صفحه 56 از 175 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

مهر ناتی چیست؟ و مزایای مهر ناتی بر روی ترجمه مدارک چیست؟
    ناتی مخفف National Accreditation Authority for Translators & Interpreters (NAATI) است. دفتر مترجمین ناتی در استرالیا است و مرکز اعتبار بخشی و صدور مجوز رسمی برای مترجمان ناتی از سراسر جهان وحفظ و رعایت استانداردهای ترجمه و ارزیابی مترجمان می باشد. سازمان ناتی تاکنون برای 145 مترجم فارسی در سراسر جهان مجوز صادر کرده است و آنها را به عنوان مترجم رسمی خود به رسمیت می شناسد.فایده ترجمه مدارک با ناتی علاوه بر صرفه جویی در وقت، اطمینان بیشتر به صحت ترجمه در نزد مقامات استرالیایی و نیز عدم نیاز به تایید دادگستری و امور خارجه ایران است که بسیار مهم است. تقریباً تمامی وکلای فعال مهاجرت به استرالیا در تهران امور ترجمه مشتریان خود را به مترجمان ناتی می سپارند.در صورتي كه ترجمه‌ای مهر و امضای دادگستری و وزارت امور خارجه ايران رو داشته باشد معتبر است و نيازي به هيچ مهر ديگر از جمله مهر ناتي ندارد. اما مهر ناتي مهري است كه در استراليا و به مترجمان معتبر مورد تاييد آن كشور داده مي‌شود و در صورتي كه دو طرفه (انگليسی به فارسی و فارسی به انگليسی) باشد نزد تمام مراجع استراليايی معتبر و مورد قبول و بسيار قابل اعتماد است. (1109)

Junior Member

همونطور كه دوستمون گفتن براي استراليا كاربرد داره و در مورد نيوزلند محل ترديده. بهر حال اگه بزنيد بهتره ولي هزينه داره.

Junior Member

با سلام. من به صورت انلاین برای ویزای دانشویی نیوزلند اپلای کردم. امروز این ایمیل روگرفتم.
    :We require further information in order to fully assess your application and make a final decision. Please upload the following information·A police certificate from the Department of Penal Records & Amnesty in Tehran.

من گواهی عدم سوع پیینه صاره از دادگستری استان فارس رو براشون فرستاده بودم. با این حساب معنی این ایمیل چیه ؟ مگه گواهی سوو پیشینه رو دادگستری مرکز هر استان صادر نمیکنه ؟ بنظر شما من الان ایید چکار کنم ؟ با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kashayar نمایش پست ها
    با سلام. من به صورت انلاین برای ویزای دانشویی نیوزلند اپلای کردم. امروز این ایمیل روگرفتم.
    :We require further information in order to fully assess your application and make a final decision. Please upload the following information·A police certificate from the Department of Penal Records & Amnesty in Tehran.

من گواهی عدم سوع پیینه صاره از دادگستری استان فارس رو براشون فرستاده بودم. با این حساب معنی این ایمیل چیه ؟ مگه گواهی سوو پیشینه رو دادگستری مرکز هر استان صادر نمیکنه ؟ بنظر شما من الان ایید چکار کنم ؟ با سپاس
    دوست عزیز خواستن مدارکی که قبلا فرستاده شده کاملا طبیعی. اگه فروم مطالعه کنید متوجه میشی. دوباره ارسال کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7235 نمایش پست ها
    همونطور كه دوستمون گفتن براي استراليا كاربرد داره و در مورد نيوزلند محل ترديده. بهر حال اگه بزنيد بهتره ولي هزينه داره.
    خیلی از دوستان این فروم که ویزا گرفتن ویا وادرک ارسال کردن و افیسر دارن برای این مهر ایرادی گرفته نشده. حداقل من ندیدم و نشنیدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_vp نمایش پست ها
    دوست عزیز خواستن مدارکی که قبلا فرستاده شده کاملا طبیعی. اگه فروم مطالعه کنید متوجه میشی. دوباره ارسال کنید.
    دوست عزیز من هم اول میخواستم مدارکو آتلاین بفرستم ولی خانمی که تو سفارت بود بهم تاکید کرد که اینکار خیلی ریسکیه !.پیشنهاد میکنم ا
    گه امکانشو دارید مدارکو با صلاحدید و مشورت بیشتر پست کنید.

Junior Member

دلیل ریسکش رو نگفتن ؟ از چه جهت ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faya104 نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم اول میخواستم مدارکو آتلاین بفرستم ولی خانمی که تو سفارت بود بهم تاکید کرد که اینکار خیلی ریسکیه !.پیشنهاد میکنم ا

نقل قول نوشته اصلی توسط faya104 نمایش پست ها
    من هم آنلاین انجام دادم و ریسکی در اقدام آنلاین نیمبینم. به منم گفت آنلاین پیشنهاد نمیکنه و وقتی پرسیدم چرا جواب روشنی نگرفتم! گفتم بجای اینکه اداره مهاجرت همه جا سایتش بزنه Online is Faster and Easier بزنه ایرانیا درخواست آنلاین ندن!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Kashayar نمایش پست ها
    هیچ ریسکی نداره و بهتر هم هست که آنلاین فرستادین. و جای هیچ نگرانی هم نیست. مدارک و دوباره براشون بفرستید. اگر هم بیشتر از یکی دو ماه گذشته. ریسک نکن و دوباره برو سوپیشینه بگیر چون سوپیشینه زود منقضی میشه بده ترجمه کنن و بفرست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)