صفحه 6 از 158 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member elmiraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان یه سوال دارم، کسی که کارش طراحی سایت هست میتونه به عنوان برنامه نویس برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنه؟ یا اینکه حتما باید طراحی نرم افزار یا اپلیکیشن انجام بده؟ آخه توی لیست مشاغل چیزی به اسم website designer یا website developer وجود نداره.
    این سوال برای دوستم هست. اگه ممکنه زودتر جواب بدید. ممنون

Junior Member

سلام
    chemorganic
    اگر منظورتان از جواب EOI ، همان دعوت نامه است برای من ۱۰ روزه آمد البته برای من ویزا ۱۸۹ هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cen_224 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا راهنمایی کنید هرکس یه چیزی می گه گیج شدم.
    من آگوست ۲۰۱۳ برای بار دوم اسس گرفتم(‌مهندس نرم افزار) و جمله زیر را نوشته است.
    The following employment after July 2009 is considered to equate to work at an appropriately skilled level and relevant to 261313 (Software Engineer) of the ANZSCO Code.
    حالا من از مارس ۲۰۱۳ تا الان توی یک شرکت نرم افزاری دیگه کار کردم و بعد از گرفتن آیلتسم الان می خوام لاج کنم . آیا باید دوباره اسس از ACS بگیرم واسه سابقه کار آخرم ؟ و یا اسس برای تمامی سابقه کارهای ادعا شده واسه point نیاز نیست و جنبه تایید صلاحیت مهارت طرف داره نه جنبه تایید سابقه کار های طرف.

من الان ٍٍEOI فرستادم ۶۵ امتیازی و دعوت نامه آمده اما شک دارم اسس واسه آخر باید قبلش می داشتم واسه سابقه کار آخرم یا لازم نبوده ،‌می ترسم لاج کنم refuse بشه کلی پول بپره .
    دلیل اینکه من اون موقع تصمیم گرفتم بدون اسس سابقه کار آخر EOI بفرستم ،‌لینک زیر است
    https://skillselect.govspace.gov.au/2012/11/30/points-test-factors-%E2%80%93-are-your-claims-correct/

"For employment to be considered ‘skilled’ it must meet the following requirements:

• it was undertaken after you met the entry level requirements for that occupation (that is, completed a sufficient level of study or amount of on-the-job training) and

• it involved duties at the level and complexity expected in Australia."

مرسی از راهنماییتان

مرسی از اینکه هیچکی جواب نداد جهت استفاده آیندگان ،‌نتیجه را در زیر آوردم.
    من خودم با دیاک تماس گرفتم یه بار یکیشون گفت باید از وکیل بپرسی
    فرداش دوباره تماس گرفتم یکی دیگشون گفت باید از ACS بخواهی که برای سابقه کار جدید give an opinion کنه ، بعدش از ACS پرسیدم give an opinion چیه داستانش جواب داد که یعنی همون درخواست ACS جدید با ضمیمه ACS letter result قبلیت ولی گفت ۶ تا ۸ هفته الان طول می کشه

نقل قول نوشته اصلی توسط cen_224 نمایش پست ها
    سلام
    chemorganic
    اگر منظورتان از جواب EOI ، همان دعوت نامه است برای من ۱۰ روزه آمد البته برای من ویزا ۱۸۹ هست

سلام دوست عزیزبله منظورم جواب ٍEOI بود. ممنون از جوابتون
    یه سوال دیگه: EOI تمپلت خاصی داره؟> ازکجا میتونم نمونه پیدا کنم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bishop نمایش پست ها
    سلام
    در پر کردن فرم اسس آنلاین پس از آپلود کردن اسکن مدرک آیلتس جای خالی جلوی این متن چی باید بنویسم؟
    English Language Competency test result reference
    یعنی تا به حال کسی اقدام به اسس آنلاین نکرده؟

یعنی تا به حال کسی اقدام به اسس آنلاین نکرده؟
    دوست عزیز دقیقا refrence number داخل برگه نتیجه ielts شما هست همون عدد را باید بنویسید

سلام دوستان. بابک هستم و لیسانس ماشین آلات کشاورزی دارم. می خواستم از طریق انجمن مهندسین استرالیا برای ویزای 190 اقدام کنم و مدارکم رو برای اسسمنت آماده کنم. کسی نمونه cdr و مدارک مرتبط با این رشته و یا گرایشهای دیگه کشاورزی رو داره ؟ ممنون می شم اگه راهنمائیم کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_rash نمایش پست ها
    دوست عزیز دقیقا refrence number داخل برگه نتیجه ielts شما هست همون عدد را باید بنویسید
    سلام
    در کارنامه فقط Test Report Form Number یا همون TRF هست فقط ولی چیزی به نام Result Reference وجود نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemorganic نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزبله منظورم جواب ٍEOI بود. ممنون از جوابتون
    یه سوال دیگه: EOI تمپلت خاصی داره؟> ازکجا میتونم نمونه پیدا کنم؟
    ممنون
    EOI یا همان Expression of Interest یعنی بری توی سایت skillselect.com.au بر اسای چک لیست مواردی که مطمئنی که امتیاز می گیری را مشخص کنی مثل میزانی سابقه کار مرتبط با شغل ارزیابی شده ات خارج استرالیا و داخل آن ، نمره آیلتس و غیره
    نکتش فقط اینه که حواسمون باشه الکی پرش نکنیم چون یه دفعه دعوت نامه می آید بعدش باید دو ماه بی خود انتظار بکشی تا بتونی درستش کنی چون EOI قفل می شه و تو این دوماه قایل تغییر نیست

سلام
    در کارنامه فقط Test Report Form Number یا همون TRF هست فقط ولی چیزی به نام Result Reference وجود نداره
    خوب همون را باید بنویسید از روی این عدد می تونن ielts شمارا استعلام کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)