۲۰۱۹ اپلیکیشنم رو سابمیت کردم و ۱۱ مِی آفیسرم مشخص شد و بهم ایمیل زد که بررسی اولیه رو انجام داده و برای پروندم درخواست National security check کرده. از اون موقع هر چند هفته یک بار خودش ایمیل میزنه که هنوز هیچ آپدیتی به دستش نرسیده. من هنوزم منتظرم که خبری بشه.
    وااااااایییی یا خداااااااااا!!!! یعنی شما 10 ماه هست که منتظرین؟؟ چرا مگه رشتتون خاصه؟ میتونم بپرسم فاند دارین یا نه؟؟
    ایشالا که نتیجتون زودتر بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    وااااااایییی یا خداااااااااا!!!! یعنی شما 10 ماه هست که منتظرین؟؟ چرا مگه رشتتون خاصه؟ میتونم بپرسم فاند دارین یا نه؟؟
    ایشالا که نتیجتون زودتر بیاد
    من فول فاند دانشگاه آکلند برای دکترای رشته مهندسی مکانیک دارم.
    بله الان حدود ۱۰ ماه که منتظرم و تا حالا چند بار فاندم رو دیفر کردم.
    والا نمیدونم منظورتون از خاص بودن چیه ولی خب به نظرم نه رشتم خاصه نه پروژم.
    منم واقعا امیدوارم بیاد ولی فعلا که خبری نیست.
    شما هم در انتظار ویزا هستید؟ رشتتون چیه؟ فاند دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)