صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 70

موضوع: اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط zaahedi نمایش پست ها
    سلام پست قبلیتونو پیدا نکردم
    لطفا آدرسشو بذارید
    چون مطالب قبلی آرشیو شده فکر کنم یه سری پستها گم شدن
    من پست قبلی نداشتم!!! برای پر کردن EOI باید درخواست رو آنلاین روی سایت مهاجرت پر کرد که من این کار رو کردم. هر قسمت که کامل میشه مینویسه که : Complete: Yes اما برای من هنوز علیرغم پر کردن فیلدهای اجباری کماکان نوشته : Complete: No

Junior Member

سلام دوستان . همسر من لیسانس داره ولی تو فرم eoi امتیازش محاسبه نمی کنه . میدونید دلیلش چی میتونه باشه؟ آیلتس و دیگر ملزومات هم داره .

Junior Member

سلام. یکی از فیلدهای اجباری رو از قلم النداختید . مرور کنید متوجه میشید

Junior Member

پیش فرض زمان اقدام برای سیلور فرن

در سایت مهاجرت به نیوزلند نوشته شده که که زمان اپلای برای سیلور فرن، از دو روز پیش 20 نوامبر معادل 29 آبان آغاز شده ولی زمانیکه که می خوایم اقدام کنیم میگه فول شده و دیگه بسته شده است امکان اپلای برای این ویزا! کسی اطلاع داره از چه تاریخی میتونیم اقدام کنیم یا الان مشکل چیه که میگه نمی شه؟ این چیزیه که سایت نوشته:
    Silver Fern Job Search Visa - 2015/2016 quota update

The 2015/2016 Silver Fern Job Search quota will open on 20 November 2015 at 10:00am New Zealand time

ولی موقع اقدام کردن برای ویزا اعلام می کنه که بسته شده!

پیش فرض پاسخ : زمان اقدام برای سیلور فرن

نقل قول نوشته اصلی توسط delvaar نمایش پست ها
    در سایت مهاجرت به نیوزلند نوشته شده که که زمان اپلای برای سیلور فرن، از دو روز پیش 20 نوامبر معادل 29 آبان آغاز شده ولی زمانیکه که می خوایم اقدام کنیم میگه فول شده و دیگه بسته شده است امکان اپلای برای این ویزا! کسی اطلاع داره از چه تاریخی میتونیم اقدام کنیم یا الان مشکل چیه که میگه نمی شه؟ این چیزیه که سایت نوشته:
    Silver Fern Job Search Visa - 2015/2016 quota update

The 2015/2016 Silver Fern Job Search quota will open on 20 November 2015 at 10:00am New Zealand time

ولی موقع اقدام کردن برای ویزا اعلام می کنه که بسته شده!
    به احتمال زیاد ظرفیت پر شده است و فکر کنم چون خیلی رقابتی است، همان موقع که باز می شود باید اقدام کنید

دوستان،من 125 امتیاز دارم و قصد داشتم اقدام کنم برای ارسال EOI ولی با خوندن پست های اینجا و سایت نیوزلند مردد شدم.به نظر میاد کسایی که امتیاز شون زیر 140 هست باید JOB یا JOB OFFER داشته باشند.اینجا کسی هست که پروندش به نتیجه رسیده باشه و یا بتونه راهنمایی کنه در این مورد!!؟این پاراگراف رو از تو سایت نیوزلند میذارم:Expressions of Interest that have total points of 140 or more are selected automatically. Expressions of Interest that have less than 140 points and include points for jobs or job offers are selected in sufficient numbers to meet the requirements of the New Zealand Residence Programme. Additional Expressions of Interest may be selected from the pool to meet the requirements of the New Zealand Residence Programme using criteria set by the Minister of Immigration.طبق این جمله کسایی که امتیازشون زیر 140 هست شانس دارن ولی اگه به History of selection points مراجعه میکنیم فقط دو گروه انتخاب شدن:-All EOIs with a points total of 140 or more.-All those with a job or job offer that had a points total of 100 or more but less than 140 points.طبق این یعنی کسایی که امتیازشون زیر 140 و job یا job offer ندارن انتخاب نمیشن،تکلیف چیه!!!؟
    ویرایش توسط Hamed__1983 : December 2nd, 2015 در ساعت 12:52 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed__1983 نمایش پست ها
    دوستان،من 125 امتیاز دارم و قصد داشتم اقدام کنم برای ارسال EOI ولی با خوندن پست های اینجا و سایت نیوزلند مردد شدم.به نظر میاد کسایی که امتیاز شون زیر 140 هست باید JOB یا JOB OFFER داشته باشند.اینجا کسی هست که پروندش به نتیجه رسیده باشه و یا بتونه راهنمایی کنه در این مورد!!؟این پاراگراف رو از تو سایت نیوزلند میذارم:Expressions of Interest that have total points of 140 or more are selected automatically. Expressions of Interest that have less than 140 points and include points for jobs or job offers are selected in sufficient numbers to meet the requirements of the New Zealand Residence Programme. Additional Expressions of Interest may be selected from the pool to meet the requirements of the New Zealand Residence Programme using criteria set by the Minister of Immigration.طبق این جمله کسایی که امتیازشون زیر 140 هست شانس دارن ولی اگه به History of selection points مراجعه میکنیم فقط دو گروه انتخاب شدن:-All EOIs with a points total of 140 or more.-All those with a job or job offer that had a points total of 100 or more but less than 140 points.طبق این یعنی کسایی که امتیازشون زیر 140 و job یا job offer ندارن انتخاب نمیشن،تکلیف چیه!!!؟
    شاید حدود دو ساله که امتیاز زیر 140 شانس زیادی برای بیرون اومدن از Pool نداره . قبلا از اون امتیاز 120 هم دیده بودم که بیرون اومده . بنابراین توصیه می کنم دنبال افزایش امتیاز باشید . اصولا اگر کسی فوق لیسانس مجرد دارای 10 سال سابقه و جزو رشته های LTSSL یاشه و بوناس پوینت رشته رو می گیره شامل میشه و یا با شرایط کمتر ولی دارای پارتنر حداقل برای دو سال . قابل اثبات .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

سلام
    دو تا سوال داشتم:
    ۱-من آخرین مدرکم(فوق لیسانس) رو سال ۲۰۱۲ از دانشگاه شفیلد گرفتم تو لیست زده دانشگاه جزو مستثناها هست از نظر ارزیابی مدارک ولی رشته من که باشه Msc یا MscEng نیست این یعنی من باید مدارکم رو بفرستم برای اسس؟
    ۲-من سال ۲۰۰۹ از هند لیسانس گرفتم و البته قبل از اون هم تو کار برنامه نویسی بودم(پروژه زنده در حال اجرا تو یه موسسه از من هنوز هست) با اینحال اگه بخوام سابقه کارم رو حساب کنم از کی باید حساب کنم؟ با احتساب فوق لیسانسم از ۲۰۱۲ سابقه کار برام حساب میشه یا از همون ۲۰۰۹ میتونم؟ در ضمن ۶ سال هم بیمه دارم (بیمه اجباری).
    Hope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies

دوستان من برای نیوزلند میخوام اقدام کنم. چند تا سوال دارم
    1-آیلتس 6.5 جنرال اورآل کافیه؟
    2- مدرک لیسانسم نیاز به اسس نداره مدرک فوق لیسانسم باید اسس بشه جدا؟
    3-اگر 120 پوینت داشته باشم چند وقته PR میاد؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

با سلام
    از دوستان مطلع خواهش می کنم که پاسخ بدن
    من لیسانس عمران از دانشگاه غیر انتفاعی با آیلتس 6.5 و 5 سال سابقه کار و همسرم با فوق لیسانس عمران از دانشگاه غیر انتفاعی با آیلتس 5 و 3 سال سابقه کار.
    امتیاز ما چند می شه ؟ و آیا کارشناسی پیوسته از دانشگاه غیر انتفاعی در ارزیابی امتیاز کامل رو میگیره ؟
    من از محاسبه گر سایت مهاجرت استفاده کردم ولی لطفا برای جمع بندی کمک کنید .
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)