صفحه 5 از 175 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام
    کسی که حامی مالی دانشجومیشود( مثلا پدر یا مادر) باید فرم financial undertaking را تکمیل کند؟

Junior Member

بله دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    عزیز دل برادر این چیزا رو که خودم می دونم. راهنمایی دقیق تر می خام. مثلا اگر سوالی تو فرم بود که مطمئن نبودیم کسی تو سفارت راهنمایی می کنه؟
    شرمنده! سئوالتان یک کم دقیق نبود. احتمالاً می دانید که اکثر فرم های ویزا ، یک راهنمای پر کردن هم دارند. به نظرم اگر بازهم سئوالی داشتید یا در فروم بگردید یا بپرسید یا مستقیماً به خود اداره مهاجرت ایمیل بزنید. خلاصه اینکه سفارت نیوزلند در ایران بهترین کارشناس برای راهنمایی شما در امر ویزای دانشجویی نیستند چون وظیفه شان صدور چنین ویزایی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    شرمنده! سئوالتان یک کم دقیق نبود. احتمالاً می دانید که اکثر فرم های ویزا ، یک راهنمای پر کردن هم دارند. به نظرم اگر بازهم سئوالی داشتید یا در فروم بگردید یا بپرسید یا مستقیماً به خود اداره مهاجرت ایمیل بزنید. خلاصه اینکه سفارت نیوزلند در ایران بهترین کارشناس برای راهنمایی شما در امر ویزای دانشجویی نیستند چون وظیفه شان صدور چنین ویزایی نیست
    خواهش می کنم. کدوم مدارک رو باید کپی برابر اصل کرد. من دیدم دوستان نوشتن مثلا شناسنامه رو در حالیکه من اصلا جایی ندیدم که به شناسنامه احتیاج داشته باشن. یا مثلا نامه پذیرش رو میشه کپی برابر اصل کرد و واسشون فرستاد یا باید نامه اصلی رو فرستاد. سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering, University OF Auckland

با سلام

از دوستان کسی شماره تلفن اداره مهاجرت در ولینگتون را داره؟ من هرچقدر با آفیسرم تماس میگیرم گوشیش رو منشی هست. 3 هفته هست که تماس میگیرم ولی نتونستم باهاشون صحبت کنم. ممنون میشم اگه کسی شماره تماس اداره مربوطه و یا مثلا مسئول اون قسمت را به من بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط faya104 نمایش پست ها
    سلام دوستان من بالاخره تونستم آفر کاندیشنال و فول فاند بگیرم.تا یه ماه دیگه دوباره زیان امتحان بدم .برا ویزا از الان باید وقت بگیرم یا باید وایسم نامه دانشگاه بیاد؟
    سلام، تبریک میگم، امیدوارم موفق باشید
    برای ویزا شما باید یکسری مدارک رو فراهم کنید و وقت گرفتن نمیخواد از جمله:
    مدارک پزشکی (یک هفته)
    گواهی عدم سوء پیشینه (یک هفته)
    ترجمه مدارک (یک هفته)
    اگه پاسپورت ندارید هم سریعتر اقدام کنید همچنین یه تعداد عکس باید بندازید و فرم پرکنید و انگیزه نامه بنویسید
    این کارها رو میشه موازی انجام داد بنابراین در بدترین حالت، با دو هفته وقت میشه همه رو انجام داد. صرفا برای معاینه پزشکی، به نظر من بهتره که یک هفته قبل از زمان ازمون زبان، با پزشکای معتمد سفارت تماس بگیرید و وقت بگیرید واسه بعد از ازمون
    موفق باشید
    با توجه به اینکه هنوز امتحان زبان ندادید، بهتره که فعلا فقط به امتحان زبان وقت بذارید و در اون دو هفته ایی که باید منتظر باشید تا جواب ازمون زبان بیاد، این مدارک رو فراهم کنید.

سلام
    منظورتون از کپی برابر اصل، چه نوع کپی برابر با اصلیه؟ چون هم سفارت، هم وزارت و هم مترجم کپی برابر با اصل میزنن

با کارمند سفارت که صحبت کردم، میگفت هر چی از دستت میاد باید کپی برابر اصل کنی (البته این تجربه منه و واسه باقی دوستان ممکنه اینو نگفته باشه).
    در مورد نامه پذیرش شما اشاره کردید که اصل نامه پذیرش رو دارید در حالی که اگه شما هم مثل من پذیرش گرفته باشید، یک نامه براتون ایمیل شده و اصلش دست شما نیست. این نامه نیازی به برابر با اصل کردن نداره و به همون شکلی که واستون فرستادن، شما پرینت بگیرید و جزو مدارکتون بذارید و ارسال کنید.

مدار ک تحصیلی باید توسط دارالترجمه کپی برابر با اصل بشه (به نظر من هر مدرکی، اعم از تحصیلی و غیر تحصیلی که ترجمه میکنید رو برابر با اصل کنید). من خودم برای اینکه کار از محکم کاری عیب نکنه، به حرف کارمند سفارت گوش کردم و همه مدارکم رو دادم ایشون برابر با اصل کرد. هزینه هر سه مهر برابر با اصلی که مرحمت بفرمان، میشه پانزده یورو ناقابل، برابر با چند لیتر نفت میشه؟؟؟

ختم کلام اینکه، منم ندیدم این مدارک نیاز به برابر با اصل کردن داشته باشه، ولی محض احتیاط، به حرف کارمند سفارت گوش کردم و برابر با اصل کردم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

دوستان ایمیل IPB که جواب بدن چیه؟ من دو هفته است به ایمیل inz.ipbcontactmailbox@dol.govt.nz ایمیل میزنم و تقاضای آپدیت وضعیت ویزامو می کنم ولی کسی جواب نمیده(پرونده من آخر دسامبر در دبی لاج شده و ۴ ژانویه هم به ولینگتون فرستاده شده اما هنوز خبری از رسیدنش به ولینگتون ندارم)

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    دوستان ایمیل IPB که جواب بدن چیه؟ من دو هفته است به ایمیل inz.ipbcontactmailbox@dol.govt.nz ایمیل میزنم و تقاضای آپدیت وضعیت ویزامو می کنم ولی کسی جواب نمیده(پرونده من آخر دسامبر در دبی لاج شده و ۴ ژانویه هم به ولینگتون فرستاده شده اما هنوز خبری از رسیدنش به ولینگتون ندارم)
    سلام
    برای شما هم لغت pending در قسمت وضعیت نوشته شده؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط a_arghavani نمایش پست ها
    سلام
    برای شما هم لغت pending در قسمت وضعیت نوشته شده؟
    بله متاسفانه و تا وقتی که ویزا تایید نهایی نشه این لغت تغییر نمیکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)