صفحه 9 از 175 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

دوستان من مدارکم 28 ژانویه رسید به دوبی ولی تا به امروز هیچ ایمیل دریافت نکردم این روند نرمال؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_vp نمایش پست ها
    دوستان من مدارکم 28 ژانویه رسید به دوبی ولی تا به امروز هیچ ایمیل دریافت نکردم این روند نرمال؟
    باید همین روزها یه ایمیل مبنی بر یوزر و پسورد دریافت کنید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Lily2014 نمایش پست ها
    تقریبا یک سکته ی خفیف زدم! خوب پس باید تا یکی دو روز آینده یک ایمیل دریافت کنم. من مدارکم رو خیلی کامل فرستادم. امیدوارم ویزام زود بیاد. رشته ی من روابط بین الملل هست. تحقیقم برای دکترا هم در مورد تحریم هاست. حالا نمی دونم چه تصمیمی در موردش اتخاذ بشه! به هر حال از راهنماییتون ممنونم. Good Luck
    شرمنده تاریخ رو اشتباه نوشتم. رشته هایی که دانشکده مهندسی هستند معمولا میرن ولینگتون انشالله که واسه شما همون دبی بررسی میشه. راستی شما کدوم دانشگاه پذیرش دارید؟صندوق پیامتون هم پر شده فکر کنم

Junior Member

با سلام
    شما نامه priority visa processing از دانشگاه داشتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    شرمنده تاریخ رو اشتباه نوشتم. رشته هایی که دانشکده مهندسی هستند معمولا میرن ولینگتون انشالله که واسه شما همون دبی بررسی میشه. راستی شما کدوم دانشگاه پذیرش دارید؟صندوق پیامتون هم پر شده فکر کنم
    من امروز از دبی ایمیل دریافت کردم. کلا دو روز طول کشید. از 2 فوریه تا 4 فوریه. بهم PIN Number دادن و من باهاش توی سایت ثبت نام کردم. من از AUT: Auckland University of Technology پذیرش دارم. در مورد صندوق پیامم...نمیدونم. فکر نکنم پر باشه. توش فقط دو تا پیام بود و من حذفش نکردم. روش کار با این فروم رو کامل نمی دونم. باز هم ممنون از راهنماییتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asad_karim نمایش پست ها
    اگه مدارکو سر وقت بفرستید و کامل باشه کاراشونو سریع می کنه و بهتون سریع اطلاع میده .

قبل از سال نو میلادی خوب با من همکاری می کرد ولی یه مدت هست که دیر به دیر جواب میده . ان شاله که دوباره به سرعت کاری سابقش برگرده
    سلام دوست عزیز.
    ممنون از پاسختون. بعد از 1 تاخیر 4 روزه سرانجام پاسخ داد و بعد از اون دو ایمیل دیگه هم بش زدم که ظرف 24 ساعت پاسخ داده. واقعا خداروشکر. ان شا... بهمین صورت ادامه بده. 2تا نکته جالب تو ایمیلاش هست:
    1. اینکه عدم فرستادن مدارک اضافه تاثیری در رجکت شدم درخواست من نداره، فقط پروسه verification رو به حد قابل توجهی به درازا میکشنه.
    2. اینکه این پروسه به هیچ وجه time frame مشخص و تعریف شده ایی نداره.

امیدوارم خدا به همه منتظریم صبر ایوب عنایت فرماید. آمین

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

دوستان استاد راهنمای من با IPB تماس گرفته بود(بعد از اینکه من وکالتنامه بهش دادم جوابش رو دادن) گفتن پرونده من تا الان مشکلی نداشته و دارن بررسی میکنن اما همونطور که دوستمون هم اشاره کردن هیچگونه تایم فریمی رو اعلام نکردن(یک ماه از ارسال پرونده به IPB میگذره)

Junior Member

دوستان استاد راهنمای من با IPB تماس گرفته بود(بعد از اینکه من وکالتنامه بهش دادم جوابش رو دادن) گفتن پرونده من تا الان مشکلی نداشته و دارن بررسی میکنن اما همونطور که دوستمون هم اشاره کردن هیچگونه تایم فریمی رو اعلام نکردن(یک ماه از ارسال پرونده به IPB میگذره)
    دوست عزیز میشه بگید چطور به استادتون وکالتنامه دادید؟ و تحت چه عنوانی؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

یه نامه تهیه کنید تحت عنوان Authorization letter با متنی شبیه زیر و بفرستید واسه IPB:
    Your Name
    Your Address

Iran
    February 02, 2015

Dear Sir or Madam,

I writing this letter to indicate that I authorize Dr ....., my principal supervisor to act on my behalf with regard to my student visa application. My application number is.....

Thank you for your assistance in this manner.

Yours Faithfully,
    Your Name
    Your Signature

Junior Member

دوستان، استاد راهنمای من پیشنهاد کرده که تا وقتی ویزای دانشجوییت حاضر میشه با ویزای ویزیتور بیا و درس رو شروع کن. کسی در این رابطه تجربه یا نظری داره؟
    نه اصلا امکانش نیست
    چون شما اگه ویزاتون دانشجویی نباشه حق باز کردن حساب برای دریافت بورس، آی آر دی نامبر، و خیلی کارای دیگه رو ندارید . در ضمن ادمیشن دانشگاه اولین چیزی که نگاه میکنه اینکه ویزاتون حداقل واسه یه ترم مجاز باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)