صفحه 71 از 175 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من برای دوره ی دکتری از دانشگاه ویکتوریا پذیرش گرفتم و یه سوال راجب به ویزا داشتم که ممنون میشم کمک کنید
    در مورد حمایت مالی که باید ارائه بشه(البته خودم اون شرایط 15000$ رو میدونم)میخواستم بدونم که شرایط فرد ساپورت کننده(داخل نیوزیلند)چطور بررسی میشه؟
    به عبارت دیگه میخوام بدونم با توجه به اینکه برادر من و همسرش ویزای اقامتی نیوزیلند رو دارن (بدون شرط) و درامد اونها روی هم حدودا سالی 80000$ هستش ایا حمایت اونها برای گرفتن ویزا کافی هستش یا باید حامی های مالی بیشتری به سفارت معرفی کنم.
    ممنون

Junior Member

شما فرم اسپانسرشیپو بخونید همه اطلاعات هست.
    منم شرایطم شبیه به شما بود.
    تا اونجایی که من میدونم ماهیانه براورد میشه و اصلا زیاد نیست اگه اقامت داشته باشن و کار
    اونا فرمو با پرینت حساب مالیشونو باید ببرن اونجا پیش قاضی اون تایید کنه و بفرستن واسه شما.

Junior Member

ممنون از جوابتون
    ولی توی فرم ساپورت کننده نوشته باید بتونه سالی 15000 تا رو ساپورت که ولی ننوشته که این فرد باید سالی چقدر درامد داشته باشه که تضمینش قابل قبول باشه.و اینکه باید مثل ایران پولی توی حسابش باشه یا اینکه نیازی نیست و همون درامد ماهانه کافیه؟
    و با توجه به اینکه گفتید شرایط شما هم شبیه منه به نظرتون درامد اونها برای حمایت مالی کافیه؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

سلام
    من براي دکتري پذيرس با فاند گرفتم. يک نامه اي هم برام فرستادن به عنوان priority visa processing که گفتن بذارم صفحه اول application visa دوستان کسي تجربه داره تو اين شرايط معمولا صدور ويزا چقدر طول مي کشه ؟

Junior Member

بله.کافیه. اونا باید قادر باشن تقریبا بین 1000 تا 2000 دلار در ماه ساپورت کنن. حساب مالی توی ایران نمیخواد داشته باشن . اونا پرینت حساب اونجارو میبرن پیش قاضی . از مدارکی که واسه قاضی و سفارت ارایه میدید متوجه میشن خودشون درامد اسپانسرو. ولی زمان فرستادن فرم واسه شما قاضی باید ترجمه مدارک شناساییشون و مال شما هم روش باشه. اگه اونجا accommodation اونا دارن و مال خودشونه این مبلغ کمترم میشه. هر دو نفرم میتونن اسپانسرتون بشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamil نمایش پست ها
    بله.کافیه. اونا باید قادر باشن تقریبا بین 1000 تا 2000 دلار در ماه ساپورت کنن. حساب مالی توی ایران نمیخواد داشته باشن . اونا پرینت حساب اونجارو میبرن پیش قاضی . از مدارکی که واسه قاضی و سفارت ارایه میدید متوجه میشن خودشون درامد اسپانسرو. ولی زمان فرستادن فرم واسه شما قاضی باید ترجمه مدارک شناساییشون و مال شما هم روش باشه. اگه اونجا accommodation اونا دارن و مال خودشونه این مبلغ کمترم میشه. هر دو نفرم میتونن اسپانسرتون بشن.
    واقعا ممنونم از پاسخ کاملتون.خیلی لطف کردید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alijavaheri نمایش پست ها
    سلام
    من براي دکتري پذيرس با فاند گرفتم. يک نامه اي هم برام فرستادن به عنوان priority visa processing که گفتن بذارم صفحه اول application visa دوستان کسي تجربه داره تو اين شرايط معمولا صدور ويزا چقدر طول مي کشه ؟
    دوست عزیز من خودم این نامه رو ندارم ولی دیروز کل 71 صفحه ی مطالب اینجا رو خوندم که اگه اشتباه نکنم چند نفری این نامه رو داشتن که ظاهرا تاثیر چندانی نداشته.کلا هم زمان صدور ویزا هیچ فریمی نداره و اصلا معلوم نیست.همینجا بین 1ماه تا 16 ماه بودن بچه ها.ظاهرا میزان زیادی به رشته ی شما و پروندتون برمیگرده که چقدر زمان ببره و باز هم ظاهرا رشته های مهندسی زمانبر تر هستن.

Junior Member

سلام . 27 اکتبر آنلاین اپلای کردم و 13 نوامبر ویزام اومد. حتمن مدارک کامل بفرستید و مخصوصا مدارک مالی رو بهش توجه ویژه بکنید. امیدوارم همه موفق باشن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics-amirkabir

نقل قول نوشته اصلی توسط vsafinia نمایش پست ها
    سلام . 27 اکتبر آنلاین اپلای کردم و 13 نوامبر ویزام اومد. حتمن مدارک کامل بفرستید و مخصوصا مدارک مالی رو بهش توجه ویژه بکنید. امیدوارم همه موفق باشن
    سلام تبریک میگم بهتون
    رشته شما چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vsafinia نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم
    از ایران اقدام کردیدن یا کشور ثالث؟
    مدارکی رو که فرستادید اگه ممکنه بنویسید.واقعا ممنون میشم چون من هم باید تا 20 روز دیگه اقدام کنم.بنابر این اگر لطف کنید و بنویسید خیلی خوبه.
    البته به جز موارد پایین اگه چیزی هست لطف کنید بگید:
    1:گواهی عدم سوپیشینه
    2:گواهی پزشکی
    3:فرم 1200
    4:افر دانشگاه
    5:حمایت مالی(اگه در اینباره توضیح بدید عالیه)
    6:فرم 1012که البته نمیدونم برا انلاین لازمه یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)