صفحه 54 از 175 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    آقا من پذیرشم برای کار رو یه پروژه هست و لذا دانشگاهی ندارم که ازش بخوام. اگر نمونه نامه رو دارید لطف می فرمایید در اختیارم قرار بدید که ازشون بخواهم مثل این برام صادر کنن؟
    نامه بر اساس همکاری چند موسسه آموزشی خاص با INZ هست و کد میخاد. اینطور نیست که بگید همچین چیزی لازم دارید و اونام بدن!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezasharifi نمایش پست ها
    نامه بر اساس همکاری چند موسسه آموزشی خاص با INZ هست و کد میخاد. اینطور نیست که بگید همچین چیزی لازم دارید و اونام بدن!
    بالاخره یه متنی هست توش دیگه؟ فقط کد نیست درسته؟
    اون متنی رو که دلالت بر تاکید برای صدور سریعتر ویزا داره رو دارید؟

Junior Member

سلام
    بالاخره بعد از 7 ماه افیسر من هم مشخص شد (Anne.Faatau) . کسی میشناستش و سابقش رو داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    سلام
    بالاخره بعد از 7 ماه افیسر من هم مشخص شد (Anne.Faatau) . کسی میشناستش و سابقش رو داره؟
    ایشون افیسر دوستم بود...خیلی خوبخ خوش به حالت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raha29 نمایش پست ها
    بله. نامه کاندیشنال برا دکترا دارم. یکی از اسکیلهای زبانم کم شده برای کورس زبان اقدام کردم. اونا هم گفتن مبلغ رو واریز کنم آفر پلیس بدیم. گویا برا بچه هایی کهبا کورس زبان میرن ویزای سه ماهه میدن برا همین سوالم اینکه بدون واریز مبلغ کورس زبان با همون نامه کورس میتونم برا ویزا اقدام کنم؟ و اینکه ویزای سه ماهه میدن تمکن مالی مبلغش کمتر میشه یا نه ؟
    تا اونجا که من می دونم وشنیدم و تو این فروم خوندم به افر و کورس زبان ویزا نمیدن...حالا یکم بیشتر تحقیق کنید

Junior Member

آفیسر ازتون چه مدارکی خواستن که ایمیل کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط carcass نمایش پست ها
    آفیسر ازتون چه مدارکی خواستن که ایمیل کنید؟
    از من فقط یک سری awards که تو cv زده بودم خواست مثل مقام و مقاله اینا..... شما چی؟

Junior Member

از من اینارو خواسته ولی اکثرشو یا قبلا پست کردم یا ایمیل کردم. نمی دونم واسه پی دوباره می خاد

• A certified copy of your National Identity card
    • A certified copy of your National Identity booklet (birth certificate)
    • Evidence of your military service exemption
    • A copy of your Master degree thesis abstract and the name of your supervisor
    • A copy of your offer of place
    • Please provide employment certificates for all of your periods of employment
    • Please advise us what activities and plans you will pursue once you have completed your Doctorate degree i.e. What are your career plans?
    • Please advise us why you have chosen New Zealand for your studies?
    • A list of any other addresses, in any country, where you have lived in the past five years, including telephone numbers and email addresses
    • A copy of your Curriculum Vitae
    • A list of all scientific and academic publications that you have written or co-authored

Junior Member

از من هم فقط لیست مقالات و جاهایی که 5 سال اخیر زندگی کردمو خواست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    از من اینارو خواسته ولی اکثرشو یا قبلا پست کردم یا ایمیل کردم. نمی دونم واسه پی دوباره می خاد

• A certified copy of your National Identity card
    • A certified copy of your National Identity booklet (birth certificate)
    • Evidence of your military service exemption
    • A copy of your Master degree thesis abstract and the name of your supervisor
    • A copy of your offer of place
    • Please provide employment certificates for all of your periods of employment
    • Please advise us what activities and plans you will pursue once you have completed your Doctorate degree i.e. What are your career plans?
    • Please advise us why you have chosen New Zealand for your studies?
    • A list of any other addresses, in any country, where you have lived in the past five years, including telephone numbers and email addresses
    • A copy of your Curriculum Vitae
    • A list of all scientific and academic publications that you have written or co-authored
    متاسفانه دیده شده که مدارک که قبلا دادین دوباره بخاد. شاید خیلی خوب دسته بندی نکردین؟یا ترجمه رسمی مشکل داشته؟به هر حال رفتار عجیبی هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)