صفحه 170 از 175 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط twisterjaz نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. خیلی باید عجیب باشه که سفارت یه کشوری، بانک مرکزی کشور دیگه ای رو قبول نداشته باشه. سوال پیش میاد که اگه بانک مرکزی کشور رو قبول نداشته باشه، چه مرجع معتبرتری میتونه وجود داشته باشه.
    سلام دوست عزیز
    هیچ جای نگرانی نداره و نرخ قابل قبول برای تمامی کشورها نرخ بانک مرکزی هست. من برای نیوزیلند و هلند و آلمان تمکن گرفتم و با نرخ بانک مرکزی بود و مورد قبول بود. هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید و به نرخ بانک مرکزی حساب کنید چون دقیقا توی تمکن مالی همون نرخ اعلام میشه و صد در صد مورد قبول هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    خب وقتی نمیدن جواب سوال شما واضحه
    موفق باشید
    دوست عزیز واقعا متاسفم که با اطمینان اطلاعات غلط توی گروه میذارید. واقعا نمیدونم هدفتون از این کارا چیه. بنده تجربه شخصی دارم و چند بار ویزای شینگن گرفتم و تمکن مالی ویزای نیوزیلندم هم مورد قبول قرار گرفت اون هم فقط با نرخ بانک مرکزی. با یک تماس ساده با سفارت تمامی کشورها به صراحت بهتون میگن که نرخ معتبر برای اونها نرخ رسمی بانک مرکزی کشورتون هست.
    خواهشا بدون اطلاع و تجربه اطلاعات غلط به دوستان ندید.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Younesfarzan نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا اطلاعات اشتباه میدید. بنده برای نیوزیلند تمکن مالی گرفتم و فرستادم و دقیقا نرخ رسمی بانک مرکزی رو تو تمکن اعلام کرده بود که اونها هم پذیرفتن. نه تنها نیوزیلند من برای هلند و آلمان هم تمکن مالی با نرخ بانک مرکزی گرفتم که کاملا مورد قبول بود. دوستان من هم که الان در حال تحصیل در نیوزیلند و استرالیا و کانادا هستن دقیقا همین قضیه براشون صادق بوده.
    لطفا با حدس و گمان راهنمایی نکنید.
    شما اگه برای آلمان واقعا اقدام کرده بودین میدونستین که هنگام ورود به آلمان باید ۸۶۰۰ یورو (از اول ۲۰۲۰ میشه ۱۰۰۰۰) رو همراهتون داشته باشین تا حساب بلوکه شده باز کنین. به فرض که قبلش با نرخ بانک مرکزی گولشون زدین هنگام ورود میخواین چیکار کنین؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    شما اگه برای آلمان واقعا اقدام کرده بودین میدونستین که هنگام ورود به آلمان باید ۸۶۰۰ یورو (از اول ۲۰۲۰ میشه ۱۰۰۰۰) رو همراهتون داشته باشین تا حساب بلوکه شده باز کنین. به فرض که قبلش با نرخ بانک مرکزی گولشون زدین هنگام ورود میخواین چیکار کنین؟
    نیازی نمیبینن بخوام به شما ثابت کنم که برای آلمان اقدام کردم یا نه. ولی از همین حرفتان مشخصه که شما فقط بر اساس شنیده ها تون حرف میزنید نه تجربیاتتون. شما تا حالا برای مصاحبه تحصیلی یا کاری به آلمان رفتید که ازتون برای ورود پول بخوان؟ اون چیزی که شما دارید میگید ویزای ۶ ماهه جستجوی کار هست که باید پول نقد همراهتان باشه. برای مصاحبه و ویزای تحصیلی فقط ازتون تمکن مالی میخوان اون هم فقط با نرخ بانک مرکزی. در ضمن هیچ کشوری در دنیا برای ویزای دانشجویی پول نقد طلب نمیکنه. شما خودتون حتی اگه برای یک ویزای دانشجویی توی هرجای دنیا اقدام کرده بودید میدونستید شرایط تمکن مالی چیه و ویزای جستجوی کار آلمان رو مثال نمیزدید و اصلا با من وارد بحث نمیشدید.
    لطفا از تجربیاتتون بگید نه از شنیده ها و حدس و گمانتون. من که نیازی نمیبینم چیزی رو ثابت کنم ولی نحوه اطلاع رسانی شما باعث گمراهی دوستان میشه.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نیازی نمیبینن بخوام به شما ثابت کنم که برای آلمان اقدام کردم یا نه. ولی از همین حرفتان مشخصه که شما فقط بر اساس شنیده ها تون حرف میزنید نه تجربیاتتون. شما تا حالا برای مصاحبه تحصیلی یا کاری به آلمان رفتید که ازتون برای ورود پول بخوان؟ اون چیزی که شما دارید میگید ویزای ۶ ماهه جستجوی کار هست که باید پول نقد همراهتان باشه. برای مصاحبه و ویزای تحصیلی فقط ازتون تمکن مالی میخوان اون هم فقط با نرخ بانک مرکزی. در ضمن هیچ کشوری در دنیا برای ویزای دانشجویی پول نقد طلب نمیکنه. شما خودتون حتی اگه برای یک ویزای دانشجویی توی هرجای دنیا اقدام کرده بودید میدونستید شرایط تمکن مالی چیه و ویزای جستجوی کار آلمان رو مثال نمیزدید و اصلا با من وارد بحث نمیشدید.
    لطفا از تجربیاتتون بگید نه از شنیده ها و حدس و گمانتون. من که نیازی نمیبینم چیزی رو ثابت کنم ولی نحوه اطلاع رسانی شما باعث گمراهی دوستان میشه.
    به فرض شما درست بگید. حساب بلوکه شده آلمان رو چطور درست میکنن؟
    در ضمن شخصا تجربه فنلاند رو دارم و پول رو بصورت کش باید با خودت ببری.
    ویرایش توسط Sha7ab : November 25th, 2019 در ساعت 04:33 PM
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Banned

آلمان دقیقا پول نقد بلوکه شده میخواد برای دانشجوی بدون فاند
    شما اصرار کنید به همه چیز. تجربه میگه باید ریسک نکرد. بودن افرادی که سر همین مسایل ساده افسر گیر داده بهشون. ریجکت کرده یا نهایت نقص مدرک زده. تمام سفارت ها از این مساله اگاه هستند که دلار 4000 نیست و تفاوت قیمت دلار واقعی که شما میخرید بیش از حداقل 9000 تومان هست. بنابراین نباید بهانه ایجاد کرد. وگرنه بله معلومه بانک با نرخ مرکزی مینویسه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت - تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanpak نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا اطلاعات درست به اشتراک بذارید ، تنها مرجع قابل قبول برای اداره مهاجرت نرخ بانک مرکزی هست و نیوزلند هم استثنا نیست تمام کسانی که ویزا گرفتن و میگیرن با همین نرخ تمکن مالی نشون میدن و مرجع رسمی ذیگری وجود نداره ! در یک گروه تلگرامی که بزرگترین گروه مهاجرت به نیوزلند هست در حال حاضر حدود 1000نفر از اعضای گروه پرونده سابمیت کردند و اطلاعات بروز دارند. این که شما دلار رو به چه قیمتی در بازار تهیه میکنید در حیطه کاری و وظایف تعریف شده آفیسرها نیست ! حالا این وسط سر ما کلاه میره یا اونا بحث دیگه ای هست.
    دوست عزیز ممنونم از راهنماییت

در حال حاضر من بایستی مبلغ 87.6 هزار دلار نیوزلند در حساب داشته باشم که شامل هزینه تحصیل و زندگی (به همراه همسرم) هست

من 93 هزار دلار نیوزلند در حساب دارم (با نرخ بانک مرکزی)

آیا به نظر شما، مشکلی از این نظر خواهم داشت؟
    به طور نرمال چقدر پول بیشتر باید در حسابم باشه؟

ممنونم ازتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

بچه ها جدیدا کسی به سفارت ایمیل یا زنگ نزده ببینیم الان دارن پرونده های چه تایمی رو بررسی می کنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    بچه ها جدیدا کسی به سفارت ایمیل یا زنگ نزده ببینیم الان دارن پرونده های چه تایمی رو بررسی می کنن؟
    با سلام، من حدود 4 روز پیش باهاشون مکاتبه داشتم که گفتند در حال بررسی late June هستند. خیلی کند پیش می رند. حالا شما هم چند روز دیگه یک آپدیت بگیرید ببینیم به کجا رسیدند.

Junior Member

بچه ها من به خاطر تاخیر ویزا مجبور شدم تاریخ شروعمو دو ماه عقب بندازم، می خواستم ببینم الان باید نامه ی جدیدمو برای INZ بفرستم یا بعدا که آفیسرم تایین شد اون خودش ازم درخواست می کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)