صفحه 8 از 175 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    دوستان من امروز زنگ زدم IPB و ازشون راجع به پرونده ام سوال کردم. به من گفتن هنوز افسری واسش مشخص نشده. متاسفانه این بنده خدا اینقدر تند و با لهجه صحبت میکرد که من نصف حرفهاشو نفهمیدم(لیسنینگ آیلتس رو ۷.۵ شدم) اگه اونجا همه اینجوری بخوان حرف بزنن که بدبخت میشم. بهم گفت که دیروز هم از دانشگاه واسه پرونده من زنگ زدن و باید یه وکالت به استاد راهنمام بدم که بتونه کارهامو پیگیری کنه.
    اکثر آدمایی که اول میان اینجا علی رغم آیلتس بالا اولش با لهجه کیویها مشکل دارن، اما بعد از چند ماه عادت میکنین جای نگرانی نداره. اینا لهجشون واسه خودشونه نه بریتیشه نه امریکن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    کسی تاحالا از مشاور مهاجرت کمک گرفته؟ فایده ای داره تا باهبشون مشورت کنم؟

من همین کارو کردم. اینا جز خرابکاری و اینکه اعصابتنو خورد کنن کاری نمیکنن. چون فقط کلیات رو میدونن و وقتی از جزییات چیزی بپرسی اغلب نمییدونن. اگه وقتشو ندارین بدین به این موسسات ولی اونا هیچ کارخاصی نمیکنن و فقط فرمهارو پر میکنن همه هزینه های ترجمه و پست و ...... که میگن با اوناست با خودتونه و ازتون میگیرن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    کسی تاحالا از مشاور مهاجرت کمک گرفته؟ فایده ای داره تا باهبشون مشورت کنم؟
    من تجربه خوبی از اینکار نداشتم و پیشنهاد میکنم خودتون کاراتون رو انجام بدید

Junior Member

سلام دوستان،

من مدارکم رو فرستادم دبی و 2 فوریه رسید اونجا. الان دیگه نمی دونم باید چکار کنم. نمی دونم که باید خودم پیگیر باشم یا خودشون ایمیل می دن و تأیید می کنن. میشه راهنماییم کنید؟ حدودا چند روز طول میکشه تا افسر پرونده مشخص بشه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Lily2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من مدارکم رو فرستادم دبی و 2 فوریه رسید اونجا. الان دیگه نمی دونم باید چکار کنم. نمی دونم که باید خودم پیگیر باشم یا خودشون ایمیل می دن و تأیید می کنن. میشه راهنماییم کنید؟ حدودا چند روز طول میکشه تا افسر پرونده مشخص بشه؟
    سلام دوست عزیز من مدارکم 28 دسامبر رسید دوبی 2 فوریه ایمیل ازشون گرفتم که یوزر و پسورد بهم دادن و 4 فوریه هم اعلام کردن که مدارکم رو فرستادن IPB. بهتره یه ایمیل بزنید و ازشون سوال کنید. در رابطه با افسر پرونده هم در صورتی که پرونده بره IPB حدود 2 ماه طول میکشه تا افسر مشخص بشه

Junior Member

سلام
    صفحه اول فرم ویزا که چک لیست هست باید پر بشه یا فقط واسه راهنمایی درخواست کننده هست؟

Junior Member

با سلام
    دوستان کسی از دانشگاه نامه priority visa برای ویزا دریافت کرده یا نه؟

Junior Member

سلام دوست عزیز من مدارکم 28 دسامبر رسید دوبی 2 فوریه ایمیل ازشون گرفتم که یوزر و پسورد بهم دادن و 4 فوریه هم اعلام کردن که مدارکم رو فرستادن IPB. بهتره یه ایمیل بزنید و ازشون سوال کنید. در رابطه با افسر پرونده هم در صورتی که پرونده بره IPB حدود 2 ماه طول میکشه تا افسر مشخص بشه
    سلام... از 28 دسامبر تا 2 فوریه که خیلی طولانیه. یک ماه تقریبا. همه 2 یا 3 روزه ایمیل دریافت می کنن. من نمی دونم در چه صورتی احتمال داره که پرونده ی من بره IPB. شما می دونید؟ خودشون که نوشتن 20 روزه مشخص می کنیم تکلیف ویزا رو...ولی ظاهرا روند کار مغایرت داره با نوشته هاشون...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Lily2014 نمایش پست ها
    سلام... از 28 دسامبر تا 2 فوریه که خیلی طولانیه. یک ماه تقریبا. همه 2 یا 3 روزه ایمیل دریافت می کنن. من نمی دونم در چه صورتی احتمال داره که پرونده ی من بره IPB. شما می دونید؟ خودشون که نوشتن 20 روزه مشخص می کنیم تکلیف ویزا رو...ولی ظاهرا روند کار مغایرت داره با نوشته هاشون...
    سلام ببخشید 2 و 4 ژانویه منظورم بود. معمولا رشته های مهندسی میره ولینگتون.

Junior Member

سلام ببخشید 2 و 4 ژانویه منظورم بود. معمولا رشته های مهندسی میره ولینگتون.
    تقریبا یک سکته ی خفیف زدم! خوب پس باید تا یکی دو روز آینده یک ایمیل دریافت کنم. من مدارکم رو خیلی کامل فرستادم. امیدوارم ویزام زود بیاد. رشته ی من روابط بین الملل هست. تحقیقم برای دکترا هم در مورد تحریم هاست. حالا نمی دونم چه تصمیمی در موردش اتخاذ بشه! به هر حال از راهنماییتون ممنونم. Good Luck

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)