صفحه 2 از 175 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_vp نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال دارم
    اگه من واسه ویزا از یک دانشگاه اقدام کنم، بعد که رفتم می تونم دانشگاه رو عوض کنم؟
    دوست عزیز به نظرم شما تو هر مرحله ایی میتونید تغییر رشته و دانشگاه بدید اما قطعا اگه دانشجوی بورسیه باشید مطمئنا بورسیه قبلی شما کنسل میشه و باید دوباره برا بورسیه از طریق رشته و یا دانشگاه جدید اقدام کنی.

موفق باشی...

نقل قول نوشته اصلی توسط nazimasih نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز a_arghavani شما خبری از IPB ندارید و ایمیلی دریافت نکردید؟
    سلام، ببخشید که با تاخیر جواب دادم
    نه متاسفانه من هیچ ایمیلی دریافت نکردم، شما چطور؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

دوستان من مدارکم اول دسامبر لاج شده بود
    ایمیل زدم IPB گفت تا اواخر هفته دیگه آفیسر برای شما اختصاص داده میشه و اگر مدارک بیشتری نیاز بود با شما تماس گرفته میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط a_arghavani نمایش پست ها
    سلام، ببخشید که با تاخیر جواب دادم
    نه متاسفانه من هیچ ایمیلی دریافت نکردم، شما چطور؟
    سلام
    نه من هم بی خبر هستم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

دوستان، استاد راهنمای من پیشنهاد کرده که تا وقتی ویزای دانشجوییت حاضر میشه با ویزای ویزیتور بیا و درس رو شروع کن. کسی در این رابطه تجربه یا نظری داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    دوستان، استاد راهنمای من پیشنهاد کرده که تا وقتی ویزای دانشجوییت حاضر میشه با ویزای ویزیتور بیا و درس رو شروع کن. کسی در این رابطه تجربه یا نظری داره؟
    شما سایت مهاجرت رو چک کردید که ببینید وقتی یک نوع از ویزا داره بررسی میشه، امکانش هست که برای نوع دیگه ای از ویزا اپلای کرد؟
    مهرداد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    فکر نمیکنید وقتی برای ویزای ویزیتور اپلای کنید آفیسر براش سوال پیش بیاد که چرا دارید اینکارو میکنید؟ چه جوابی دارید بهش بدید؟ مطمئنا که نمیخواید بگید با ویزای ویزیتور میخوام ریسرچمو شروع کنم!
    استاد راهنمای شما از مشکلات ما ایرانیا بیخبره گویا!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mesa1014 نمایش پست ها
    شما سایت مهاجرت رو چک کردید که ببینید وقتی یک نوع از ویزا داره بررسی میشه، امکانش هست که برای نوع دیگه ای از ویزا اپلای کرد؟
    من که در سایتشون چیزی راجع به این موضوع پیدا نکردم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    فکر نمیکنید وقتی برای ویزای ویزیتور اپلای کنید آفیسر براش سوال پیش بیاد که چرا دارید اینکارو میکنید؟ چه جوابی دارید بهش بدید؟ مطمئنا که نمیخواید بگید با ویزای ویزیتور میخوام ریسرچمو شروع کنم!
    استاد راهنمای شما از مشکلات ما ایرانیا بیخبره گویا!
    متاسفانه یا خوشبختانه فکر کنم با ویزای توریستی میشه سه ماه در نیوزلند تحصیل کرد و استادم هم فکر کنم بر همین اساس میگه اینکار رو بکن. ولی در رابطه با آفیسر و اینکه چه جوابی میشه بهش داد منهم مثل شما نگران این قضیه هستم. به IPB ایمیل زدم و این ماجرا رو پرسیدم امیدوارم که جواب درستی بدن. تاریخ شروع درس و بورس من 2 فوریه هست واسه همین استاد یکمی گیر داره میده.

Junior Member

سلام دوستان،
    من از دانشگاه UNITEC در مقطع لیسانس پذیرش گرفتم، تاریخ شروع ترم ۳ مارچ میباشد اما شروع (orientation) کلاس معرفی ۲۳ فوریه هست.
    من در حال حاضر در مالزی هستم و از طریق سفارت نیوزیلند در سنگاپور قصد اقدام دارم, در سایت سفارت نیوزیلند مدت پروسه ویزا رو ماکسیمم ۲۵ روز نوشته.
    http://www.immigration.govt.nz/branc...rocessingtimes
    سوال اول من اینه که ایا سفارت روز orientation یا همون کلاس معرفی رو برای پروسه ویزا در نظر میگیرن؟
    سوال دوم من اینه که ایا معقول است که من اخر ژانویه برای پروسه ویزا اقدام کنم؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)