صفحه 155 از 158 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان خسته نباشید.
    من که اینقدر تحقیق کردم تو این چند سال دیگه خسته شدم!
    دو تا سوال داشتم:
    1- من مدرکم فوق لیسانس صنایع هست ولی چون عمده سابقه کارم در زمان دانشجویی بودی و براش بیمه هم دارم، و باتوجه به اینکه امتیاز لیسانس و فوق لیسانس فرقی نداره، میخوام از طریق لیسانس اقدام کنم و فوق لیسانسمو رو نکنم! اگر بعدا بفهمند که فوق لیسانسم مشکل ساز میشه برام؟ و اینکه آیا برای پیدا کردن کار میتونم فوق لیسانسم رو رو کنم؟
    2- من اگر مدرک خودم و خانمم رو که هر دو تو SOL لیست هست رو تو یه بسته پست کنم هزینه ها نصف میشه و از این بابت مشکلی نیست؟

Junior Member

اینجا معمولا خلوته دیر جواب میدن یا اصلا کسی نیست.
    درمورد سوال دومتون :مدارک لازم نیست پست بشه اسسمنت آنلاینه پروسش.
    درمورد سوال اول خیلی مطمعن نیستم ولی تا جاییکه میدونم اگه قبل گرفتن ویزا آفیسر بفهمه که ریجکتی، بعد ورود به استرالیا اگه pr بشین فک نمیکنم دیگه کسی پیگیرتون بشه.
    هرچند میتونید سابقه کار همزمان با فوق رو ارائه بدید بصورت 21 ساعت در هفته و پارت تایم و معمولا امتیاز کامل رو میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezakhan007 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.
    من که اینقدر تحقیق کردم تو این چند سال دیگه خسته شدم!
    دو تا سوال داشتم:
    1- من مدرکم فوق لیسانس صنایع هست ولی چون عمده سابقه کارم در زمان دانشجویی بودی و براش بیمه هم دارم، و باتوجه به اینکه امتیاز لیسانس و فوق لیسانس فرقی نداره، میخوام از طریق لیسانس اقدام کنم و فوق لیسانسمو رو نکنم! اگر بعدا بفهمند که فوق لیسانسم مشکل ساز میشه برام؟ و اینکه آیا برای پیدا کردن کار میتونم فوق لیسانسم رو رو کنم؟
    2- من اگر مدرک خودم و خانمم رو که هر دو تو SOL لیست هست رو تو یه بسته پست کنم هزینه ها نصف میشه و از این بابت مشکلی نیست؟

سلام به همه دوستان
    من میخوام نامه سابقه کارم رو بنویسیم بعنوان توسعه دهنده نرم افزار برای کد 261312 - Developer Programmer. الان چیزی که لازم دارم یه شرح کامل از وظایف و سطح جزییاتیه که لازمه بنویسم. من توی 2 تا شرکت سابقه کار دارم که فقط 3 سال آخر رو بیمه دارم. باید لیست پروژه ها و تکنولوژی هایی که استفاده کردم رو ذکر کنم؟ در مورد ارائه فیش حقوقی یا سابقه بیمه باید چکار کرد؟
    اگر کسی این کارو قبلا کرده بتونه نمونه نامه خودش رو بهم بده ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت MBA مارکتینگ

سلام دوستان تمامی مطالب این فرومو خوندم و اطلاعات بسیار مفیدی گرفتم با این حال اگه این سوالاتو پاسخ بدین بسیار ممنون میشم. من لیسانسم مترجمی زبان انگلیسی هست از دانشگاه سکشن 2 ولی فوقم مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی هست از دانشگاه سکشن 1 با معدل بالا و چند تا مقاله. 1.5 سال سابقه کار بعد از فوقم دارم که مرتبط با رشته فوقم هست. سابقه بیمه و نامه سابقه کار و فیش حقوقی و قرارداد هم دارم. میخواستم ببینم با مدرک فوقم اسس میشم یا باید حتما با لیسانس باشه. یه سوال دیگه ایلتس 8 دارم که اگر مدرک فوقم 15 امتیاز بگیره در مجموع میشم 65 امتیاز. عملا از سابقه کار امتیازی نمیارم میخواستم ببینم میتونم اقدام کنم؟؟
    ممنون از پاسخگویی شما

Junior Member

سلام دوستان
    وت اسس و سازمان مهاجرت مدارک گواهی کار که بدون سابقه بیمه هست را بدون مهر وزارت خارجه قبول میکنه...و اینکه فقط مهر وزارت دادگستری باشه. چون سابقه بیمه نیست...وزارت خارجه میگه من مهر نمیکنم

Junior Member

سکشن دو هست و فقط 10 امتیاز خواهید گرفت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhga نمایش پست ها
    نه دوست عزیز اصلن اینطور نیست. بیمه به هیچ وجه الزامی نیست فقط شاید برای کسایی که شرکت خیلی معتبری نبودن بتونه کمک کنه اما بدون بیمه هم شانس همچنان خوبه. مثلن همسر من کار دولتی داشت و بیمه هم بود ولی ما اصلن بیمه رو برای ارزیابی نفرستادیم اسسمنتمون هم مثبت شد. البته در کل اگه دارید بفرستید خوبه.
    وجود یا عدم وجود بیمه....در مرحله اساسس مدارک خودشا نشون نمیده...مرحله بعدی اداره مهاجرت هست که تمام این مدارک ها چک میکنه وممکن هست قبول نکنه.........وت اسس اصلا براش مهم نیس شما بیمه داشتید یا نداشتید

Junior Member

سلام دوستان .
    خسته نباشید. بنده یه سوال داشتم.
    آیا با سابقه کار غیرمرتبط میشه برای استرالیا اقدام کرد؟
    از طریق وبسایت QUORA که ویژه پرسش و پاسخ هست یه نفر این سوال را مطرح کرده بود و اینطوری بهش جواب داده بودن :
    No, it is not necessary that you havework experience related to yourdegree to apply for AustralianPermanent Residency. However, it is suggested that it is better to have awork experience in the field which is related to your qualification to gainwork experience points.
    طبق پاسخ ایشون ظاهرا مشکلی پیش نمیاد اما
    میخواستم ببینم تا به حال کسی موفق شده که با کار غیر مرتبط با مدرک تحصیلی ویزای شغلی استرالیا بگیره یا نه. ممنون میشم جواب بدید.

Junior Member

سلام یک سوال مهم ممنون میشم اگر کسی اطلاع دقیق داره جواب منو بده
    من مدارک تحصیلیم رو سال ۲۰۱۶ ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت خارجه کردم الان اینها رو بخوام بفرستم آیا باید دوباره ترجمه کنم یا تاریخ باطل شدن نداره یا باید دوباره ترجمه بشند؟ برای اداره اسسمنت استرالیا

سوال بعد اینکه آیا درست است ترجمه های نانتی باید توسط یک وکیل مهاجرت استرالیا هم مهر و امضا بشه یا اینکه سفارت استرالیا کپی را باید تایید کنه ؟
    ویرایش توسط pejmanp : August 10th, 2019 در ساعت 09:22 AM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roax1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    خسته نباشید. بنده یه سوال داشتم.
    آیا با سابقه کار غیرمرتبط میشه برای استرالیا اقدام کرد؟
    از طریق وبسایت QUORA که ویژه پرسش و پاسخ هست یه نفر این سوال را مطرح کرده بود و اینطوری بهش جواب داده بودن :
    No, it is not necessary that you havework experience related to yourdegree to apply for AustralianPermanent Residency. However, it is suggested that it is better to have awork experience in the field which is related to your qualification to gainwork experience points.
    طبق پاسخ ایشون ظاهرا مشکلی پیش نمیاد اما
    میخواستم ببینم تا به حال کسی موفق شده که با کار غیر مرتبط با مدرک تحصیلی ویزای شغلی استرالیا بگیره یا نه. ممنون میشم جواب بدید.
    شما نیازی به سابقه کار برای ویزا ندارید اگه به امتیاز اون سابقه کار نیاز نداشته باشید. اگه نیاز داشته باشید احتمال زیاد اون سابقه غیر مرتبط رو قبول نمیکند. سازمان اسسمنت مدرکتون هم احتمالا سابقه رو قبول نمیکنه و اگه برای اسس نیاز به سابقه داشته باشید به مشکل میخورید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)