صفحه 80 از 175 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Psychology/ Massey University

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی دکترام. میخوام برای یه دوره تحقیقاتی ویزای کار اپلای کنم. البته خودشون بهم گفتن باید کار اپلای کنی. فقط موندم انلاین یا از طریق پست؟ نظر شما چیه؟

ممنونم
    اگر پارتنر ندارین بهترین و سریعترین روش، آن لاین هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monayii نمایش پست ها
    دوست عزیز شما مطمعنید بدون نمره آیلتس بهتون آفر آن کاندیشنال دادن؟؟؟؟ خیلی خیلی عحیبه ها
    اگر مطمعنید که پس سریعتر اقدام کنید و مدارکو آماده کنید
    سلام

مشکلم دقیقا همینه که چطور میتونم چک کنم و مطمین بشم که Unconditional هست آفرم.

ممنون

Senior Member

اگر پارتنر ندارین بهترین و سریعترین روش، آن لاین هست
    سلام

تجربه ای دارید از اینکه چندوقته صادر میکنن ویزا رو؟ فرمودید سریعترین راه هست

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

تجربه ای دارید از اینکه چندوقته صادر میکنن ویزا رو؟ فرمودید سریعترین راه هست

ممنونم
    چیزی که عرض کردم دقیقا در سایت سفارت نیوزلند عینا گفته شده. دوستان ما بودن که بیست روزه ویزاشونو گرفتن و در مقابل دوست همسر بیشتر از چندین ماهه که هنوز منتظره و البته همه آنلاین هم بودن.
    در مجموع منطقیه که هم در زمانه تهیه مدارک (اسکن مدارک کافیه و اون همه مهری که ما زدیم نیاز نیست) و هم در زمان ارسال و پر کردن فرم ها (دونه دونه پرینت بگیرینو پست کنین) کلی صرفه جویی خواهد شد و البته هزینه ها. پس بهترین گزینه است

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahmani نمایش پست ها
    سلام

مشکلم دقیقا همینه که چطور میتونم چک کنم و مطمین بشم که Unconditional هست آفرم.

ممنون
    عرض کردم
    اولا در آفر قید میشه حتما.
    دوما برای اطمینان بیشتر یه میل به دانشگاه بزنید. آفرتونو اتچ کنیدو بپرسید که کاندیشناله یانه

Junior Member

عرض کردم
    اولا در آفر قید میشه حتما.
    دوما برای اطمینان بیشتر یه میل به دانشگاه بزنید. آفرتونو اتچ کنیدو بپرسید که کاندیشناله یانه
    سلام ممنون بابت راهمناییتون

راساتش واسه بار دوم میل زدم به Student service که 2 تا نامه قبلی رو اسم فرستاده و هیچ اثری از ایکه Conditional ذشساث آفرم توش نیست. در کل من IELTS ام 2 ماه دیگست اما نمیدونم واسه ویزا اقدام کنم یا نه؟ لگه اقدام کنم بدون IELTS شانسی واسه گرفتن ویزا دارم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

Senior Member

چیزی که عرض کردم دقیقا در سایت سفارت نیوزلند عینا گفته شده. دوستان ما بودن که بیست روزه ویزاشونو گرفتن و در مقابل دوست همسر بیشتر از چندین ماهه که هنوز منتظره و البته همه آنلاین هم بودن.
    در مجموع منطقیه که هم در زمانه تهیه مدارک (اسکن مدارک کافیه و اون همه مهری که ما زدیم نیاز نیست) و هم در زمان ارسال و پر کردن فرم ها (دونه دونه پرینت بگیرینو پست کنین) کلی صرفه جویی خواهد شد و البته هزینه ها. پس بهترین گزینه است
    از وقتی که میزارید و زاهنمایی میکنید و از بزرگواریتون ممنونم
    یه سوال دیگه داشتم. اینکه در یه بخشی ازمون اطلاعات سربازی رو میخواد ولی ببعضی چیزا هست مثل شماره دسته و غیره که من نمیدونم از کجا باید بگیرم. اوونهارو باید چطور پرکرد. توی فرم پرینت شدشون نبود. ایا در ارسال پستی این اطلاعات رو نمیخوان و فقط در سایت و ارسال انلاین نیاز دارن؟

Junior Member

سلام دوستان

اگه میشه لطفا من رو راهنمایید کنید که چطور میتونم واسه ویزا اقدام کنم و بعد از اقدام IELTS ام رو تحویل بدم . چون اونطور که از بحث های اینجا فهمیدم تشکیل پرونده و انتخاب آفیسر براحتی دسته کم 4 ماه طول می کشه و من نمی خوام که این 4 ماه از دست بره. لطفا راهمناییم کنید.

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - گرایش سازه

Thumbs up پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من اخیرا ویزام رو گرفتم و چون واقعا این فروم در ارتباط با دریافت ویزا به من کمک کرد وظیفه خودم میدونم چند مورد رو اینجا به اشتراک بزارم امیدوارم مفید باشه.
    مقطع و رشته: دکترای عمران
    تاریخ ارائه مدارک به سفارت دبی: 15 دسامبر
    تاریخ دریافت ویزا: 15 مارچ
    البته بدلیل انجام آزمایش خون مجدد که دکتر بیمارستان آتیه هم براش عجیب بود تقریبا 15 روز کارم عقب افتاد.
    من پارسال برای ویزای آمریکا با بند 212 ریجکت شدم با چند تا موسسه صحبت کردم و تقریبا همشون گفتن شانسم برای ویزا آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلیس و نیوزلند صفره و کلی نا امیدم کردن. پس لطفا دنبال وکیل و موسسه نرید که بی فایدست. از اونجایی که من تصمیم داشتم شانسم رو امتحان کنم همزمان برای دو کشور کانادا و نیوزلند برای ویزا اقدام کردم.
    مهم تر از همه دانشگاه به من نامه Priority Visa Processing رو داده بود البته من قبلا در همین فروم خونده بودم که تاثیر نداره ولی فکر میکنم برای من داشت. باز من همینجا خوندم که دانشگاه خودش باید نامه رو صادر کنه و بفرسته براتون و در اختیار دانشجو نیست ولی فکر نمیکنم درخواست دادنش ضرر داشته باشه پس تلاشتون رو بکنید.
    چون باید برای انگشت نگاری سفارت کانادا به دبی میرفتم تصمیم گرفتم حضورا مدارک رو به دبی تحویل بدم. تمام مدارک رو طبق توصیه دوستان دسته بندی کردم و پوشه ها رو با بر چسب نامگذاری کردم هر چند اونجا فهمیدم که این دسته بندی بیهودست چون آفیسر تمام مدارک رو از توی پوشه ها خارج کرد و به ترتیبی که خودش میخواست مرتبشون کرد و توی یک کاور پارچه ای سرمه ای رنگ نسبتا بزرگ گذاشت و اصلا روی برچسب ها رو نگاه هم نکرد و پوشه ها رو برگردوند به خودم فقط فکر میکنم کارشو بیشتر کردم. وقتی فیش ها رو بهش دادم گفت اگه پاسپورت ها رو اینجا برابر اصل میکردی ما ازت پول نمی گرفتیم بعد گفت که حضوری دادن مدارک تاثیری در زمان جواب دادن ما نداره ولی خوب بدم نیست که حضوری آوردی. اینم بگم که سفارت تهران به من گفته بود حضوری مدارک رو نبرم چون سرشون شلوغه و خوششون نمیاد ولی سرشون که خلوت بود هیچی کلی هم خوش برخورد بودند.
    بعد از اینکه پرونده به ولینگتون رسید پروسه ویزا بدون آفیسر انجام شد و تقریبا هر یکی دو هفته هر شخصی که وقتش آزاد بود پروندرو آپدیت میکرد و به من ایمیل میزد. من توی Letter of explanation صراحتا اعلام کردم که قبلا ریجکت شدم و فکر میکنم که بی دلیل این اتفاق افتاده چون من سربازی معاف بودم و هیچ گونه همکاری با شرکت دولتی نداشتم و پایان نامم هم در زمینه زلزله بوده که نمیتونه حساس باشه. هر چند دوباره اکسترنال چک خوردم. سعی کنید این نامه رو خیلی روش وقت بذارید و خوب روش فکر کنید. تمام صفحات این فروم رو یکی یکی بخونید خیلی خیلی مفیده حتی فروم کانادا هم اطلاعات خوبی داره که به درد نیوزلند میخوره. من تقریبا یک هفته برای خودم و خانمم وقت گذاشتم تا بهترین رو بتونم در بیارم البته یه خورده هم سوزناک نوشتم که باز فکر میکنم تاثیر داشت چون برای خانمم ویزیتوری اقدام کردم ولی اونا خودشون ویزای کار دادن که جزء عجایب بود برام.
    بعد از تقریبا سه ماه هنوز جواب کانادا نیومده ولی برای شخص بنده شرایط نیوزلند بهتره. اینم بگم که اگه هر دو هم ریجکتم میکردن چهارتا آفر از استرالیا، اسپانیا، فنلاند و ایرلند داشتم که تصمیم داشتم برای اونا اقدام کنم پس اگه تصمیمتون رو گرفتید تحت هر شرایطی تا انتها برید و تمام راهها رو امتحان کنید و همه انرژی و وقتتون رو صرفه یک کشور خاص نکنید چون هر اتفاقی ممکنه بیفته. با تجربه شخصی بگم نیوزلند معمولا ویزا رو دیر میده ولی آمار ریجکتی خیلی پایینی داره. امیدوارم نتایج مثبت همه دوستانی که منتظرن هر چه زودتر بیاد. از توصیه های تمام دوستان این فروم تشکر میکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahmani نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگه میشه لطفا من رو راهنمایید کنید که چطور میتونم واسه ویزا اقدام کنم و بعد از اقدام IELTS ام رو تحویل بدم . چون اونطور که از بحث های اینجا فهمیدم تشکیل پرونده و انتخاب آفیسر براحتی دسته کم 4 ماه طول می کشه و من نمی خوام که این 4 ماه از دست بره. لطفا راهمناییم کنید.

ممنون
    دوست عزیز داشتن آیلتس فقط برای گرفتن پذیرش بی قیدو شرط یاهمون آنکاندیشنال لازمه. ربطی به لاج کردن پروندتون نداره. از آفر مطمعن شید و اقدام کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)