صفحه 25 از 175 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

دوستان ویزای من و خانمم امروز باهم اپرو شد
    تاریخ ارسال مدارک 28 دسامبر 2014
    تاریخ مشخص شدن افسر 31 مارس 2015
    تاریخ اپرو ویزا 29 اپریل 2015
    پرونده ما به اکسترنال چک فرستاده نشد و فاصله یک ماهه بین مشخص شدن افسر تا اپرو ویزا بخاطر مدارکی بود که افسر از خانمم تقاضا کرده بود

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    اکثر این مواردی رو که شما میگید ما هم فرستادم به علاوه کلی نامه که به یه آدرس مشترک اومده بود
    من موارد زیر رو انجام دادم و اپرو ویزا اومد:
    1. یک عدد قولنامه اجاره به زبان فارسی فرستادم که امضا 2 نفرمون روش بود(ترجمه نکردم فقط توضیح دادم ترجمه اش زمانبره و بعضی قسمتهای مهم رو از گوگل ترنسلیتور لینک ترجمه دادم به افسر)
    2. 40 عدد عکس دو نفره و همراه خانواده و دوستان ایمیل کردم
    3. واسه پول هم توضیح دادم که ایران نرخ تورمش بالاست و ما پول تو حساب نگه نمیداریم ولی گردش حساب خودم رو که حدود 80000 دلار نیوزلند در 6 ماه داشت واسش فرستادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    پرونده ما به اکسترنال چک فرستاده نشد و فاصله یک ماهه بین مشخص شدن افسر تا اپرو ویزا بخاطر مدارکی بود که افسر از خانمم تقاضا کرده بود
    ّبسیار تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید. من پذیرش و اسکولارشیپ دانشگاه را دارم اما به خاطر شرایط پیچیده ام تقریبا از اینکه برای ویزا اقدام کنم منصرف شدم یک دلیلش همین پروسه زمانبر بررسی ویزاست که با شرایط خاص من جور در نمی آد!!!! آیا اطلاعات دقیق تری از اینکه چرا پرونده شما به اکسترنال چک نرفته دارید؟ آیا کسی تجربه مشابه داره؟ آیا میشه امیدوار بود با اتفاقات 1 ماه آینده این حساسیت برداشته شه و خیلی شیک بشه 1 یا 2 ماهه ویزا گرفت حتی رشته های به قول خودمون "حساس"؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط erbvn نمایش پست ها
    ّبسیار تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید. من پذیرش و اسکولارشیپ دانشگاه را دارم اما به خاطر شرایط پیچیده ام تقریبا از اینکه برای ویزا اقدام کنم منصرف شدم یک دلیلش همین پروسه زمانبر بررسی ویزاست که با شرایط خاص من جور در نمی آد!!!! آیا اطلاعات دقیق تری از اینکه چرا پرونده شما به اکسترنال چک نرفته دارید؟ آیا کسی تجربه مشابه داره؟ آیا میشه امیدوار بود با اتفاقات 1 ماه آینده این حساسیت برداشته شه و خیلی شیک بشه 1 یا 2 ماهه ویزا گرفت حتی رشته های به قول خودمون "حساس"؟
    خیلی ممنون.بعضی از دوستان که ویزاشون تقریبا ۳ ماهه اومده. اوایل که افسر پرونده مشخص شده بود مدیرعامل شرکتی که بورس به من داده بهم ایمیل زد که خودش یهویی زنگ زده به افسره و یه جورایی تحت فشارش گذاشته که کارها سریعتر پیش بره. در کل فاصله بین ارسال مدارک اضافی خانمم تا دریافت اپرو ۲ روز بود.
    من خودم هم از این پروسه ویزا بسیار خسته شده بودم و کامنت هام در این فروم هست ولی طبق گفته دوستان گویا این کشور ارزش اینهمه زحمت و دردسر رو داره

Junior Member

خیلی ممنون.بعضی از دوستان که ویزاشون تقریبا ۳ ماهه اومده. اوایل که افسر پرونده مشخص شده بود مدیرعامل شرکتی که بورس به من داده بهم ایمیل زد که خودش یهویی زنگ زده به افسره و یه جورایی تحت فشارش گذاشته که کارها سریعتر پیش بره. در کل فاصله بین ارسال مدارک اضافی خانمم تا دریافت اپرو ۲ روز بود.
    من خودم هم از این پروسه ویزا بسیار خسته شده بودم و کامنت هام در این فروم هست ولی طبق گفته دوستان گویا این کشور ارزش اینهمه زحمت و دردسر رو داره
    اولا تبریک میگم اپروو ویزای شما و همسرتون رو. واقعا خوشحال شدم از شنیدن این خبر چون گویا بسیار اذیت شده بودین برا مدارک اضافه. دوما بسیار خوشحالم که شیرینی این خبر باعث شد که قبول کنین واقعا نیوزیلند ارزششو داره که آدم کمی تلاش بیشتری بکنه و صبور باشه.

ولی در مورد نظرتون باید بگم که من بعید میدونم مدارک کسی به اکسترنال چک ( جدیدا برخی آفیسرها از عبارت character check استفاده میکنن ). در واقع این مرحله جزوه لاینفک ویزای هر کشوری هستش و باید الزما انجام بشه. به نظر من در اون فاصله 1 ماه آخر اکسترنال چک شما و همسرتون همزمان انجام شده بوده و آفیسر شخصا بطور سلیقه ایی خواسته که از اصلیت رابطه شما مطلع باشه برای همین بعد از 2 روز از ارسال مدارک اضافه ویزاتون اپروو شده.

میشه لطفا رشته و دانشگاه و اسم آفیسرتونم قید بفرمایید و اینکه چه زمانی قصد عزیمت دارین؟

بازهم بهتون تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erbvn نمایش پست ها
    دوست عزیز اولا باید کمی واقع بین بود چون 1-2 ماه به شدت بعید ویزای نیوزیلند رو دریافت کنی( البته من فرض رو بر این گذاشتم که رشتت به اصطلاح حساس هستش. اگ نباشه به احتمال خیلی زیاد ویزا حدود 1 ماه صادر میشه چون در دبی مدارکت بررسی میشه ) . اگ خیلی محدودیت زمانی داری اروپا فک کنم گزینه بهتری باشه از نظر سرعت صدور ویزا. دوما چیزی که طبق آمار اخیر از صدور ویزای دوستان میشه فهمید اینکه اگ بنا به رشته ( حساس ) مدارک ارسال بشه به ولینگتون و اگ اسکالرشیپ کامل هم داشته باشی و در مدارکت نقص و ابهام و یا نکته شک برانگیزی ( مثلا عضویت داشتن فعال در گذشته در بسیج ) نباشه اونوقت میشه گفت که حدود 3-5 ماه ویزا صادر میشه. بطور میانگین شما حداقل حدود 2 ماه از زمان لادج شدن مدارکت در دبی زمان لازم داری تا دریافت اولین ایمیل آفیسر. من اخیرا ندیدم کسی کمتر از 2 ماه انتظار کشیده باشه برا دریافت اولین ایمیل آفیسر.

موفق باشی

Senior Member

تبریک میگم. در واقع با احتساب تعطیلات سال نو ویزاتون 3 ماه و نیمه اومد که به نسبت ویزاهایی که اخیرا اومده خیلی زود اومده. موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    اولا تبریک میگم اپروو ویزای شما و همسرتون رو. واقعا خوشحال شدم از شنیدن این خبر چون گویا بسیار اذیت شده بودین برا مدارک اضافه. دوما بسیار خوشحالم که شیرینی این خبر باعث شد که قبول کنین واقعا نیوزیلند ارزششو داره که آدم کمی تلاش بیشتری بکنه و صبور باشه.

ولی در مورد نظرتون باید بگم که من بعید میدونم مدارک کسی به اکسترنال چک ( جدیدا برخی آفیسرها از عبارت character check استفاده میکنن ). در واقع این مرحله جزوه لاینفک ویزای هر کشوری هستش و باید الزما انجام بشه. به نظر من در اون فاصله 1 ماه آخر اکسترنال چک شما و همسرتون همزمان انجام شده بوده و آفیسر شخصا بطور سلیقه ایی خواسته که از اصلیت رابطه شما مطلع باشه برای همین بعد از 2 روز از ارسال مدارک اضافه ویزاتون اپروو شده.

میشه لطفا رشته و دانشگاه و اسم آفیسرتونم قید بفرمایید و اینکه چه زمانی قصد عزیمت دارین؟

بازهم بهتون تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت دارم.
    ممنونم از اینهمه لطف و محبتتون. ممکنه حرف شما هم درست باشه ولی افسر در ایمیلی که مدارک اضافه رو خواسته بود خط زیر رو نوشته بود:
    I have completed my initial assessment of your student visa application and before I can proceed I require the following
    رشته: دکتری صنایع
    دانشگاه اکلند
    افسر: Marian Evenblij
    احتمالا قصد داریم اواخر جولای بریم آکلند. در حال حاضر هم در جستجوی بلیط هستیم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    تبریک میگم. در واقع با احتساب تعطیلات سال نو ویزاتون 3 ماه و نیمه اومد که به نسبت ویزاهایی که اخیرا اومده خیلی زود اومده. موفق باشید
    ممنون از لطفتون. این سایت و دوستانی مثل شما واقعا یه گنج بزرگ به حساب میان. من حتی نمی تونم تصور کنم که در صورت نبودن راهنمایی ها و کمک ها و تجربیات دوستان در این سایت چقدر فرآیند ویزا واسم سخت تر و پیچیده تر میشد

Junior Member

من که 3 ماه مدارکم دادم هنوز افیسر ندارم...فقط جواب میل زده تو صف درخواست بردباری به خرج بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)