صفحه 96 از 175 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

گواهی مالی رو میشه از حساب بانک ملی ارائه داد (تحریم نیست؟)؟ یا حتما باید از بانک های خاصی باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

من شخصا از بانک مهر اقتصاد و بانک تجارت گرفتم و ایرادی هم نگرفتن

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Paria90 نمایش پست ها
    گواهی مالی رو میشه از حساب بانک ملی ارائه داد (تحریم نیست؟)؟ یا حتما باید از بانک های خاصی باشه؟
    من برای گواهی مالی واسه ویزای همسرم یه پرینت از وب سایت بانک ملی به زبان انگلیسی گرفتم و ارایه کردم افسر هم قبول کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام دوستان
    من درخواست ویزامو سامبیت کردم، فرستاده شده به دوبی. کشی میدونه چطور باید پیگیری کنم که ویزام تو چه مرحله ایه؟ توی سایت سفارت NZ تو دوبی میشه با داشتن reference number و تاریخ تولد پیگیری کرد، اما من رفرنس نامبرو پیدا نکردم (12 رقمیه)!!
    ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

سایت معمولا خیلی عقبه از مراحل کاریتون و اطلاعات خیلی به درد بخوری هم نداره, باید منتظر ایمیل باشید که مراحل ویزاتون رو بهتون اعلام کنند مثلا بگن رسیده ولینگتون, دسته افسره, افسر بگه فلای چیز رو بفرست. همچنین کلاینت و کیس نامبر شما تو اولین ایمیل از دوبی که می گه رسیده دست ما بهتون اعلام می شه توی اون نامه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    سایت معمولا خیلی عقبه از مراحل کاریتون و اطلاعات خیلی به درد بخوری هم نداره, باید منتظر ایمیل باشید که مراحل ویزاتون رو بهتون اعلام کنند مثلا بگن رسیده ولینگتون, دسته افسره, افسر بگه فلای چیز رو بفرست. همچنین کلاینت و کیس نامبر شما تو اولین ایمیل از دوبی که می گه رسیده دست ما بهتون اعلام می شه توی اون نامه
    ممنون از جوابتون
    یه سوال دیگه! سفارت ایران به من قبلا گفته بود که ایمیل درخواست پاسپورت را نادیده بگیرم. اما وقتی ایمیل زدم به دوبی، گفتن اگه لازم نیست پاسپورتتونو بفرستید، کپی تایید شده اش رو برای ما بفرستید! شما در این مورد تجربه ای دارید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط DDMDD نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    یه سوال دیگه! سفارت ایران به من قبلا گفته بود که ایمیل درخواست پاسپورت را نادیده بگیرم. اما وقتی ایمیل زدم به دوبی، گفتن اگه لازم نیست پاسپورتتونو بفرستید، کپی تایید شده اش رو برای ما بفرستید! شما در این مورد تجربه ای دارید؟
    من انلاین اقدام نکردم چون متاهل بودم اما ما هم رفتیم سفارت و از صفحه های لازم خودشوم کپی برابر اصل با مهر سفارت گرفتند و گذاشتم لای فایل فرستادم

سلام. به نظرتون گواهی حساب بانکی یک ماهه رو سفارت قبول میکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط salmankhaksar نمایش پست ها
    سلام. به نظرتون گواهی حساب بانکی یک ماهه رو سفارت قبول میکنه؟
    من ازبانک سپه گواهی گرفتم و پولو دو هفته در بانک گذاشتم. در نهایت میانگین حساب من در سه ماهو همون مبلغ زدن.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوستان من دارم برای ویزای کار نیوزلند اقدام میکنم. از من گواهی تمکن مالی خواستن که باید مبلغی معادل 4200 دلار نیوزلند تو حسابم باشه. و اینکه باید این مدرک +مدارک دیگه رو براشون به اداره مهاجرت نیوزلند در دبی ارسال کنم.
    سوالم اینه که: چرا دبی؟ چرا به سفارت نیوزلند در تهران ارسال نکنیم. (چون خوندم دوستان دیگه ای هم برای ویزای تحصیلی یا ویزای همراه دارن مدارکشون رو به دبی ارسال میکنند.)
    سوال دیگه اینکه: این گواهی تمکن مالی باید مبلغش چند روز یا چند ماه تو حسابم باشه؟ باید میانگین حساب بگیرم یا گواهی موجودی؟
    ممنون از لطفتون
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)