صفحه 156 از 158 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezare نمایش پست ها
    آپدیت امروز اینکه اینا پرونده رو به جریان انداختن و درست تو روز اول بررسی به شرکت قبلی من تو ایران زنگ زدن و آمار گرفتن. از استرالیا تماس گرفتن و به انگلیسی هم صحبت کردن. به خودمم زنگ زدن و تمام ادعاهایی که مبنی بر شرح وظایف مطرح کرده بودم رو مجددا شنیدن و صدا رو ضبط کردن. ظاهرا خیلی جدی هستند!
    ۱
    سلام
    وقت بخیر
    من می خواستم بدونم تماسی که از vetaccess با شرکت قبلی شما گرفتن فقط با همون شخصی که نامه کار شما رو امضا کرده بود صحبت کردن یا با شخص دیگه ای هم صحبت کردن؟

Junior Member

سلام دوستان . بنده دیپلمم فنی حرفه ای یازده ساله است. فوق دیپلم هم از یه دانشگاه دولتی گرفتم که در لیست سکشن بندی استرالیا موجود نیست. لیسانس هم از دانشگاه سکشن 1 گرفتم. کسی میتونه بهم بگه از مدرک چند امتیاز میتونم کسب کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام به همه. در خصوص ارزیابی مدرک تحصیلی هرکس یه چیزی گفته و نوشته. از کجا دقیقا میشه فهمید دانشگاهمون در کدوم سکشن قرار داره؟
    معدل در اون تاثیری نداره؟ یعنی اگر کسی معدل بالای 17 داشته باشه ولی داشنگاه آزاد غیر واحدهای تهران باشه، ممکنه که سطح یک ارزیابی بشه؟
    بعد جدیدا می گفتند که به مجردا ها 5 یا 10 امتیاز اضافه شده. این درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- صنعتی امیرکبیر

با سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سوال داشتم از حضورتون در مورد ویزای 189 اسرتالیا
    من به تازگی مدرک دانشگاهی لیسانسم رو به همراه 5 سال سابقه کار بعد از اون توسط EA اسس کردم که تمام سابقه کارم تایید شد اما برای اینکه شبهه ای در مورد همزمانی فوق لیسانسم با کار پیش نید اسمی از مدرک کارشناسی ارشدم نیاوردم برای ea که از طرفی هم موجهه چون رشته ارشدم انطباق 100 درصد با مهندسی صنایع (که مدارکم رو برای اون اسس کردم) نداره.
    حالا که میخوام برای ویزای 189 اسکیل سلکت رو تکمیل کنم و مشکوکم که اطلاعات کارشناسی ارشدم رو وارد کنم یا نه. از طرفی چون قبلا با مدرک کارشناسی ارشدم ویزای 476 گرفتم سوابقم توی ویزای قبلی موجوده از طرفی هم مدرک ارشد رو برای اسس ندادم و توی گواهی ea بالاترین کوالیفیکیشن مرتبط برام کارشناسی صنایع خورده.
    نگرانم اگر کارشناسی ارشدم رو توی اسکیل سلکت وارد نکنم بعدا توی بررسی ویزا، کیس آفیسر بره با سوابق ندرج توی 476 انطباق بده و بگه چرا اون رو قید نکردی و اپلیکیشن رو ریجکت کنه.
    از طرف دیگه هم نگرانم اگر ارشد رو وارد کنم یا به اینکه داخل اسسمنت نبوده بند کنه و یا به همزمانیش با مدرک ارشد.
    واقعا نمیدونم بهترین کار چیه. خودم بیشتر متمایل به روش دومم ولی هیچ تجربه ای ندارم در این مورد.
    ممنون میشم کمکم کنید
    با سپاس

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jaythunder نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سوال داشتم از حضورتون در مورد ویزای 189 اسرتالیا
    من به تازگی مدرک دانشگاهی لیسانسم رو به همراه 5 سال سابقه کار بعد از اون توسط EA اسس کردم که تمام سابقه کارم تایید شد اما برای اینکه شبهه ای در مورد همزمانی فوق لیسانسم با کار پیش نید اسمی از مدرک کارشناسی ارشدم نیاوردم برای ea که از طرفی هم موجهه چون رشته ارشدم انطباق 100 درصد با مهندسی صنایع (که مدارکم رو برای اون اسس کردم) نداره.
    حالا که میخوام برای ویزای 189 اسکیل سلکت رو تکمیل کنم و مشکوکم که اطلاعات کارشناسی ارشدم رو وارد کنم یا نه. از طرفی چون قبلا با مدرک کارشناسی ارشدم ویزای 476 گرفتم سوابقم توی ویزای قبلی موجوده از طرفی هم مدرک ارشد رو برای اسس ندادم و توی گواهی ea بالاترین کوالیفیکیشن مرتبط برام کارشناسی صنایع خورده.
    نگرانم اگر کارشناسی ارشدم رو توی اسکیل سلکت وارد نکنم بعدا توی بررسی ویزا، کیس آفیسر بره با سوابق ندرج توی 476 انطباق بده و بگه چرا اون رو قید نکردی و اپلیکیشن رو ریجکت کنه.
    از طرف دیگه هم نگرانم اگر ارشد رو وارد کنم یا به اینکه داخل اسسمنت نبوده بند کنه و یا به همزمانیش با مدرک ارشد.
    واقعا نمیدونم بهترین کار چیه. خودم بیشتر متمایل به روش دومم ولی هیچ تجربه ای ندارم در این مورد.
    ممنون میشم کمکم کنید
    با سپاس
    شما در واقع جواب خودتون رو دادید، تنها راه شما اینکه که ارشد رو اعلام کنید.
    سوابق تحصیلی شما در سایت مهاجرت هست و اگر قید نکنید افسر مهاجرت شک میکنه که چرا شما درباره تمامی تحصیلات (که باید در فرمهای مهاجرت پر کنید) دروغ گفتید و میتونه خیلی راحت ریجکت کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- صنعتی امیرکبیر

ممنون از راهنماییتون. یک نقطه ابهام بزرگ دیگه برای من ثبت اطلاعات تحصیلی در اسکیل سلکت و تفاوت اون با اطلاعات تحصیلی در اپلیکیشن هست. داخل اسکیل سلکت مشخصا در قسمت تایید سوابق تحصیلی نوشته شده که
    Answering YES to the above question will award the client points as they are claiming they have either completed this qualification or award at an Australian educational institution or the relevant skills assessing authority has found the client’s qualification or award to be of this recognised standard.
    که اگر من مدرک ارشد نامرتبطم رو وارد کنم در قسمت بالاترین کوالیفیکیشن به جای bachelor's degree، مینویسه master of science که در تناقض با قسمت آخر متن بالاست که میگه مورد اسسمنت قرار گرفته. یعنی برداشت شخصی من اینه که شاید بهتر باشه در اسکیل سلکت مدرک ارشد رو عنوان نکنم اما در اپلیکیشن 189 اگر ان شاءالله اتفاق افتاد هر دو تا رو قید کنم.
    سوال دومم این هست که اگر با احتساب 10 امتیاز کامل سابقه کار در آینده از اسکیل سلکت اینوایت بشم برای اپلیکیشن، اگر آفیسر سابقه کار رو کمتر از حد نصاب 10 امتیاز تشخیص بده اپلیکیشن ریجکت میشه یا با ارائه سوابق کار بیشتر از 20 و کمتر از 40 ساعت (مثلاً 25 ساعت در هفته که کماکان تمام وقت حساب میشه) میتونم آفیسر رو توجیه کنم؟ از نظر تجربه دوستان قبلی که شاید با چنین مسئله ای مواجه شدن میپرسم.
    پیشاپیش از راهنمایی و وقتی که میگذارید بی‌نهایت سپاسگذارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    شما در واقع جواب خودتون رو دادید، تنها راه شما اینکه که ارشد رو اعلام کنید.
    سوابق تحصیلی شما در سایت مهاجرت هست و اگر قید نکنید افسر مهاجرت شک میکنه که چرا شما درباره تمامی تحصیلات (که باید در فرمهای مهاجرت پر کنید) دروغ گفتید و میتونه خیلی راحت ریجکت کنه.
    ویرایش توسط jaythunder : September 27th, 2019 در ساعت 07:35 PM

Junior Member

سلام
    یه سئوال داشتم. من مدارکم رو برای اسس برای EA فرستادم. یک هفته بعد ریکوئست اومد و یکی از مواردش این بود که باید اسکن با کیفیت از مدرک تحصیلی و ترجمه اش ارائه بدی! در صورتی که من ارائه داده بودم. جواب سایر سئوالات رو دادم و مدرک رو هم دوباره اسکن با کیفیت گرفتم و فرستادم. الان مجددا روی مدرک تحصیلی ریکوئست زیر اومده. ممنون میشم راهنمایی کنند دوستانی که میدونند منظور از testamur چیه؟؟ مگه همون مدرک تحصیلی رسمی نیست؟؟

Please provide a high quality color scan of your original official Testamur (not the Completion Certificate) and its official English Translation.

شماره اي كه باهاش تماس ميگيرن چند هست؟ از ايران هست يا استراليا؟

با من يه شماره دو بار تماس گرفته هم با موبايلم هم خونه، منمتوجه نشدم و جواب نداده بودم ولي خودم كه زنگ ميزنم به اون شماره قطع ميشه و لاين بيزي ميزنه
    شماره از تهران هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La Trobe University- PhD candidate of community planning

نقل قول نوشته اصلی توسط mfazli37 نمایش پست ها
    سلام
    یه سئوال داشتم. من مدارکم رو برای اسس برای EA فرستادم. یک هفته بعد ریکوئست اومد و یکی از مواردش این بود که باید اسکن با کیفیت از مدرک تحصیلی و ترجمه اش ارائه بدی! در صورتی که من ارائه داده بودم. جواب سایر سئوالات رو دادم و مدرک رو هم دوباره اسکن با کیفیت گرفتم و فرستادم. الان مجددا روی مدرک تحصیلی ریکوئست زیر اومده. ممنون میشم راهنمایی کنند دوستانی که میدونند منظور از testamur چیه؟؟ مگه همون مدرک تحصیلی رسمی نیست؟؟

Please provide a high quality color scan of your original official Testamur (not the Completion Certificate) and its official English Translation.
    سلام. شما باید صفحه اول ترجمه مدرک با مهر دارالترجمه و ناتی یا حالا دادگستری رو بذارید و صفحه بعد اسکن رنگی اصل مدرک بدون مهر درالترجمه. یعنی همون مدرک فارسیتون بدون مهر و امضای مترجم.

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

سلام. دوستان یه سوال دارم. من سابقه کار بدون بیمه دارم. ایا کارهایی مثل درست کردن بمیه تامین اجتماعی و یا استفاده از فتوشاپ برای دست بردن در واریزهای بانکی که بعضی از وکلا پیشنهاد میدن، اساسا درست هست.؟ چون به نظر خودم ممکنه با این ترفندها اسس مثبت بگیریم ولی بعدا در موقع صدور ویزا همه چیز دقیق چک میشه و ممکنه اونجا ریجکت بشم. درصورتیکه که مثلا مشاورین وکیل میگن که نه بیمه استعلام نداره. حالا می خواستم راهنمائی بگیرم، موقع صدور ویزا علاوه بر زنگ زدن به کارفرما؛ دیگه از چه روشی صحت و حقیقت سابقه کاری رو چک میکنن؟ مثلا بیمه از جائی استعلام میشه؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)