نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان اگر EA سابقه را مثلا هفت سال ارزیابی کنه. فرض کردم که مثلا یک سال را کم کنه. آیا امکان داره آفیسر هشت سال بپذیره؟

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    دوستان اگر EA سابقه را مثلا هفت سال ارزیابی کنه. فرض کردم که مثلا یک سال را کم کنه. آیا امکان داره آفیسر هشت سال بپذیره؟
    عددی که ea تو نامه اش کتبا بنویسه اصلا روش حساب نکنید که آفیسر بیشترشو بپذیره. من یک راهی به ذهنم رسید میشه ارزیابی مدرک و ارزیابی سابقه کار مرتبط رو جداگانه انجام داد. البته حدود صد دلار هزینه اش بیشتر میشه. اینجوری نامه نتیجه ش هم جدا دست آدم میاد. اگه ارزیابی ea اوکی بود از تعداد سالهای سابقه میفرستی برای آفیسر اگه نبود فقط نامه تائید مدرک تحصیلی رو می فرسته آدم. البته این برای کسایی خوبه که سابقه کارشون ریسکیه.
    Submission to EA (CDR + Relevant Employment + fast track): 5 Feb 2016
    Assessment Result: 24 Feb 2016
    EOI Sent (65 points): 24 Feb 2016
    Invited: 9 Mar 2016 Lodgement: 12 Mar 2016

Junior Member

خوب دوست عزیز اگه ممکنه این روش را توضیح بدید. سابقه من نه سال و نیمه ولی با توجه به چیزایی که شنیدم یکمی نگرانم

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز اگه ممکنه این روش را توضیح بدید. سابقه من نه سال و نیمه ولی با توجه به چیزایی که شنیدم یکمی نگرانم
    منم حدود ده سال سابقه دارم. نشستم فک کردم و چند تا راه وجود داره:
    1- شما اصلا درخواست ارزیابی سابقه کار نکنید و فقط مدرکتونو اسس کنید. اگه اینکارو بکنید باید حواستون باشه وقتی eoi پر میکنید چه امتیازی بر اساس چقدر سابقه کار میگیرد. اگه مثلن با 9 سال 60 امتیازی هستین ممکنه با اسس کمتر سابقه کارتون ریجکت بشید. ولی اگر 65 یا 70 امتیازی هستید ریسکش کمتره و میشه پول اضافی برای اسس سابقه کار ندید.
    2- شما درخواست ارزیابی مدرک و سابقه کارو باهم بدین. اگه بخاین اینکارو انجام بدین باید مدارکتون رو خیلی کامل با سی در ار قوی تحویل EA بدین تا جایی که میشه همه چیزتون بی نقص باشه که سابقه کارتون مورد تائید قرار بگیره. حسنش اینه که اگه سابقتون رو کامل اسس کنن و توی نامه بیاد در زمان لاج آفیسر کمتر کلید میکنه به شما و مشکلی نخواهید داشت. بدیش اینه که اگه کمتر اسس کنن چون در نامه اسس هم تائید مدرک هم سابقه میاد شما چاره ای ندارین که اونو تحویل آفیسر بدین و آفیسر هم بعیده بیشتر از اون زمان سابقتونو قبول کنه.
    3- راه حل محافظه کارانه اینه که شما جدا جدا این کارو بکنید. یعنی اول مدرک تون رو اسس کنید و بعد جدا درخواست بررسی سابقه بکنید. اینطوری دو تا نامه جداگانه از EA خواهید داشت. اگه تائید سابقه کارتون همونی بود که میخاستین میتونید کنار تائید مدرک برای لاج ازش استفاده کنید. اگر کمتر اسس کرده بودن میتونید رو نکنیدش برای لاج ولی با توجه به سوابقی که دیدین ازتون کم شده سعی کنید در مرحله لاج مدارک کافی و مورد قبولی رو کنید و امید داشته باشین که آفیسر قانع بشه و شاید سابقه واقعیتونو اسس کنه. اینجا چون جدا درخواست ارزیابی میدین 100 دلار هزینه ش بیشتر میشه.

انتخاب با خودتونه و بهتره با توجه به کیفیت سابقه کارتون تصمیم بگیرید.
    Submission to EA (CDR + Relevant Employment + fast track): 5 Feb 2016
    Assessment Result: 24 Feb 2016
    EOI Sent (65 points): 24 Feb 2016
    Invited: 9 Mar 2016 Lodgement: 12 Mar 2016

Junior Member

با روش 3 دو تا چهار ماه طول میکشه؟

Junior Member

دوستان من حدود یک ماهی هست که برای گذران دوره فرصت مطالعاتی دکترا (با مدت حدودا یکساله) اومدم استرالیا.

از این کشور خوشم اومده و اگر بشه می خوام برای پی آر اقدام کنم.

سوال من:
    آیا برای اینکه در زمان صرفه جویی بشه در این مدت کوتاه یک ساله (که البته 11 ماه بیشتر ازش نمونده) این کار رو بکنم یا بذارم برم ایران و اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)