صفحه 151 از 158 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member dpicollege آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng & Information Security

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان سلام من شنیدم دانشگاه علمی کاربردی واقع در تهران جزو سکشن ۱ حساب میشه طبق مطلب زیر آیا درست شنیدم؟ ممنون میشم جوابم رو بدین؟

بر مبنای طبقه بندی اداره آموزش استرالیا، دانشگاههای آزاد شعبه تهران، اهواز، اردبیل، قایم شهر، قوچان، اصفهان، کرج، خوراسگان، مشهد، نجف آباد، شیراز، تبریز، یزد و گناوه قایم شهر و همچنین شعبه های تهران دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی در رده سکشن ۱ هستند

I AM NEVER REST

سلام
    من برای مهاجرت استرالیا تازه شروع کردم تو مرحله اول برای اسسمنت میخوام اقدام کنم، تمام مدارکم آماده است، بجز مدرک زبانم که میخوام آزمون PTE شرکت کنم، فقط میخوام مطمئن بشم برای مرحله اسسمنت نیاز به ارائه مدرک زبان هست یا برای مرحله ویزا فقط میخواد.
    رشته تحصیلی ام مهندسی IT هست که معادلش تو لیست رشته ها نیست ولی 10 سال سابقه کار تو دوتا از رشته های لیست (
    ۱۳۵۱۱۲ و ۲۶۳۲۱۲) را دارم. آیا باید نمره آزمون PTE رو هم براشون بفرستم؟؟
    لطفا راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

You will need the English test results for the assessment as well, unless you have finished your studies in an English speaking country and in that case you can request for a waiver. That however is situational and depends on the assessing organization, you will have to check their guidelines to make sure.

نقل قول نوشته اصلی توسط proserpine نمایش پست ها
    سلام
    من برای مهاجرت استرالیا تازه شروع کردم تو مرحله اول برای اسسمنت میخوام اقدام کنم، تمام مدارکم آماده است، بجز مدرک زبانم که میخوام آزمون PTE شرکت کنم، فقط میخوام مطمئن بشم برای مرحله اسسمنت نیاز به ارائه مدرک زبان هست یا برای مرحله ویزا فقط میخواد.
    رشته تحصیلی ام مهندسی IT هست که معادلش تو لیست رشته ها نیست ولی 10 سال سابقه کار تو دوتا از رشته های لیست (
    ۱۳۵۱۱۲ و ۲۶۳۲۱۲) را دارم. آیا باید نمره آزمون PTE رو هم براشون بفرستم؟؟
    لطفا راهنماییم کنید

Junior Member

سلام من میخوام مدارکم رو تو سایت وت اسس اپلود کنم ، فیش حقوقی ها رو هر کدوم یک پی دی اف کردم ولی الان که میخوام اپلود کنم اولی رو payment evidence رو براش انتخاب کردم گذاشتم، بار دوم که اومدم دومین فیش رو بزارم دیگه گزینه payment evidence نمیاد. ایا باید همه فیشها رو یه pdf میکردم؟

Junior Member

سلام
    ممکنه لینک صفحه ای که سکشن دانشگاهها و معادل سازی مدارک رو مشخص می کنه بفرستین. من برام سواله که لیسانس مهندسی ، با توجه به اینکه حدود 22 واحد عمومی پاس کردیم ، معادل bachelor's چهارساله استرالیا هست یا سه ساله؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط polimi نمایش پست ها
    مثل اینکه ادرس وب واسه چک کردن پرو راتا و invitation round هر ماه (skillselect) عوض شده

ممنون میشم لینکشو اینجا بذارین
    https://archive.homeaffairs.gov.au/trav/work/skil

سلام دوستان. وقتتون بخیر. من چند روز پیش مدارکم رو توی سایت ACS برای درخواست اسسمنت آپلود کردم. امروز این ایمیل برای من اومده در صورتی که من تمام مدارک رو با اصلشون و مهر کپی برابر اصل توی سایت آپلود کردم. میتونین بگید دقیقا مشکل کار کجاست؟

This is a courtesy email to advise you that we require certified documentation to process your application.

Please login and upload your certified documents into your Online Application Form by using the following link: Dashboard Login

All required documents must be uploaded at the same time.

All documentation attached to the online application form must be certified. A document is a certified copy when the original document is photo copied or scanned and is signed by a person authorised to certify documents.

A stamp is required on the certified copy to signify that it is a true copy of the original document.

The following information is required on each page of the certified copy:

- The words “Certified True Copy of the Original”
    - The signature of the certifying person
    - The name, date and provider or registration number or designation (eg: Police Officer) of the certifying person

Legal professionals and embassy officials can provide further information regarding certifying documents outside Australia.

Please upload the following documents into the online application form in PDF format:

- Certified copy of your passport

If there is no response within 14 days of this notification, your application will not be able to be assessed.

Kind regards,

Junior Member

سلام دوستان
    لیست مشاغل مورد نیاز آیا باتوجه به مدرک تحصیلیه یا سابقه کاری؟
    با 31 سال سن آیلتس 7-مدرک کارشناسی ارشد فیزیک و 6سال سابقه کار تو رشته ابزاردقیق
    شانسی برا مهاجرت به استرالیا دارم؟

برای کسانی که میخوان ارزیابی مدارکشون رو انجام بدم تجربه خودم رو میگم. من 30 دسامبر مدارکمو آپلود کردم برای ACS و 22 ژانویه نتیجه اسس من اومد. با توجه به اینکه تا 7 ژانویه تعطیل بودن کل فرایند نزدیک 2 هفته بود که زمان خوبی بود.
    من فقط مدرک دانشگاهی و ریز نمرات و یک گواهی از شرکتی که کار میکردم ارائه دادم و هیچگونه فیش حقوقی و ... ارائه نکردم. مدرک من معادل bachelor تایید شد و تمام سابقه کار من بعد از اتمام مدرک لیسانس هم تایید شد. پروسه تقریبا روتین و سادست و نیازی به وکیل و ایجنت و ... نداره. فقط نامه گواهی کار رو حتما مطابق دستورالعمل ارگان اسس کنندعه تنظیم کنید تا مشکلی پیش نیاد.

دوستان سلام و ممنون که تجربیاتتون رو در اختیار میذارید .
    من یه مسئله ای برام پیش اومده اونم اینکه من لیست سکشن های دانشگاه ها رو پیدا نمیکنم . یکی تو سایت هست صفحه ۸۹ که ماله ACS هستش و کامپیوتر ه . توی اون لیست اسم دانشگاه من نیست و من رشته ی لیسانسم عمرانه و با همین می خوام اقدام کنم . اگه ممکنه
    ۱. هم بگین چجوری میتونم مطمئن شم اسم دانشگاهم هست یا نه
    ۲. هم اینکه اگه نبود چیکار باید بکنم ؟ باید از وزارت علوم خودمون اقدام کنم ؟ یا برم دانشگاه درخواست بدم که رجیستر شن یا کلا چجوری میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)