صفحه 129 از 158 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    سلام

1) مدرک فوق لیسانس تاثیری در امتیاز نداره. فقط مطمئن باشید که بازه خالی (بیکاری) در رزومه نباشه. ولی به هر حال مطمئن نیستم که دلیل داره که مدرک فوق را ارائه ندین یا نه.
    2) اگر میتونین 5 امتیاز بگیرین، حتما اقدام کنین. اگر تعداد applicant ها بالا باشه، اول کسانی که امتیازشون بالاتره invite میشن. ضمن اینکه اخیرا مینیمم امتیاز موردنیاز رو زیاد کردند.
    3) پروسه بررسی application از یک ماه تا بیش از یک سال ممکنه که طول بکشه که به رزومه، سوابق کاری، سربازی، سفرهای خارجی و ... بستگی داره.

ممنون. متشكر.
    يك سوال ديگه هم داشتم. اينجور كه حساب كرديم امتياز خانمم ٧٥ هست. حالا به نظرتون من هم كه برق خوندم ٥ امتيازو بگيريم كه بشه ٨٠؟ ارزشش رو داره؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin1364 نمایش پست ها
    ممنون. متشكر.
    يك سوال ديگه هم داشتم. اينجور كه حساب كرديم امتياز خانمم ٧٥ هست. حالا به نظرتون من هم كه برق خوندم ٥ امتيازو بگيريم كه بشه ٨٠؟ ارزشش رو داره؟؟
    فکر نکنم لازم باشه. چون اینجوری شرایط خودتون رو پیچیده میکنین که ممکنه زمان پروسه بررسی application شما طولانی بشه. بنابراین اگر امتیاز مینیمم رو دارین، شاید نیازی نباشه. مخوصاص که 75 دیگه 5 تا هم زیادتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin1364 نمایش پست ها
    ممنون. متشكر.
    اینطور که من از پستهای قبلی متوجه شدم همسر شما مدرس زبان انگلیسی هستند و شما از این طریق می خواهید اقدام کنید. اول این رو باید بهتون بگم که مدرک تحصیلی ایشون باید "آموزش زبان انگلیسی" باشه و نه ادبیات انگلیسی یا مترجمی زبان. یعنی کاملا باید مرتبط باشه وگرنه اسسمنت مثبت نمی گیره. مگر اینکه در کنار مدرک تحصیلی (اگر ادبیات هست) یه certificate معتبر بین المللی مثل تیسول داشته باشند. تو سایت Vetassess ملاحظه کنید که قید شده:

To be assessed positively for this occupation, applicants must hold at least a Bachelor degree in the relevant discipline, i.e. TESOL or English as a Second Language Teaching. This is the study of theories, methods and practice of teaching English to those whose first language is other than English, including teaching children in school settings and teaching adults and children in other settings (ASCED). General studies in English Language and Literature without additional qualifications in TESOL will usually not be assessed positively

تا جایی که من می دونم برای استرالیا سابقه کاری بعد از آخرین مدرک تحصیلی حساب میشه (معمولا یک سال اول رو هم حساب نمی کنند) پس بهتره مدرک فوق رو ارائه ندید تا از امتیاز سابقه کار استفاده کنید. البته نمی دونم اعلام نکردن این موضوع مورد داشته باشه یا نه.

همسر شما بعنوان مین اپلیکنت تنها برای ویزای 190 یا 489 می تونند اقدام کنند و با محدودیت برای گرفتن اسپانسرشیپ ایالتی مواجه هستند.
    چون اگر Teacher of English to Speakers of Other Languages (249311) رو چک کنید می بینید فقط ایالتهای تاسمانیا و استرالیای جنوبی می گیرند این رشته رو. تا جایی که من اطلاع دارم و تو سایت تاسمانیا خونده بودم تنها کسانی که تو این ایالت درس خوندند و یا جاب آفر دارند می تونند برای اسپانسرشیپ این ایالت اقدام کنند. برای استرالیای جنوبی هم رشته همسر شما در لیست تکمیلی هست که شرایط خاص داره و همونطور که می بینید تنها برای ویزای 489 می تونند اقدام کنند که یه ویزای موقت هست،

249311 Teacher of English to Speakers of Other Languages: Proficient English (or Proficient Plus overall); Offshore applicants Provisional 489 visa only

و باید یکی از شرایط ذکر شده برای رشته هایی که تو لیست تکمیلی هستند رو احراز کنند یعنی یا باید در استرالیای جنوبی درس خونده باشن یا یک سال در استرالیای جنوبی کار کرده باشن یا یکی از اعضای درجه یک خانواده شون تو این ایالت باشن و یا امتیاز خیلی بالایی داشته باشند (حداقل 80 امتیاز - با احتساب 10 امتیاز اسپانسرشیپ ایالتی ویزای 489) که سقفی هم برای این رشته ها در نظر گرفته شده و کسایی که امتیاز بالاتری دارند زودتر دعوت نامه می گیرند و وقتی حد نساب ظرفیت برای اون رشته پر شد دیگه کسی رو قبول نمی کنند حتی اگر امتیاز بالایی داشته باشه.

من همه رو با ذکر منبع براتون گذاشتم. چون رشته خودم هست حسابی راجع بهش قبلا تحقیق کرده بودم و تا جایی که اطلاع داشتم باهاتون به اشتراک گذاشتم، خواستم بهتون بگم که اوضاع این رشته خیلی امیدوار کننده نیست ولی اگر همسرتون بتونند مدارک خوبی ارائه بدن امکان داره موفق بشید. و این هم بگم که بله احتیاج به امتیاز بالا دارید همونطور که بالا توضیح دادم و بهتره از امتیاز شما هم استفاده کنند. برای استفاده از امتیاز همسر هم تو این فروم زیاد صحبت شده، هر سه شرط رو باید با هم داشته باشید تا 5 امتیاز رو بگیرید (رشته هر دوی شما تو یک لیست باشه، مدرک زبان ارائه بدید (آیلتس - حداقل 6 در هر اسکیل)، زیر 50 سال باشید که شما هستید).
    بنظر من شرایط رشته خودتون هم بررسی کنید شاید بد نباشه شما مین اپلیکنت بشید. درباره رشته برق من اطلاعی ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - کنترل

تبریک میگم
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که مدارک ارسالی شما علاوه بر سه بخش CDR شامل CDP هم بوده یا خیر!؟ این بخش CDP که توی فایل راهنما هستش برای من اصلا مشخص نیست که چی میخواد و واقعا نمیدونم چجوری باید نوشتش؟
    سپاس،
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalal1985 نمایش پست ها
    دوستان سلام.. امروز اسسمنت من از وت اسس در عنوان شغلی Construction Project Manager ، دقیقا بعد از دو ماه اومد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering-Azad Ahvaz

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmansouri1984 نمایش پست ها
    تبریک میگم
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که مدارک ارسالی شما علاوه بر سه بخش CDR شامل CDP هم بوده یا خیر!؟ این بخش CDP که توی فایل راهنما هستش برای من اصلا مشخص نیست که چی میخواد و واقعا نمیدونم چجوری باید نوشتش؟
    سپاس،
    سلام.. وت اسس CDR نمیخواد . فقط سوابق کاری و قراردادها و فیشها و بیمه رو ارائه دادم.. متاسفانه اطلاعاتم در مورد CDR مطمئنا از شما کمتره..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - کنترل

سلام مجدد و ممنون از پاسخ شما
    به امید موفقیت شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalal1985 نمایش پست ها
    سلام.. وت اسس CDR نمیخواد . فقط سوابق کاری و قراردادها و فیشها و بیمه رو ارائه دادم.. متاسفانه اطلاعاتم در مورد CDR مطمئنا از شما کمتره..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - کنترل

سلام به همه دوستان،
    ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه که مدارک ارسالی برای مهندسی برق علاوه بر سه بخش CDR شامل CDP هم بوده یا خیر!؟ این بخش CDP که توی فایل راهنما هستش برای من اصلا مشخص نیست که چی میخواد و واقعا نمیدونم چجوری باید نوشتش؟
    سپاس،

توی یک صفحه جدولی بکشین و موارد زیر را که شامل همه فهالیت های مرتبط با رشتتون بعد از دوران لیسانس هست با شرح مکان، زمان شروع یا پایان، مدت زمان تعیین کنید.
    - اگر مدرک ارشد دارین ذکر کنید که دوسال بعد از لیسانس دوباره درس خوندید
    - کنفرانسی یا ورکشاپی اگر شرکت کردید
    - اگر مقاله ای دادید
    - دوره آموزشی نرم اقرای رو دیدید (توسط خودتون یا موسسه دیگر یا سرکار و ... )
    اگر چیزی خاصی نتونستین پیدا کینن! در این صورت می تونین بگین کتابی یا ژورنالی خوندید و اطلاعاتتون رو به روز کردید

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmansouri1984 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،
    ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه که مدارک ارسالی برای مهندسی برق علاوه بر سه بخش CDR شامل CDP هم بوده یا خیر!؟ این بخش CDP که توی فایل راهنما هستش برای من اصلا مشخص نیست که چی میخواد و واقعا نمیدونم چجوری باید نوشتش؟
    سپاس،

توی یک صفحه جدولی بکشین و موارد زیر را که شامل همه فعالیت های مرتبط با رشتتون بعد از دوران لیسانس هست با شرح مکان، زمان شروع یا پایان، مدت زمان تعیین کنید.
    - اگر مقاله ای دادید
    اگر چیزی خاصی نتونستین پیدا کینن! در این صورت می تونین بگین کتابی یا ژورنالی خوندید و اطلاعاتتون رو به روز کردید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - کنترل

سلام،
    ممنون از راهنماییت. خیلی کمک کردی و قضیه برای من روشن شد.
    یه سوال دیگ، آیا بعد از نوشتن CDR ها همه ی اونها رو به ترتیب تو یه فایل بیارم و ته فایل Summary Statement و بعدش CDP رو بیارم یا CDP باید تو فایل جداگانه ای باشه؟
    سپاس،

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    توی یک صفحه جدولی بکشین و موارد زیر را که شامل همه فعالیت های مرتبط با رشتتون بعد از دوران لیسانس هست با شرح مکان، زمان شروع یا پایان، مدت زمان تعیین کنید.
    - اگر مقاله ای دادید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)