صفحه 140 از 158 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام. یکی از دوستای من فارغ التحصیل رشته مهندسی پلیمر هست. رشته مهندسی پلیمرمثل اینکه کلا نیست! تو سایت زیر پلیمر رو زیر مجموعه موارد مهندسی مواد زده. آیا به نظرتون مدرکشون رو اسس می کنند و به عنوان مهندس شیمی قبول می شه؟ ممنون می شم اگر همچین موردی قبلا داشتین معرفی کنید یا جوابشو می دونید اینجا راهنمایی کنید تا بهشون اطلاع بدم!

http://www.noworriesmigration.com.au...ials-engineer/

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من مهندس عمران-عمران هستم و 10 سالی سابقه دارم، و ارشد مدیریت پروژه رو هنوز تمام نکردم، سوابقم نظارتی هست، آیا برای construction project management میتونم از vetassess براحتی بگیرم؟
    من مهندس های معمار یا عمران با سابقه 5-6 سال اجرایی دیدم که از این سازمان اسس گرفتن، با این سیستم امتیاز بندی و اینکه مدیر پروژه ها معمولا سن بالایی دارند منطقی هست.
    کسی تجربه یا اطلاعاتی داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان سوالی برای من پیش اومده ، برای اسسمنت در vetassess گواهی فارغ التحصیلی اوکی هست یا حتما اصل دانشنامه نیازه ؟؟ (چون بخاطر اینکه دانشگاه دولتی بودم تعهد خدمت داره و اصل دانشنامه رو تا ده سال نمیدن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed3602 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سوالی برای من پیش اومده ، برای اسسمنت در vetassess گواهی فارغ التحصیلی اوکی هست یا حتما اصل دانشنامه نیازه ؟؟ (چون بخاطر اینکه دانشگاه دولتی بودم تعهد خدمت داره و اصل دانشنامه رو تا ده سال نمیدن)
    دارالترجمه های رسمی قبول نمیکنن. بعضی از مترجم های ناتی کپی دانشنامه رو هم قبول دارن و ترجمه میکنن با مهر ناتی. فقط میمونه مهر کپی برابر اصل . که شاید بشه با کمی رایزنی براتون انجام بدن.

سلام. دوستان یه سوال داشتم واسه گواهی واریز حقوق که باید از بانک بگیریم. خواستم ببینم به چه فرمتی هست ؟ باید ترجمه کرد یا از بانک انگلیسی گرفت؟

و اینکه دوستان کسی در زمینه برنامه نویسی plc و hmi کار کرده؟ میخواستم ببینم این سابقه کار تو کدوم کد شغلی قرار میگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz2264 نمایش پست ها
    سلام. دوستان یه سوال داشتم واسه گواهی واریز حقوق که باید از بانک بگیریم. خواستم ببینم به چه فرمتی هست ؟ باید ترجمه کرد یا از بانک انگلیسی گرفت؟
    سلام. اگه بیمه داشته باشید فکر نکنم لازم باشه. اگر بیمه دارید سوابق بیمه رو می تونید به راحتی با مراجعه به بیمه بگیرید. بیمه همراه با نامه کارفرما که شامل شرح وظایف هست کافی هست مگر آنکه اتفاق خاصی بیا فته که کیس آفیسر مشکوک شه و مدارک بیشتری از جمله قرارداد فیش حقوقی و یا حتی واریز حقوق به بانک رو بخواد

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    سلام. اگه بیمه داشته باشید فکر نکنم لازم باشه. اگر بیمه دارید سوابق بیمه رو می تونید به راحتی با مراجعه به بیمه بگیرید. بیمه همراه با نامه کارفرما که شامل شرح وظایف هست کافی هست مگر آنکه اتفاق خاصی بیا فته که کیس آفیسر مشکوک شه و مدارک بیشتری از جمله قرارداد فیش حقوقی و یا حتی واریز حقوق به بانک رو بخواد

سلام.متاسفانه یه سری از سال ها بیمه ندارم .میخواستم ببینم واسه اثبات اونا حتما لازم هست که گواهی واریز به حساب از بانک بگیرم ؟ و اینکه به چه فرمتی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Hardware Engineering

سلام

من برای ACS اقدام کردم و مدارکم رو فرستادم. مدارک شامل صفحه اول پاسپورت، مدرک لیسانس و ریز نمرات ترجمه شده، گواهی سوابق کار از دو شرکت و همچنین مسوولیتها با سربرگ هر دو شرکت . حالا یک ایمیل اومده که گفته همه مدارک رو برابر اصل کنم. سوالها :
    1- پاسپورت و نامه هایی که از شرکتها گرفتم انگلیسی هستند و سربرگ و مهر و امضا دارند. همینطور مدرک لیسانس و ریز نمرات ترجمه شده و خودش برابر اصل هست . چی رو باید برابر اصل کنم دقیقا ؟
    2- آیا نیاز به گرفتن بیمه و فیش حقوقی و ترجمه اونا هم هست ؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - کنترل

سلام دوستان،
    رشته من مهندسی برق-کنترل هستش. من برای ارزیابی مدرک اقدام کردم و همه مدارک شامل CDR رو سابمیت کردم. کیس آفیسر دوباره از من یه سری مدارک خواسته که شامل job description و کپی رنگی مدارک دانشگاهیم هستش. من از چند تا از شرکتهایی که کارکردم براشون نامه گرفتم، اما مشکل اینه که دو سه تا از شرکت هایی که من توشون کار کردم یا تعطیل شدن یا به من نامه نمیدند.
    به نظرتون موضوع چقدر جدی هستش و اگه سابقه کارهای مربوط به اون دو سه تا شرکت رو قبول نکند چی میشه با توجه به اینکه من برای اون دو سه تا شرکت سابقه بیمه دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)