صفحه 147 از 158 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام
    من دکتری عمران دارم و بخشی از سابقه ام تدریس در دانشگاه هست و بخش دیگه کار مهندسی عمران.
    میخوام ببینم مثلا اگه با عنوان civil engineer مدارکم اسس بشه دیگه نمیتونم مثلا تو دانشگاه lecturer بشم یا کلا ربطی نداره؟
    یکی از اعضای فروم رو هم دیده بودم که structural engineer اسس شده بود. این دوستمون زیرمجموعه عمران میشه یا مثلا ممکنه خارج از لیست مشاغل مورد نیاز باشه در حالی که
    civil engineer تو این مشاغل هست؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed220 نمایش پست ها
    سلام
    من دکتری عمران دارم و بخشی از سابقه ام تدریس در دانشگاه هست و بخش دیگه کار مهندسی عمران.
    میخوام ببینم مثلا اگه با عنوان civil engineer مدارکم اسس بشه دیگه نمیتونم مثلا تو دانشگاه lecturer بشم یا کلا ربطی نداره؟
    یکی از اعضای فروم رو هم دیده بودم که structural engineer اسس شده بود. این دوستمون زیرمجموعه عمران میشه یا مثلا ممکنه خارج از لیست مشاغل مورد نیاز باشه در حالی که
    civil engineer تو این مشاغل هست؟
    سلام
    نوع اسسمنت شما ارتباظی به آینده کاری شما در استرالیا نداره - چه بسا شما بعنوان متخصص خاص در یک رشته اسس بشید ولی وقتی وارد استرالیا شدید در فیلد دیگه ای کار کنید. شما اگر مهندس عمران اسس بشید میتونید بعنوان لکچرر هم کار کنید چون دانشگاه از شما مدرک اسس نمیخواد.
    ولی باید به یک نکته توحه کنید که برای اسسمنت شما نمیتونید از سوابق کاری تدریس بعنوان سابقه کاری مهندس عمران استفاده کنید - یعنی اگر نصمیم گرفتید بعنوان مهندس عمران اسس بشید ارگان اسس کننده سوابق کاری شما در تدریس رو بعنوان سابقه کاری منظور نمیکنه و ازتون سابقه کاری بعنوان معندس عمران میخواذ
    موفق باشید
    در مورد مهنذس شازه که فرمودید - دلایل مختلقی وحود داره که دوستتون این کار رو کرده:
    1- سابقه کاری ایشون در طراحی سازه بوده
    2- مهندس سازه در لیست مورد نیاز ایالت خاصی بوده
    3- ظرفیت مهندس سازه بالاتر از مهندس عمران بوده
    ....
    Racism. It Stops With Me

نقل قول نوشته اصلی توسط YaBa نمایش پست ها
    اگر منظورت اینه که 8 سال پیش لیسانس گرفتی، نگران نباش ربطی به این موضوع نداره و میتونی اسس بگیری.
    لیسانسم رو به جای 4 سال تو 8 سال تموم کردم مرخصی گرفتم اواسطش. قابل اسس شدن هست؟

Junior Member

ممنون از پاسخ
    چند سوال دیگه.
    1-آیا داشتن پروانه اشتغال نظام مهندسی به عنوان سابقه حساب میشه؟ کارشناسی رسمی چطور؟ مدیرعاملی شرکت عمرانی البته بخش عمده اش بدون بیمه؟
    2-آیا در امتیاز دهی نهایی برای EOI هم سابقه تدریس حساب نمیشه؟
    3-عنوان شغلی رو مگه EA انتخاب نمیکنه؟ ممکنه آپشن بده که خودمون انتخاب کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Serzhei نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز میشه لطفا راهنماییم کنید
    من 28 ساله کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد 5 سال سابقه کار مرتبط آیلتس 6.5
    همسرم 28 ساله دکتری داروسازی دانشگاه دولتی 3 سال سابقه مرتبط آیلتس 6.5
    لطفا بم بگید از چه راه هایی میتونم برا مهاجرت به استرالیا اقدام کنم و کدوم الان برام بهترین راهه
    ممنون
    دوست عزیز، بهترین و اولین راه برای مهاجرت به استرالیا مراجعه به سایت اداره مهاجرت است که با یک سرچ ساده به دست میاد و طبعا شما که آیلتس ۶.۵ دارید،راحت میتونید از سایت استفاده کنید ،چون به زبان ساده توضیح داده ( طبق جدول،امتیازتون رو حساب کنید) فقط چند نکته:
    ۱. مدرک و سابقه کار توسط engineers of Australia باید ارزیابی بشه
    ۲. سابقه کار حین تحصیل مورد قبول نیست.
    ۳. بعضی‌ از دانشگاه‌های ایران،به خصوص بیشتر آزاد شهرستان ها،سکشن ۲ هستند،یعنی یک لول پائین تر ارزیابی‌ میشن،به عبارتی،ارشد اونها،معادل لیسانس حساب میشه.
    ۴. قبل از لاج مدارک،باید دعوت به لاج بشید،برای اکثر رشته ها،۷۰ به بالا،و حتی ۷۵ امتیاز باید بیارید. (حتی اگه امتیازتون به حد نصاب برای اقامت دائم نرسید،شاید بتونید اسپانسر ایالتی‌ و یا حتا ویزای موقت که قابل تبدیل به دائم هستند بگیرید.)
    ۵. کلا رشته مهندسی‌ مکانیک اونجا اشباع شده.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

سلام
    دوستان من تو سایت اداره مهاجرت استرالیا سرچ کردم در رابطه با مدرک زبان ولی خوب اونجا صرفا ذکر شده بود آزمون آیلتس و در مورد جنرال یا آکادمیک بودن اون چیزی نگفته بود.
    من مدرک آیلتس آمادمیک دارم. ایا مدرک اکادمیک هم قابل قبول هست یا اینکه باید جنرال امتحان بدم و ارائه بدم؟ یه جورایی دیگه توان خوندن برای جنرال نیست و بهمین جهت پرسیدم .
    سوال دیگه اینکه نوشته بود که باید مدرک زبان حداکثر 36 ماه قبل از لاج گرفته بشه . من مدرک آکادمیکم اگه قابل قبول باشه تا اخر 2018 اعتبار داره آیا فرصت و شانسی برای اقدام و اسس دارم؟
    ممنون میشم دوستان راهنمای یکنن.

پیشاپیش از وقتی که میزارید و دوستان دیگر خودتون را راهنمایی میکنین بدون هیچ چشمداشتی تشکر میکنم. طلب خیر برای یکایک شما عزیزان.

سپاس

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

ممنون از پاسخ
    چند سوال دیگه.
    1-آیا داشتن پروانه اشتغال نظام مهندسی به عنوان سابقه حساب میشه؟ کارشناسی رسمی چطور؟ مدیرعاملی شرکت عمرانی البته بخش عمده اش بدون بیمه؟
    داشتن اشتفال مهندسی بعنوان سابقه کار مخسوب نمیشه ولی دز تصمیم اسسور و دیدش تاثیر داره ولی لازم نیست. کارشناسی رسمی هم در خیطه کار مهندسی عمران نیست - اگر مدیر عامل بودید دیگه مهندس عمران بحساب نمیاید و باید بعنوان مدیر باید اقدام کنید
    سابقه تدریس سابقه کار مهندس عمران بحساب نمیاد و اگر بعنوان استاد داشنگاه اقدام کنید بحساب میاد
    پس در کل شما نوع شعل رو مشخص میکنید و باید برای اثباتش مدرک که شامل مدارک تحصیلی و سابقه کار ***** مرتبط ***** هست ارائه کنید
    باید محتاط باشید که برای چه شغلی اقدام میکنید و مدارکتون کامل باشه و از ارائه مدارک نامربوط خودداری کنید که باعث برانگیخته شدن شک اسسور میشه مثلا اگر بعنوان مهندس عمران اقدام میکنید مدارک تدرس ارائه نکنید
    اطفا قروم رو بیشتر مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید تمام اطلاعات لازم برای شما در فروم هست و تحربه دوستان در فروم بهترین راهنماست و از هر وکیل و ایجنتی بهتر کمکتون میکنه

موفق باشید
    Racism. It Stops With Me

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    داشتن اشتفال مهندسی بعنوان سابقه کار مخسوب نمیشه ولی دز تصمیم اسسور و دیدش تاثیر داره ولی لازم نیست. کارشناسی رسمی هم در خیطه کار مهندسی عمران نیست - اگر مدیر عامل بودید دیگه مهندس عمران بحساب نمیاید و باید بعنوان مدیر باید اقدام کنید
    سابقه تدریس سابقه کار مهندس عمران بحساب نمیاد و اگر بعنوان استاد داشنگاه اقدام کنید بحساب میاد
    پس در کل شما نوع شعل رو مشخص میکنید و باید برای اثباتش مدرک که شامل مدارک تحصیلی و سابقه کار ***** مرتبط ***** هست ارائه کنید
    باید محتاط باشید که برای چه شغلی اقدام میکنید و مدارکتون کامل باشه و از ارائه مدارک نامربوط خودداری کنید که باعث برانگیخته شدن شک اسسور میشه مثلا اگر بعنوان مهندس عمران اقدام میکنید مدارک تدرس ارائه نکنید
    اطفا قروم رو بیشتر مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید تمام اطلاعات لازم برای شما در فروم هست و تحربه دوستان در فروم بهترین راهنماست و از هر وکیل و ایجنتی بهتر کمکتون میکنه

موفق باشید
    شرکتی که در اون مدیرعامل بودم کاملا کار مزتبط با مهندسی عمران انجام می ده. مطمئن هستید که نمیشه از اون سابقه برای رده شغلی مهندسی عمران استفاده کرد؟
    ضمنا سوالم مربوط به اسس نیست. منظورم فرایند امتیازدهی skilled worker هست.

Junior Member

ممنون از پاسخ
    چند سوال دیگه.
    مدیرعامل میتونه سابقه کاری بشه براتون ولی کلا باید مدارک مورد نیاز جهت اسسمنت self employed رو بهشون بدید. بیمه جزو مدارکی که میخواد نیست ولی مثلا مدارک مالیاتی شرکت، قرارداد ها، پایان کارها و... میخواد ازتون.
    درسته که نظر نهایی در مورد سابقه کار رو اداره مهاجرت میده ولی نظر اداره اسس خیلی مهمه و چون وقتی شما میفهمید که نظر کیس آفیسر چیه که دیگه خیلی دیر شده، پولارو دادین و خون جگرهارو خوردین و تازه سابقتونو قبول نکنن عملا به ریسکش نمی ارزه به نظرم.
    عنوان شغلی رو خودتون انتخاب میکنید ولی ممکنه اداره مهندسی تغییرش بده. عنوان رشته تون یه کد ۶ رقمیه که سهمیه ها بر اساس ۴رقم اول کد رشتتونه یعنی اگه ۴ رقم اول سازه و عمران و ژئوتکنیک یکی باشه سهمیه هاشون باهم حساب میشه. البته از نظر ایالتها هر کدوم از این گرایشها فرق میکنن که تو سایتشون باید دید.
    ویرایش توسط ReZaMt : August 22nd, 2018 در ساعت 12:52 AM

Junior Member

فقط مدرکت با تارخ گرفتنش مهمه، طول دوره رو میخان چیکار اونا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)