صفحه 67 از 175 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

به من هم گفته بودن 9 نوامبر اپدیت داری و بعد اکسترنال چک ، که هنوز خبری نیست . فقط یه نفر به اسن Lucilla Brunt خودشو معرفی کرد و هیچی نگفت که من افسر پرونده تونم یا نه
    در این مرحله افسر پرونده مشخص شده نشده ؟ تازه میخان بررسی و ارزیابی کنن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط phoneticmehr نمایش پست ها
    به من هم گفته بودن 9 نوامبر اپدیت داری و بعد اکسترنال چک ، که هنوز خبری نیست . فقط یه نفر به اسن Lucilla Brunt خودشو معرفی کرد و هیچی نگفت که من افسر پرونده تونم یا نه
    در این مرحله افسر پرونده مشخص شده نشده ؟ تازه میخان بررسی و ارزیابی کنن ؟
    اکسترنال چک آخرین مرحله بررسی مدارک هستش. اگه خدا بخواد تا یه ماه دیگه جواب ویزای همه ماها میاد. نگران نباشید بعد عید میلادی انشالله همه اونجاییم

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام

من امروز رفتم سفارت و اینا رو فهمیدم

اگر آنلاین دارید اقدام میکنید پرداخت هم فقط آنلاین با کردیت کارت ممکن هست و پول نقد در سفارت ازتون نمیگیرند...

اگر آنلاین اقدام میکنید کپی برابر اصل کردن پاسپورت نیاز ی نیست ...

فقط گفتند که بعد از اینکه اقدام کردید ( در یک مرحله ایی ) یک ایمیل میاد به شما که میگه تا 15 روز آینده پاسپورتتون رو پست کنید وگرنه پرونده اتون بسته میشه ، این ایمیل برای ایران صادق نیست ، از دیدن این ایمیل سکته نکنید

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام دوباره

اونهایی هم که فاند دارند باید مدارک اصل تحصیلیشون رو بفرستند تا دانشگاه افرشون رو انکاندیشنال بکنه یا با همون افر بورسیه میتونند برای ویزا اقدام کنند . کسی هست که در این زمینه بتونه راهنمایی کنه لطفا؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام دوباره

اونهایی هم که فاند دارند باید مدارک اصل تحصیلیشون رو بفرستند تا دانشگاه افرشون رو انکاندیشنال بکنه یا با همون افر بورسیه میتونند برای ویزا اقدام کنند . کسی هست که در این زمینه بتونه راهنمایی کنه لطفا؟
    من خودم مدارکم رو با پست فرستادم البته ترجمه اشون رو به همراه مهر کپی برابر اصل مترجم. پس بهتره واسه ویزا ریسک نکنید و مدارک مورد نیاز دانشگاه رو ارسال بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

دوستان من این ایمیل رو دریافت کردم که ظاهرا باید هرچه سریعتر پول بیمه رو پرداخت کنم.ایا میشه پول بیمه رو از طریق صرافی ها پرداخت کرد؟چون همین ایمیل افیسرمو به مسئول دانشگاه فرستادم و ااون یه لینک چگونگی پرداخت رو برام فرستاد.
    We have assessed your student application and have requested an external National Security Check which can take up to 8 weeks to process.

We note that your scholarship does not include the payment of student service fees of health insurance.

Please send confirmation that these have been paid by 23 November 2015.
    لطفا اگه کسی میدونه سریع بهم بگه.

Senior Member

سلام

من الان ایتالیا هستم. میخوام برای ویزا اقدام کنم. کسی میدونه باید چیکار کنم؟ چه مدارکی نیازه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faya104 نمایش پست ها
    دوستان من این ایمیل رو دریافت کردم که ظاهرا باید هرچه سریعتر پول بیمه رو پرداخت کنم.ایا میشه پول بیمه رو از طریق صرافی ها پرداخت کرد؟چون همین ایمیل افیسرمو به مسئول دانشگاه فرستادم و ااون یه لینک چگونگی پرداخت رو برام فرستاد.
    We have assessed your student application and have requested an external National Security Check which can take up to 8 weeks to process.

We note that your scholarship does not include the payment of student service fees of health insurance.

Please send confirmation that these have been paid by 23 November 2015.
    لطفا اگه کسی میدونه سریع بهم بگه.
    از طریق صرافی قابل پرداخته

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

من الان ایتالیا هستم. میخوام برای ویزا اقدام کنم. کسی میدونه باید چیکار کنم؟ چه مدارکی نیازه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    راهنمایی من به شما اینه که وقت بذارید و فروم رو بخونید. همچنین بگردید ببینید نزدیکترین شعبه سفارت نیوزیلند به شما کجاست باهاشون تماس بگیرید و راهنمایی بخواید

Junior Member

سلام
    توی فرمهای ویزا زده که

Provide the date to which your fees have been paid. If you have a scholarship, provide the date your scholarship ends

من scholarship ندارم. این یعنی اینکه قبل از درخواست ویزا باید پول پرداخت بشه؟ اگر ویزا ندادن چی میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)