صفحه 167 از 175 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmankaregar نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی الان تو پروسه انتظار برای ویزا هست؟ تقریبا ۱۰۰ روزه مال من نیومده . بچه ها یه آپدیت بزارین خواهشا هر کی ویزاش اومده یا تو پروسه گرفتنه.

سلام، من هم الان سه ماه و نیم شده که اپلای کردم ولی هنوز خبری نیست به جز همون مدارکی که اول درخواست دادن. آخرین بارم که ازشون پرسیدم گفتند که دارند اواسط Jun را بررسی می کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    وااااااایییی یا خداااااااااا!!!! یعنی شما 10 ماه هست که منتظرین؟؟ چرا مگه رشتتون خاصه؟ میتونم بپرسم فاند دارین یا نه؟؟
    ایشالا که نتیجتون زودتر بیاد
    سلام، شما هم هنوز آفیسرتون معلوم نشده؟ دیگه آپدیت نگرفتید ازشون؟

سلام آقا یونس
    من هم از اواسط جولای اپلای کردم و هنوز هیچ خبری نیس و آفیسر هنوز تعلق نگرفته و اینکه رشتم الکترونیک و فاند Callaghan . من همه جوره دیگه پیگیری کردم تماس با INZ و VFS ولی خوب فایده ای نداره جز منتظر بودن. ایشالا که ویزای شمام همین روزا میاد نگران نباشین.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Younesfarzan نمایش پست ها
    من فول فاند دانشگاه آکلند برای دکترای رشته مهندسی مکانیک دارم.
    بله الان حدود ۱۰ ماه که منتظرم و تا حالا چند بار فاندم رو دیفر کردم.
    والا نمیدونم منظورتون از خاص بودن چیه ولی خب به نظرم نه رشتم خاصه نه پروژم.
    منم واقعا امیدوارم بیاد ولی فعلا که خبری نیست.
    شما هم در انتظار ویزا هستید؟ رشتتون چیه؟ فاند دارید؟
    سلام. فاند رو تا چند ماه میشه دیفر کرد؟ من شنیده بودم بیشتر از یک سال قبول نمیکنن.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Younesfarzan نمایش پست ها
    من فول فاند دانشگاه آکلند برای دکترای رشته مهندسی مکانیک دارم.
    بله الان حدود ۱۰ ماه که منتظرم و تا حالا چند بار فاندم رو دیفر کردم.
    والا نمیدونم منظورتون از خاص بودن چیه ولی خب به نظرم نه رشتم خاصه نه پروژم.
    منم واقعا امیدوارم بیاد ولی فعلا که خبری نیست.
    شما هم در انتظار ویزا هستید؟ رشتتون چیه؟ فاند دارید؟
    منظورم از خاص بودن این بود که مثلا فیزیک هسته ای یا چیزی که حساس باشه واسشون. ولی مکانیک که حساس نیست!!

آره منم منتظر ویزا هستم هنوز. مهندسی مواد و فول فاند هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Omzi_70 نمایش پست ها
    سلام، شما هم هنوز آفیسرتون معلوم نشده؟ دیگه آپدیت نگرفتید ازشون؟
    درود بر شما. نه هنوز هیچ خبری ازشون نیست. مال من 4 ماه شد دیگه!! ایمیل هم نزدم جدیدا. آخه هی میگن سرمون شلوغه و این حرفا!

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    منظورم از خاص بودن این بود که مثلا فیزیک هسته ای یا چیزی که حساس باشه واسشون. ولی مکانیک که حساس نیست!!

آره منم منتظر ویزا هستم هنوز. مهندسی مواد و فول فاند هستم.

درود بر شما. نه هنوز هیچ خبری ازشون نیست. مال من 4 ماه شد دیگه!! ایمیل هم نزدم جدیدا. آخه هی میگن سرمون شلوغه و این حرفا!
    سر چیشون شلوغه! کلا ۵ تا هم دانشگاه که بیشتر ندارن واقعا این همه لفت برای چی میدن؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    سر چیشون شلوغه! کلا ۵ تا هم دانشگاه که بیشتر ندارن واقعا این همه لفت برای چی میدن؟
    والا واقعا نمیدونم چیکار میکنن!! خیلیییییی سیستمشون کنده. فک کنم تعداد آفیسزهاشون کمه برا همین دیر جواب میدن. ایشالا رفتیم اونجا باید بریم کمکشون کنیم داوطلبانه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    سلام. فاند رو تا چند ماه میشه دیفر کرد؟ من شنیده بودم بیشتر از یک سال قبول نمیکنن.
    سلام
    دانشگاه آکلند که ۱۰ ماه فقط قبول کرد و چند روز پیش بهم ایمیل زدن که آفر اسکولارشیپم دیگه اعتبار نداره. آفر پوزیشن دکترای من تا ۲ ماه دیگه اعتبار داره. حالا درخواست دادم که دو ماه دیگه هم فاندم رو تمدید کنن. ممکنه قبول کنن ولی بعید میدونم بیشتر از یک سال دیگه دیفر کنن. معمولا اگه بیشتر از یک سال ویزا طول بکشه دانشگاه دیگه قبول نمیکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

بچه ها من دیشب دوباره بهشون ایمیل زدم که آپدیت بگیرم.بازم همون جوابای تکراری قبلی که سرمون شلوغه و این حرفا😕😕 چیزی هم نگفتن که الان دارن پرونده های چه تایمی رو بررسی میکنن😑

سلام دوستان. من تقریبا ۳ ماه نیم که برای ویزا اقدام کردم هنوز به پروندم آفیسر تعلق نگرفته. من یه سوالی از بچه هایی که در حال حاضر نیوزلند هستن و یا مشابه ما ویزاشون طول کشیده دارم ، چه جوری میشه applicationرو پیگیری کرد من متاسفانه فاندم رو دارم از دست میدم و استاد قراره فاند رو به کس دیگه بده فقط و فقط به خاطر این delay . الان به غیر از زنگ به INZ ، ایمیل به INZ چی کار دیگه میشه کرد ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)