صفحه 174 از 175 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط berkeley نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من سفارت ازم نامه ( سرتیفیکیت) از محل کارهام میخواد. الان یکی از شرکت ها ورشکست شده و کلا صاحبشم از ایران رفته، من باید این رو چکار کنم؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    سلام دوست عزیز

سوابق بیمه یا فیشهای حقوق یا دست کم حساب بانکی که حقوق مرتب ماهیانه به آن واریز میشده هر کدام جداگانه یا با هم میتوانند جایگزین باشند.

HTH

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanpd نمایش پست ها
    سلام. تبریک میگم.

میشه لطف کنید بگید چه رشته و مقطعی پذیرش دارید؟ و اینکه اسکالرشیپ دارید یا سلف فاند هستید؟
    ممنونم
    built environment، مقطع دکترا، فول فاند

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

سلام. دوستان هر چیزی که در بونافاید به اون اشاره میکنیم رو باید مدارکش رو بیاریم؟ مثلا اگر که به فوت پدر اشاره کردیم؟

Junior Member

سلام دوستان
    اطلاع دارید کی میشه برای ویزای نیوزیلند اپلای کرد؟
    توی سایتش که زده تعطیله فعلا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

نقل قول نوشته اصلی توسط raziekh نمایش پست ها
    دوستان جواب منو میدید لطفا؟
    تبریک میگم بهتون بابت قبولی
    در مورد ویزا تنها منبع معتبر همون سایت مهاجرت هست و فکر نمیکنم کسی بغیر از اونها دقیق اطلاع داشته باشه کی میشه برای ویزا اقدام کرد
    فعلا نیوزلند توی مهار کرونا خیلی خوب عمل کرده و امیدواریم که به زودی به مرحله بعدی دو یا یک از قرنطینه بریم که خیلی از محدودیت ها احتمالا برداشته بشه. شما هفته دیگه سایت مهاجرت رو چک کنید امیدوارم اپدیت جدید داده بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

نقل قول نوشته اصلی توسط Samanthaa نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون بابت قبولی
    در مورد ویزا تنها منبع معتبر همون سایت مهاجرت هست و فکر نمیکنم کسی بغیر از اونها دقیق اطلاع داشته باشه کی میشه برای ویزا اقدام کرد
    فعلا نیوزلند توی مهار کرونا خیلی خوب عمل کرده و امیدواریم که به زودی به مرحله بعدی دو یا یک از قرنطینه بریم که خیلی از محدودیت ها احتمالا برداشته بشه. شما هفته دیگه سایت مهاجرت رو چک کنید امیدوارم اپدیت جدید داده بشه.
    ۱۱ می اپدیت جدید دولت در مورد تصمیم گیری وضعیت کرونا میاد.

سلام

من هفته پیش اسکایپ کردم با دو تا استاد از دانشگاه اوکلند و این هفته بهم خبر دادن که اوکیه و ما تو رو میخوایم و توی ایمیل بهم گفتن که تصمیمتو راجع به این آفر بهمون بگو. منم ایمیل زدمو گفتم که قبول میکنم آفر رو. برای PhD اپلای کرده بودم. و هم توی ایمیلشون و هم توی اسکایپشون به من گفتند که توصیه میکنیم اسکالرشیپ های موجود رو بگردی و براشون اپلای کنی.

میشه یه نفر منو راهنمایی کنه الان قدم بعدی من چیه؟ دقیقا چی کار باید بکنم؟ یه سری سوال توی ذهنم هست که حق بدید انصافا سخته بخوام 174 صفحه رو فقط توی این موضوع بخونم و تازه دو سه تا موضوع دیگه هم هست که اونا هم کلی صفحه داره. اگر لینکی رو میدونید که قدم به قدم توضیح داده مراحل کار رو بهم معرفی کنید دمتون گرمه.

الان به غیر از اسکالرشیپ های سایت خود دانشگاه، از کجا میتونم لیست تمام اسکالرشیپ های موجود رو ببینم و پیدا کنم؟ بدون admission letter خود دانشگاه هم میتونم اپلای کنم برای اسکالر شیپ یا باید صبر کنم دانشگاه اونو بهم بده؟ برای اطلاعات ویزا و سفارت و مدارک و اینجور چیزا کجا رو باید بخونم؟

گل های گلین، مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

سلام دوستان عزیز
    برای گرفتن ویزا برای دوره دکتری آیا باید کل پول(شهریه+هزینه زندگی 3 سال) دوره دکتری رو در حساب به سفارت نشون بدیم؟ یا میشه برای یک سال نشون داد؟ کلا راهی داره؟
    من در سایت سفارت خوندم به نظر رسید برای کل دوره یعنی سه سال.
    لطفا دوستانی که اطلاع دارن کمک کنن

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    برای گرفتن ویزا برای دوره دکتری آیا باید کل پول(شهریه+هزینه زندگی 3 سال) دوره دکتری رو در حساب به سفارت نشون بدیم؟ یا میشه برای یک سال نشون داد؟ کلا راهی داره؟
    من در سایت سفارت خوندم به نظر رسید برای کل دوره یعنی سه سال.
    لطفا دوستانی که اطلاع دارن کمک کنن
    تا آنجایی که من خبر دارم برای کل سه سال مورد نیاز است.
    روزی من هم خواهم رسید.......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raziekh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اطلاع دارید کی میشه برای ویزای نیوزیلند اپلای کرد؟
    توی سایتش که زده تعطیله فعلا
    سلام دوست عزیز
    میخواستم ببینم شما تونستین خبر جدیدی بگیرید؟ من هم مثل شما آفر دارم البته از دانشگاه اوکلند ولی نمیدونم الان باید چیکار کنم. از چند نفری شنیدم که ممکن تا یکسال دیگه هم مرز رو باز نکنن، اونوقت تکلیف ماها چی میشه؟!
    ممنون میشم اگه شما چیزی فهمیدید به من هم بگید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)