صفحه 3 از 175 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    متاسفانه یا خوشبختانه فکر کنم با ویزای توریستی میشه سه ماه در نیوزلند تحصیل کرد و استادم هم فکر کنم بر همین اساس میگه اینکار رو بکن. ولی در رابطه با آفیسر و اینکه چه جوابی میشه بهش داد منهم مثل شما نگران این قضیه هستم. به IPB ایمیل زدم و این ماجرا رو پرسیدم امیدوارم که جواب درستی بدن. تاریخ شروع درس و بورس من 2 فوریه هست واسه همین استاد یکمی گیر داره میده.
    http://dol.govt.nz/immigration/knowledgebase/item/1323
    و
    http://dol.govt.nz/immigration/knowledgebase/item/3722
    فقط در نظر بگیرید که گرفتن ویزای توریستی به همین راحتی نیست و احتمالاً تحصیل در نیوزلند دلیل خوبی نیست برای آن. مگر اینکه خانواده درجه اولی داشته باشید که بخواهید دیدن آنها را بهانه کنید. در ضمن اگر به هر دلیلی ویزای توریستی شما رد بشود در کارنامه شما نکته منفی حساب می شود حتی برای گرفتن ویزای کشورهای دیگر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

دوستان من یه ایمیل دو روز پیش به IPB زدم هنوز جواب ندادن، معمولا چقدر طول کشیده جواب کسی رو بدن؟

Junior Member

دوستان آدرس سفارت همینه؟
    نياوران، اقدسيه،نبش خيابان سوسن، كوچه دوم پارك،پلاك 34
    از ساعت چند باز هست تا کی؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_vp نمایش پست ها
    دوستان آدرس سفارت همینه؟
    ممنون
    خیابون سون،نبش پارک دوم، پلاک 1
    26122175
    از 9 تا 13

Junior Member

دوستان من اوروز رفتم سفارت 2 تا سوال دارم.
    1 اینکه این خانم تو سفارت اصرار فراوان داشت باید همه کپی فارسیا ما تایید کنیم به نظر غیر منطقی نیست؟
    2 من فوق لیسانس مالزی گرفتم و از مدرکم و ریز نمرات که مهر سفارت ایران در مالزی و امور خارجه و وزارت علوم داره کپی رنگی گرفتم باین کجا کپی برابر اصل کنم اصلا نیلزی هست؟
    ممنون می شم فوری جواب بدین.

Junior Member

1 اینکه این خانم تو سفارت اصرار فراوان داشت باید همه کپی فارسیا ما تایید کنیم به نظر غیر منطقی نیست؟
    2 من فوق لیسانس مالزی گرفتم و از مدرکم و ریز نمرات که مهر سفارت ایران در مالزی و امور خارجه و وزارت علوم داره کپی رنگی گرفتم باین کجا کپی برابر اصل کنم اصلا نیلزی هست؟

شما اگه میتونید فارسی همه مدارکتونو بدید مهر بزنه. چون افیسر بعدا ممکنه دوباره ازتون بخواد ممکنه هم نخواد. ولی اگه بخواد وقتتونو وسط پروسه بررسی ویزاتون میگیره. شما پاسپورت کارت ملی و مدارک دانشگاهیتونو به نظر من برابراصل کنید. واسه من وسط کار ازم خواست که کارت ملی براش بفرستم که خوب تا اماده شد کلی وقت هدر شد.

Senior Member

فکر میکنم این دفاترهای رسمی کپی برابر اصلو انجام میدن

Junior Member

مرسی دوستان از جوای گذرنامه و کارت ملی دادم زد سفارت....ولی برای مدرک فوق لیسانسم به امور خارجه بدم کپی برابر اصل کنه کفایت می کنه؟

دوستان آدرس سفارت همینه؟
    ممنون
    اسم اون خیابون "سون" نیست، "سوسن" درسته ولی به اشتباه تو سایت زده سون.

واسه دوستانی که از شهرستان میرن به سفارت این چند خط زیر رو بخونن بد نیست:

آدرس سفارت: سفارت در سه راه اقدسیه، کوچه قاسمی، کوچه سوسن قرار داره. برای رفتن به سفارت، بهترین کار اینه که سوار مترو بشید و برید به سمت تجریش. اخر خط که پیاده بشید و از ایستگاه متر بیرون بیاید، یک چهار راه میبینید به اسم میدان قدس. برید خیابون قرینه‌ی محل ایستگاه مترو (یعنی خیابون مقابل در چهار راه). ایستگاه تاکسی های نیاوران رو پیدا کنید (همون سر چهار راهه و تا ایستگاه مترو 30 قدم فاصله داره – عرض خیابان). حالا باید برید سه راه اقدسیه. واسه اونجا تاکسی خطی نیست، بنابراین همون سر خیابون، یعنی کنار تاکسی های نیاوران به ماشین های گذری بگید سه راه اقدسیه. بعد از اینکه سوار شدید حدود ده دقیقه الی یک ربع بعد میرسید به سه راه اقدسیه، از اونجایی که تاکسی پیادتون میکنه، سمت چپ برید به سمت کوچه قاسمی، البته بپرسید که گم نکنید
    کوچه قاسمی تا خود سه راه، صد قدم فاصله داره. بعد که وارد کوچه قاسمی بشید، به راحتی میتونید کوچه سون (سمت راست کوچه قاسمی) رو پیدا کنید و بعد از اون سفارت به راحتی پیدا میشه. به سفارت که رسیدید، زنگ بزنید چون من هر بار که رفتم در بسته بوده (نمیدونم این یک نوع توهین محسوب میشه یا رسم بر همینه ) و با راهنمایی منشی سفارت وارد سفارت بشید.

ساعت رسیدگی به درخواستهای دانشجویی هم 10 الی 12 هست ولی من دیدم یکی که ساعت پنج دقیقه به 12 هم رسید و علی رغم اینکه چند نفر در صف بودند و حداقل تا 12:30 نوبتش نمیشد، منشی بهش گفت کارتو انجام میدم.

Junior Member

مرسی دوستان از جوای گذرنامه و کارت ملی دادم زد سفارت....ولی برای مدرک فوق لیسانسم به امور خارجه بدم کپی برابر اصل کنه کفایت می کنه؟
    ولی منشی به من چیزی راجع به تایید کارت ملی نگفت و فقط پاسپورت و مدارک دانشگاهی رو مهر کرد.
    منم مدرک ارشدمو خارج از ایران گرفتم. برا تایید کپی دادم دارالترجمه مهر زد. دفتر امورخارجه در شهر من کپی برابر اصل نداد فقط روی همون مدارک اصلی مهر سفارت ایران رو تایید کرد. ولی شاید در تهران انجام بدم. از سفارت مالزی در تهران سوال نکردین؟ شاید اونا کپی برابر اصل صادر کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)