صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 70

موضوع: اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

عزیزان گرامی
    اگر رشته فوق لیسانس جز رشته های اولویت دار باشه ایا قبول می کنند؟
    یا فقط رشته لیسانس مبنای کار قرار میدن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان اقدام برای سیلور فرن

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    به احتمال زیاد ظرفیت پر شده است و فکر کنم چون خیلی رقابتی است، همان موقع که باز می شود باید اقدام کنید
    یعنی یک روزه پر شده؟ دوستانی که دارن امتیازاتشون رو محاسبه می کنند یعنی برای سال آینده می خوان اپلای کنند؟؟!

سلام. من میخواستم بدونم که با مدرک فوق دیپلم تاسیسات الکتریکی حدود ه‍شت سال سابقه کار بدون بیمه و سن زیر ۳۰ سال میشه امید داشت.من تو لیست LTSS یه عنوان electrical eng technician داره که ازش بوناس میشه گرفت. شامل من میشه. واسه زبان مشکلی ندارم. خانومم هم مدرک لیسانس ادلیات فارسی داره با یه سال سابقه تدریس تو هنرستان. از این میشه امتیاز گرفت؟

چرا جدیدنا انقدر نیوزلند از تب و تاب افتاده تو پیج های ایرانی؟
    شرایط سخت تر شده یا جای بهتر و راحت تر هم هست؟

سلام دوستان اول از همه میخواستم ببینم اگر کسی لطف کنه و یه لیست مخصوص نیوزلند و کلیت چگونگی اقدام کردن بذاره ممنون میشم. برای همه خوبه و بعد میخواستم دوستان محبت کنن بگم ببینیم من شانسی برای نیوزلند دارم یا نه:سن:28-مدرک:لیسانس مهندسی صنایع از پیام نور با رزومه و مدارک مرتبط خوب-زبان: IELTS 7.5 L:8.5 S:7.5 W:7 R:6.5 - سابقه کار مرتبط: بیشتر از 3 سال ولی بدون بیمه (چون دستی پرداخت شده) ولی قرارداد و نامه سابقه کار قوی و خوب

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من یک سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید چون خیلی سردرگمم.
    من لیسانس فیزیوتراپی دارم و حدود 7 سال هست که مطب دارم در ایران، میخواستم از طریق سرمایه گذاری برای نیوزلند اقدام کنم، که با حداقل 100000 دلار نیوزلند باید یک بیزینس رو در اونجا راه اندازی کنم، من فارغ التحصیل کارشناسی دانشگاه جندی شاپور اهواز هستم که این دانشگاه در لیست ریکگنایز نیوزلند هست و مورد تایید میباشد، میخواستم بدونم الان با این مدرکم میتونم از طریق روش سرمایه گذاری در نیوزلند مطب فیزیوتراپی بزنم؟

سلام دوستان... خیلی ممنون میشم اگه جواب این دو تا سوال منو بدین

1. آیا سابقه کاری باید حتما بعد از اخذ مدرک تحصیلی باشد؟
      (من اول کار کردم بعد مدرک گرفتم)
    2. آیا برای ارائه سابقه کاری لزوما نامه از شرکتها هم مورد نیاز است؟
      (من سابقه بیمه دارم ولی گواهی از طرف شرکت ها ندارم)
      درواقع چون با چندین شرکت بصورت پیمانکار کار کردم نمیتونم همه رو پیدا کنم از تک تکشون گواهی بگیرم، آیا داشتن سابقه بیمه تایید شده از تامین اجتماعی کفایت نمی کنه؟

مرسی از پاسخ هاتون

Banned

سلام (: و ممنون از اینکه این اطلاعات با ارزش رو در اختیار همگان قرار می‌دید.

دو تا سوال در مورد Full Assessment داشتم، که نتونستم جواب‌شون رو پیدا کنم. ممنون می‌شم اگه کسی اطلاعاتی در اختیارم قرار بده.

۱) می‌خوام مدرک لیسانسم رو Assess کنم. آیا مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم رو هم باید بفرستم؟
    تو صفحه‌ای که مدارک موردنیاز رو نوشته، گفته که مدرک High School رو لازم ندارن (کادر صورتی آخر صفحه).
    تو فرم‌اش، یه بخش داره به اسم Secondary School که اجباری هم هست. تو توضیحات‌اش گفته که منظورشون Vocational Secondary School هست، که ظاهرا شبیه هنرستان یا کاردانی ماست. و توضیح داده اگه چنین دوره‌ای رو گذروندید، مدرک اون رو هم بفرستید.
    من چنین دوره‌ای رو نگذروندم. ولی نکته عجیب‌اش اینجاست که پر کردن بخش Secondary School اجباریه!

۲) من مدرکم مهندسی پلیمر هست، ولی شغل‌ام مهندس نرم‌افزار. طبق توضیحات خودش، سابقه کار رو برای ساپورت مدرک تحصیلی می‌خوان. برای من که این دو تا نامرتبط هست، آیا مشکلی به وجود نمیاره؟

مرسی.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin36 نمایش پست ها
    سلام (: و ممنون از اینکه این اطلاعات با ارزش رو در اختیار همگان قرار می‌دید.

دو تا سوال در مورد Full Assessment داشتم، که نتونستم جواب‌شون رو پیدا کنم. ممنون می‌شم اگه کسی اطلاعاتی در اختیارم قرار بده.

۱) می‌خوام مدرک لیسانسم رو Assess کنم. آیا مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم رو هم باید بفرستم؟
    تو صفحه‌ای که مدارک موردنیاز رو نوشته، گفته که مدرک High School رو لازم ندارن (کادر صورتی آخر صفحه).
    تو فرم‌اش، یه بخش داره به اسم Secondary School که اجباری هم هست. تو توضیحات‌اش گفته که منظورشون Vocational Secondary School هست، که ظاهرا شبیه هنرستان یا کاردانی ماست. و توضیح داده اگه چنین دوره‌ای رو گذروندید، مدرک اون رو هم بفرستید.
    من چنین دوره‌ای رو نگذروندم. ولی نکته عجیب‌اش اینجاست که پر کردن بخش Secondary School اجباریه!

۲) من مدرکم مهندسی پلیمر هست، ولی شغل‌ام مهندس نرم‌افزار. طبق توضیحات خودش، سابقه کار رو برای ساپورت مدرک تحصیلی می‌خوان. برای من که این دو تا نامرتبط هست، آیا مشکلی به وجود نمیاره؟

مرسی.
    سلام،

جواب Assessment ام رو گرفتم. برای اینکه شاید بقیه دوستان هم چنین سوالاتی رو داشته باشند:

۱) جواب این سوال رو نفهمیدم! مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم‌ام رو هم ارسال کردم. جایی هم بهم نگفتن که زیادی فرستادی.

۲) حداقل در مورد مدرک من، مشکلی وجود نداشت و مدرک پلیمرم رو به عنوان Level 7 (لیسانس) ارزیابی کردند.

دو تا نکته دیگه هم اضافه کنم:

۱. ظاهرا مدارک مربوط به سابقه کار رو نیاز نداشتند و لزومی نداشته ارسال کنم. چون توی فرم‌ها چنین مدارکی رو درخواست نکرده بودند، و موقعی که مدارکم رو تحویل گرفتم احساس کردم مدارک سابقه کارم دست نخورده (همه مدارک رو با گیره کاغذ دسته بندی کرده بودم. وقتی تحویل گرفتم، مدارک دبیرستان ودانشگاه گیره نداشتند، اما مدرک سابقه کار همچنان گیره بهش بود!).

۲. وقتی مبلغ رو پرداخت می‌کنید، یه آیکون کوچیک PDF کنار رکورد مربوطه تو سایت NZQA ظاهر می‌شه، که وقتی روش کلیک می‌کنید یه فایل به اسم Cover Sheet بهتون می‌ده.
    تو وب سایت NZQA جایی ننوشته که باید Cover Sheet رو ارسال کنید. من هم اون آیکون کوچیک رو ندیدم! بعدا بهم ایمیل زدن که باید اون رو هم بفرستی. به همین خاطر، کارم سه هفته عقب افتاد.
    شما حواستون باشه که این برگه رو پرینت کنید، پر کنید، امضاء کنید و بفرستید.

شاد باشید (:

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

دوستان دقت کنند از امروز 12 اکتبر قوانین مهاجرت تحت Skilled migrant تغییر کرد . و حداقل امتیاز برای خروج از Pool از 140 به 160 امتیاز افزایش یافت . جزییات در سایت اداره مهاجرت قابل مشاهده است .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)