صفحه 168 از 175 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام
    من دوره دکترا قبول شدم
    فاند نداشتم
    تقریبا 2 هفته پیش بعد از 5 ماه آفیسرم بهم ایمیل زد که شهریه سال اولت رو بریز و تاییدیه پرداخت دانشگاه رو برام بفرست تا ویزات صادر بشه
    دیگه الان 5 ماه حتما طول میکشه
    دوستایی که بیشتر از حد معمول طول میکشه احتمالا پروندشون میره برای National Security Check و برداشت من اینه برای دوستانی که سربازی میرن این چک رو میفرستن
    من سربازی معاف بودم

امیدوارم هرچه زودتر برای همه دوستان ویزا صادر بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط meeheeidarian نمایش پست ها
    سلام
    من دوره دکترا قبول شدم
    فاند نداشتم
    تقریبا 2 هفته پیش بعد از 5 ماه آفیسرم بهم ایمیل زد که شهریه سال اولت رو بریز و تاییدیه پرداخت دانشگاه رو برام بفرست تا ویزات صادر بشه
    دوستایی که بیشتر از حد معمول طول میکشه احتمالا پروندشون میره برای National Security Check و برداشت من اینه برای دوستانی که سربازی میرن این چک رو میفرستن
    من سربازی معاف بودم

سلام دوست عزیز.
    من این مطلب رو از آفیسرم سوال کردم چون من سربازی دارم ولی ایشون گفتن که National Security Check الان به ملیت شما ربط داره و تمامی ایرانی ها این مرحله رو میگذرونن و این روند یک استاندارد توی سازمان مهاجرت نیوزیلند هست.
    سوال من اینه که شما مطمئن هستید براتون درخواست NSC ندادن؟ این قضیه رو از آفیسرتون پرسیدیت یا به شما اعلام کردن؟
    آفیسر من گفت ما دستورالعمل داریم برای تمام ایرانی ها این چک رو انجام بدیم و هیچ استثنایی وجود نداره.
    اگه اطلاعاتی دارید لطفا به اشتراک بذارید چون واقعا این نظرتان با حرفای آفیسر من در تناقضه و برای من سوال پیش اومده.
    واقعا ممنون

سلام
    من دوره دکترا قبول شدم
    فاند نداشتم
    من سربازی معاف بودم

جوری که من متوجه شدم شما هم پرونده تون برای NSC رفته چونکه خودتون در پستهای قبلیتون نوشته بودید که پروندتون برای اکسترنال چک رفته. پس نمیشه گفت که NSC به رفتن سربازی یا نرفتن ربط داره. من فکر اگه از آفیسرتون سوال سوال کنید بهت میگه که شما هم NSC رو گذراندید و خوشبختانه به موقع تونستید ویزا رو بگیرید.
    بهر حال واقعا بهتون تبریک میگم و امیدوارم ویزا من و بقیه دوستان زودتر صادر بشه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Younesfarzan نمایش پست ها
    جوری که من متوجه شدم شما هم پرونده تون برای NSC رفته چونکه خودتون در پستهای قبلیتون نوشته بودید که پروندتون برای اکسترنال چک رفته. پس نمیشه گفت که NSC به رفتن سربازی یا نرفتن ربط داره. من فکر اگه از آفیسرتون سوال سوال کنید بهت میگه که شما هم NSC رو گذراندید و خوشبختانه به موقع تونستید ویزا رو بگیرید.
    بهر حال واقعا بهتون تبریک میگم و امیدوارم ویزا من و بقیه دوستان زودتر صادر بشه.
    موفق باشید
    سلام مجدد
    NSC و external فرق مي كنن
    پيامهاي بقيه دوستان از سالهاي قبل هم مطالعه بفرماييد.
    موفق باشيد

سلام مجدد
    NSC و external فرق مي كنن
    پيامهاي بقيه دوستان از سالهاي قبل هم مطالعه بفرماييد.
    موفق باشيد
    بله اونها رو مطالعه کردم و من زمانی که پروندم برای NSC رفت از آفیسرم پرسیدم و ایشون دقیقا گفتن که NSC همون external check هست. هنوزم ایمیل آفیسرم رو دارم و امروز دوباره این قضیه رو چک کردم.

سلام به همگی دوستان
    من در گروه پیام دوستانی رو دیدم که بر اساس حدس و گمان و نظر شخصی نظر میدم در صورتی که به راحتی با یک ایمیل به آفیسر و SAT و INZ اطلاعات دقیق و موثقی بهتون داده میشه. من شخصا خیلی از اطلاعاتی رو که دوستان توی گروه دادن از آفیسرم یا SAT پرسیدم و جواب متفاوت گرفتم. دوستان لطفا اگه اطلاعاتی میذاریم با دلیل و سند موثق باشه چون اینجا دوستانی عضو هستن که تحصیلات عالیه دارن.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Younesfarzan نمایش پست ها
    بله اونها رو مطالعه کردم و من زمانی که پروندم برای NSC رفت از آفیسرم پرسیدم و ایشون دقیقا گفتن که NSC همون external check هست. هنوزم ایمیل آفیسرم رو دارم و امروز دوباره این قضیه رو چک کردم.
    سلام دوست گرامي
    وقتي ايميل مياد براي اعلام external verfication check خودشون اعلام ميكنن كه يه پروسه ٢ هفتيه هست اما براي NSC ميگن هيچي معلوم نيست و تايم نميدن پس دقيقا يه مورد نيستن
    البته كه NSC هم يه نوع external verification check هست. اگر دقيقا ازشون بپرسين external check چيه بهتون ميگن كه تمام مواردي كه خارج از اداره مهاجرت بررسي مي شن. جالبه كه بگم بهتون تو ايميل اولي كه آفيسر بهم داد گفت نتايج external check من با يه خطا همراه بوده و مجددا فرستاده براي چك كه تقريبا ٢ هفته بعدش نتايج چك جديد اومده بود. اين مورد رو با يكي از دوستان همين فروم در ميون گذاشته بودم.
    اميدوارم NSC شما نتيجش خيلي زوود بياد.
    موفق باشيد

Senior Member Sha7ab آواتار ها

سلام
    من دوره دکترا قبول شدم
    فاند نداشتم
    من سربازی معاف بودم

به فرض که به خاطر سربازی باشه. چه چیزی رو میتونن از سربازی چک کنن؟ مگه اطلاعاتی از سربازی ما دارن؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    به فرض که به خاطر سربازی باشه. چه چیزی رو میتونن از سربازی چک کنن؟ مگه اطلاعاتی از سربازی ما دارن؟
    اطلاعات اوليه سربازي كه توي فرم اپليكيشن ويزا هست ديگه، از جمله اينكه كجا و كدوم گروهان و كدوم ارگان خدمت مي كرديد، بعد اگر به هر كدوم از اينا شك داشته باشن ميفرستن براي NSC

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت - تهران جنوب

سلام دوستان
    من پذیرش دکتری از دانشگاه کنتربوری دارم، فعلا بدون فاند، رشته برق قدرت. برای تمکن مالی از بانک، حدود 250-260 میلیون تومان پول دارم. با دلار نیوزلند به نرخ بانک مرکزی حدودا 2700 میشه حدود 93 هزار دلار نیوزلند.

هزینه دانشگاه سالی 10.000 و هزینه زندگی سالیانه 19500 (با همسرم) که برای سه سال میشه کلا حدود 90 هزار دلار.

آیا مشکلی خواهم داشت ازین بابت ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)