صفحه 66 از 175 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

خب من هم میتونم پرینت حساب و گردش متوسطی بذارم و همچنین سند ، اگر کار محکم میشه میخوام از الان بدونم که مثلا سند رو بدم ترجمه ...سند کلا در جهت اینکه نشون بده برمیگردم موثره ، درسته ؟ پس من به هر ترتیب اینو ترجمه کنم؟

لطفا بقیه دوستانی هم که با فاند اقدام کردند تجربیاتشون رو بگند .

اگر کسی هم هست که آنلاین اقدام کرده باشه ممنون میشم خبر بده

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام

کسی که با فاند داره برای ویزا اقدام میکنه چقدر باید ساپورت مالی نشون بده ؟ آیا باید نشون بده اصلا؟ سایر مدارک مالی مانند سند خونه و ماشین چطور؟

از دوستان کسی هست که با فاند برای ویزا در حال اقدام آنلاین باشه ؟ من چند تا سوال دارم که در صفحات این قسمت پیدا نکردم جوابشون رو.

مرسی
    شما اگه مجرد هستید باید فاندتون مبلغ حداقل 15000 دلار نیوزلند واسه زندگی و حدود 8000 دلار واسه ثبت نام دانشگاه رو پوشش بده در غیر اینصورت باید مدارک ساپورت مالی نشون بدید. اگه متاهل هستید چه فاند داشته باشید چه نداشته باشید باید مبلغ 4200 دلار نیوزلند رو واسه ویزای همراه(در صورتی که ویزای کار میخوان) ارائه کنید. من مبالغ رو حدودی گفتم خدمتتون باید واسه اطمینان به سایت اداره مهاجرت مراجعه بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

آیا کسی جدید خبری داره ؟
    من نمیدونم الان دو یا سه هفتست که آفیسرم معلوم شده که البته اینو خانم آنه فاتو بهم گفت ولی از خود آفیسر خبری نیست این در حالیه که وقتی مدارکم رسید حدود سه ماه پیش. گفتن سه –چهار هفته دیگه آفیسرت معلوم میشه .ولی خیلی بد قول و کندن.دقیقا چیکار میکنن آخه؟
    اصلا آیا تا مشکلی پیش نیاد آفیسر ایمیل نمیزنه ؟آخه من دیدم بچه های دیگه آفیسرهاشون ایمیل زدن و خودشونو معرفی کردن.
    یه سوال دیکه هم هست اگه تو این فاصله استرالیا برای ویزا اقدام کنم.فکر میکنید متوجه میشن؟فکر کنم استرالیا نهایت سه ماهه ویزا درست بشه.
    لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

[QUOTE=faya104;2133782]آیا کسی جدید خبری داره ؟
    من نمیدونم الان دو یا سه هفتست که آفیسرم معلوم شده که البته اینو خانم آنه فاتو بهم گفت ولی از خود آفیسر خبری نیست این در حالیه که وقتی مدارکم رسید حدود سه ماه پیش. گفتن سه –چهار هفته دیگه آفیسرت معلوم میشه .ولی خیلی بد قول و کندن.دقیقا چیکار میکنن آخه؟
    اصلا آیا تا مشکلی پیش نیاد آفیسر ایمیل نمیزنه ؟آخه من دیدم بچه های دیگه آفیسرهاشون ایمیل زدن و خودشونو معرفی کردن.
    یه سوال دیکه هم هست اگه تو این فاصله استرالیا برای ویزا اقدام کنم.فکر میکنید متوجه میشن؟فکر کنم استرالیا نهایت سه ماهه ویزا درست بشه.

دوست عزیز اگه جای دیگه مد نظر دارید اونجا اقدام کنید 3 ماه که چیزی نیست حداقل 5.6 ماه به نظر زمان می بره البته کاملا متغیر و به افیسرتون بستگی داره..در مورد نزدیک 9 ماه طول کشید
    ویرایش توسط soheil_vp : November 11th, 2015 در ساعت 12:46 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط faya104 نمایش پست ها
    آیا کسی جدید خبری داره ؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز، به کجا ایمیل زدید گه بهتون گفتن آفیسرتون معلوم شده؟ این حانوم آنه فاتو رو از کجا پیدا کردین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezayazdi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، به کجا ایمیل زدید گه بهتون گفتن آفیسرتون معلوم شده؟ این حانوم آنه فاتو رو از کجا پیدا کردین؟

والا این خانم خودش اولین دفعه به من میل زد و مدارک اضافی خواست.و گفت که به زودی آفیسرت معلوم میشه .چند وقت بعدش باز میل زد که آفیسرت فلانیه و به زودی باهات تماس میگیره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezayazdi نمایش پست ها

راستی شما رشتتون چیه و چند وقته فرستادین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط faya104 نمایش پست ها
    راستی شما رشتتون چیه و چند وقته فرستادین؟
    ممنون بابت پاسختون.
    من رشتم عمرانه برای دکتری اقدام کرده بودم آنلاین فرستادم. 17 جون فرستادم، 1 اکتبر یه نفر ایمیل زد گفت مدارک بقرست تا 2 نوامبر وقت داری بفرستی تا ما بررسی نهایی انجام بدیم و بعد میره برای اکسترنال چک. و تا 9 نوامبرم میتونی بری ببینی که وضعیتت آپدیت شده. ولی الان 11 نوامبر و هیچ تغییری تو قسمت وضعیت من تو سایت نشده و هنوز همون submitted هستش. حالا منم بهشون ایمیل زدم ببینم چه خبره.
    اینم بگم که گفته بود اکسترنال چک خودش 6 تا 8 هفته طول میشکه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

خواهش میکنم .شما هم ممنون.
    یعنی تو پروسه آنلاین نمیگن آفیسر کیه؟ولی واقعا بطور عجیبی کندن....امیدوارم خدا آخر و عاقبت ما رو بخیر کنه...

سلام دوستان
    به نظر این طولانی شدن پروسه ویزای نیوزلند برای همه ما دردسر افرین شده.
    من هم از نیمه فرودین میشه که مدارکمو فرستادم ، و از دبی به اوکلند فرستادن.
    متاسفانه هر دفعه میگن به زودی افسر پرونده تون معلوم میشه .
    من فاند گرفتم در مقطع دکترا و نمره زبانم 5.5 هست که در نامه آفر پلیس دانشگاه شرط گرفتن نمره 6.5 و یا دادن مقاله در سال اول تحصیل در نیوزلند رو برام قرار دادن. و استاد گفت نیازی به امتحان مجدد نیست .
    در اخرین ایمیل از من یه سری مدارک جدید خواستن و گفتن یه مرحله external verification checks که احتمالا 8 هفته طول میکشه .
    استادم هم خیلی ناراحت شده و خودش شخصا داره پیگیری میکنه که متاسفانه به اون هم هنوز جوابی ندادن .
    میخاستم بدونم بعد این مرحله تازه افسر پرونده مشخص میشه ؟ چقدر طول میکشه ؟ تمام مدارکم کامله و به جز نمره زبان چیزی کم نیست که البته در مدارک مربوط به ویزا هیچ اسمی از نمره زبان نبرده شرایط مشابه ای دیدن؟ و چطور برخورد کردن ؟ چیکار کنم که پرونده مو سریعتر بررسی کنم ؟ میتونم از طریق وکیل الان اقدام کنم ؟
    من که خیلی نگرانم و روز و شب ندارم افسردگی گرفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)