صفحه 61 از 175 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    دوستان افیسر من ایمل زده و مدارک اضافی خواسه و کفته به ادرس زیر ایمیل کنم INZ.IPBContactMailbox@mbie.govt.nz
    ولی هر کار می کنم fail میشه و نمی تونم ایمیل بزنم . کسی همچین تجربه ای داره؟

من چون اون دفعه حجم فایلهایی که فرستادم زیاد بود همش این مشکل پیش میومد.فهمیدم ظرفیت ایمیلهای اونا کمه.بنابر این فایلهاتون رو جدا بفرستبد و توضیح هم بدید.یا زیپ کنید و ازشون بخواین ایمیل بفرستن که رسیده دستشون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    دوستان افیسر من ایمل زده و مدارک اضافی خواسه و کفته به ادرس زیر ایمیل کنم INZ.IPBContactMailbox@mbie.govt.nz
    ولی هر کار می کنم fail میشه و نمی تونم ایمیل بزنم . کسی همچین تجربه ای داره؟
    دوست عزیز منم همین مشکل داشتم دوباره به افیسر میل زدم و مشکل گفتم...بعد گفت به خودم میل بزن میزارم تو پروندت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faya104 نمایش پست ها
    من چون اون دفعه حجم فایلهایی که فرستادم زیاد بود همش این مشکل پیش میومد.فهمیدم ظرفیت ایمیلهای اونا کمه.بنابر این فایلهاتون رو جدا بفرستبد و توضیح هم بدید.یا زیپ کنید و ازشون بخواین ایمیل بفرستن که رسیده دستشون.
    من حتی فایل تک به تک با حجم بسیار پایین دادم باز هم مشکل داشت، از طریق در میان گذاشتن مشکل با افیسر حل شد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadj نمایش پست ها
    سلام
    امروز آفیسرم اییمیل داده و گفته علاوه بر 25000 فاندی که دارم چه ساپورت مالی دیگه ای میتونم ارایه کنم.گفته این واسه من و همسرم کافی نیست؟کسی دیگه هم این مشکل رو داشته؟من فقط یک سند زمین دارم آیا اون به درد میخوره

/
    افسر به ما هم همین گیر رو داد و دلیلش اینه که اگه واسه همسرتون ویزای کار درخواست کردید باید نشون بدید که 4200 دلار نیوزلند در سال(مبلغ دقیقش در فرمی که واسه همسرتون پر کردید هست) در یه حساب دارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics-amirkabir

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    افسر به ما هم همین گیر رو داد و دلیلش اینه که اگه واسه همسرتون ویزای کار درخواست کردید باید نشون بدید که 4200 دلار نیوزلند در سال(مبلغ دقیقش در فرمی که واسه همسرتون پر کردید هست) در یه حساب دارید.
    مرسی از جوابتون. فقط سوال داشتم که این یعنی باید یه گردش حساب به این میزان نشون بدیم یا اینکه فقط یک پرینت حساب که نشون دهنده این مبلغ باشه کافیه؟ اگه نفری باشه که از خارج از ایران نامه حمایت مالی بده فکر میکنید کمک کننده باشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Psychology/ Massey University

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    در لینک زیر تلویحاً و شاید بشود گفت صراحتاً گفته است که ترجمه انجام شده توسط مترجم رسمی کافی است و هیچ اشاره ای به این که باید حتماً ترجمه به تأیید ارگان های دولتی کشور متبوع برسد نیست
    فقط وقتی خواستید ترجمه کنید از مترجم خود بخواهید که حتماً روی نسخه فارسی الصاق شده به ترجمه مهر برابر اصل انگلیسی بزند (بعضی از دارالترجمه ها این کار را می کنند)
    http://glossary.immigration.govt.nz/...anslations.htm
    اگر مدارک خود را آنلاین بفرستید (یعنی به صورت آنلاین درخواست ویزا بدهید) که آن مهر کپی برابر اصل انگلیسی را هم نمی خواهد فقط باید نسخه رنگی (اصل فارسی آن) آپلود شود به انضمام ترجمه
    مستند جمله بالا هم جواب ایمیلی هست که من دریافت کردم از اداره مهاجرت (اخیراً):
    It is only of they apply for the visitor visa online can they supply a simple colour copy of their passport pages.

ممنونم یک دنیا
    خیلی کمکم کردین. من پارتنر دارم نمیتونم آن لاین اقدام کنم. درسته؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadj نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. فقط سوال داشتم که این یعنی باید یه گردش حساب به این میزان نشون بدیم یا اینکه فقط یک پرینت حساب که نشون دهنده این مبلغ باشه کافیه؟ اگه نفری باشه که از خارج از ایران نامه حمایت مالی بده فکر میکنید کمک کننده باشه ؟
    من ابتدا مبلغ مورد نظر رو به حساب خانمم ریختم بعد یه پرینت هم از گردش حساب خودم در شش ماه گذشته تهیه کردم که حدود 200 میلیون گردش داشت. بعد واسه افسر توضیح دادم که چون ایران نرخ تورمش بالاست(با لینک از گزارش بانک جهانی) ما معمولا پولمون رو پس انداز نمیکنیم و در بازار ازش استفاده میکنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Psychology/ Massey University

دوستان عزیز سلام
    عزیزانی که به تازگی اقدام کردن به جمع آوری مدارک میشه راهنماییم کنید تهران کجا میتونم برم برای گرفتن برگه عدم سوپیشینه که راحت پیدا کنمش و چقدر طول میکشه نتیجه رو بدن؟
    من از شهرستان میام و متاسفانه تو نت هم پیدا نکردم. یکی از بچه ها تو همین فروم حوندم که از استان فارس گرفته بود و آفیسرش ایراد گرفته بود بخاطر همین میخوام از تهران بگیرم.
    خیلی ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monayii نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    عزیزانی که به تازگی اقدام کردن به جمع آوری مدارک میشه راهنماییم کنید تهران کجا میتونم برم برای گرفتن برگه عدم سوپیشینه که راحت پیدا کنمش و چقدر طول میکشه نتیجه رو بدن؟
    من از شهرستان میام و متاسفانه تو نت هم پیدا نکردم. یکی از بچه ها تو همین فروم حوندم که از استان فارس گرفته بود و آفیسرش ایراد گرفته بود بخاطر همین میخوام از تهران بگیرم.
    خیلی ممنونم
    من از پلیس+10 گرفتم. فک کنم هر دفتری برین انجام بدن

Junior Member

به نظر مي رسه مرموزترين مرحله ويزا همين اكسترنال چك (سكوريتي چك) هستش كه خارج از اداره مهاجرت انجام ميشه. معلوم نيست آيا مدارك تاييد شده رو هم مجددا چك مي كنن يا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)