صفحه 50 از 158 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان من میخوام از طریق EA صرفا برای اسس مدراک تحصیلیم اقدام کنم ولی تو این حالت هم برای CDR به نظر نیاز به سابقه کار هست.
    خواستم بدونم به نظرتون امکانش هست تنها با نامه از یک شرکت، بدون فیش حقوقی و بیمه مدارک من رو اسس بکنن؟ (شنیدم برخی حتی با کارآموزی دوره لیسانس هم تونستن اسس بشن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naghed نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قبل از سال نو مدارک و سابقه کارم رو که با بیمه بود فرستادم واسه acs تاریخ ارسال 22 dec و زمان دریافت نامه 12 jan بود البته acs از 24 dec تا 10 jan تعطیل بوده.
    توی نامه نوشتن که سوابق کاری پذیرفته شده full time اما rpl شما کافی نیست . 60 روز هم فرصت دادن که یا appeal کنم یا review .
    کسی این تجربه رو داشته تو 5 روز کاری acs جواب بده و این جوابش باشه؟ چیکار باید بکنم الان لطفا راهنمایی کنید!!

rpl هم من کامل و خوب نوشتم . شنیدم اولین بار اینجوری برخورد میکنن( تو 5 روز چک کردن اصلا امکان داره؟)
    سلام از دوستان اساتید کسی میتونه راهنمایی کنه؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    برای ارزیابی مدارک توسط EA چند تا دسته بندی داره. یکیش cdr و اون یکی Relevant Skilled Employment Assessment+cdr. مگه موقع ارزیابی cdr سابقه کارمونم ارزیابی نمیکنن؟من الان نمیدونم کدومو باید انتخاب کنم یکیش 650$ و اون یکی هم حدود 930$ هست؟ کسایی که ارزیابی کردن میتونن راهنمایی کنن؟
    یه سوال دیگه اینکه برای ارسال نتیجه آیلتس باید از موسسه مربوطه بخایم ارسال کنه؟ چون برا EA گفتن الکترونیکی نداره و پستی باید بفرستم که کلا صد و خورده ای باید پول بدم. نمیشه کارنامه ای که دارم رو اسکنشو بفرستم؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ارزیابی مدارک توسط EA چند تا دسته بندی داره. یکیش cdr و اون یکی Relevant Skilled Employment Assessment+cdr. مگه موقع ارزیابی cdr سابقه کارمونم ارزیابی نمیکنن؟من الان نمیدونم کدومو باید انتخاب کنم یکیش 650$ و اون یکی هم حدود 930$ هست؟ کسایی که ارزیابی کردن میتونن راهنمایی کنن؟
    یه سوال دیگه اینکه برای ارسال نتیجه آیلتس باید از موسسه مربوطه بخایم ارسال کنه؟ چون برا EA گفتن الکترونیکی نداره و پستی باید بفرستم که کلا صد و خورده ای باید پول بدم. نمیشه کارنامه ای که دارم رو اسکنشو بفرستم؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین
    من این موضوع رو خیلی بررسی کردم. ببینید هیچ اجباری نیست که شما سابقه کار مرتبط تونو اسس کنید. این یک آپشنه. ولی سی دی آر اجباریه برای ما ایرانیا. از اون طرف اگه سابقه کار دارین وقتی لاج میکنید باید امتیازتون مطابق با ادعاتون در eoi باشه وگرنه ممکنه گیر بدن و ریجکت کنن آدم رو چون امتیاز کم میشه و ممکنه حتی به حد نصاب نرسه. لذا اسس کردن سابقه مرتبط اینجا به کار آدم میاد که شما میتونید با خیال راحت ادعا کنید که اینقدر سابقه کار دارم که ea هم تائیدش کرده. اینجوری محافظه کارانه تره و کمتر آدم گرفتار میشه. وگرنه میتونید اسس سابقه نکنید و بعدن مدارکتون توسط آفیسر ارزیابی میشه که ریسکش بالاتره. به نظرم انتخاب این گزینه یه جور سرمایه گذاریه برای اینکه کارتون در مراحل بعدی گره نخوره.
    در مورد آیلتس من تصورم این بود که اسکن نمره مو آپلود میکنم و این کافیه! نشنیدم کسی جور دیگه عمل کرده باشه. دوستان نظر بدن اگه غیر از اینه
    Submission to EA (CDR + Relevant Employment + fast track): 5 Feb 2016
    Assessment Result: 24 Feb 2016
    EOI Sent (65 points): 24 Feb 2016
    Invited: 9 Mar 2016 Lodgement: 12 Mar 2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ammoj850 نمایش پست ها
    من این موضوع رو خیلی بررسی کردم. ببینید هیچ اجباری نیست که شما سابقه کار مرتبط تونو اسس کنید. این یک آپشنه. ولی سی دی آر اجباریه برای ما ایرانیا. از اون طرف اگه سابقه کار دارین وقتی لاج میکنید باید امتیازتون مطابق با ادعاتون در eoi باشه وگرنه ممکنه گیر بدن و ریجکت کنن آدم رو چون امتیاز کم میشه و ممکنه حتی به حد نصاب نرسه. لذا اسس کردن سابقه مرتبط اینجا به کار آدم میاد که شما میتونید با خیال راحت ادعا کنید که اینقدر سابقه کار دارم که ea هم تائیدش کرده. اینجوری محافظه کارانه تره و کمتر آدم گرفتار میشه. وگرنه میتونید اسس سابقه نکنید و بعدن مدارکتون توسط آفیسر ارزیابی میشه که ریسکش بالاتره. به نظرم انتخاب این گزینه یه جور سرمایه گذاریه برای اینکه کارتون در مراحل بعدی گره نخوره.
    در مورد آیلتس من تصورم این بود که اسکن نمره مو آپلود میکنم و این کافیه! نشنیدم کسی جور دیگه عمل کرده باشه. دوستان نظر بدن اگه غیر از اینه
    خیلی ممنون از پاسختون. البته من سابقه ام به سه سال نمیرسه و ازش امتیازی نمی گیرم.
    در مورد آیلتس هم الان بوکلت رو نگاه کردم بالای مدارک موردنیاز دقیقا عنوان کرده که اسکن رنگی مدارک رو بفرستین پس نیازی به ارسال کارنامه از موسسه نیست.
    دوستان اگه باز هم کسی ارزیابی کرده و میدونه کدوم بسته ارزیابی رو باید انتخاب کنیم (650$ یا 920$) ممنون میشم نظر بدید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. البته من سابقه ام به سه سال نمیرسه و ازش امتیازی نمی گیرم.
    در مورد آیلتس هم الان بوکلت رو نگاه کردم بالای مدارک موردنیاز دقیقا عنوان کرده که اسکن رنگی مدارک رو بفرستین پس نیازی به ارسال کارنامه از موسسه نیست.
    دوستان اگه باز هم کسی ارزیابی کرده و میدونه کدوم بسته ارزیابی رو باید انتخاب کنیم (650$ یا 920$) ممنون میشم نظر بدید.
    همون 650 دلار که واسه CDR میدین کافیه. سابقه کار شما رو آفیسر بعدا با نامه هایی که میدین بررسی میکنه. البته همین که CDR رو میدین واسه ارزیابی، EA سابقه کار شما رو هم بر مبنای نامه هایی که از محل کار دادین اعلام میکنه. اما این سابقه کار شما که EA اعلام میکنه قطعی نیست و نظر نهایی رو آفیسر میده.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    همون 650 دلار که واسه CDR میدین کافیه. سابقه کار شما رو آفیسر بعدا با نامه هایی که میدین بررسی میکنه. البته همین که CDR رو میدین واسه ارزیابی، EA سابقه کار شما رو هم بر مبنای نامه هایی که از محل کار دادین اعلام میکنه. اما این سابقه کار شما که EA اعلام میکنه قطعی نیست و نظر نهایی رو آفیسر میده.
    اگه افیسر از سابقه ادم کم کنه و امتیاز آدم پایین تر از چیزی بیاد که اول ادعا کرده، چی میشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ammoj850 نمایش پست ها
    اگه افیسر از سابقه ادم کم کنه و امتیاز آدم پایین تر از چیزی بیاد که اول ادعا کرده، چی میشه؟
    اگه سابقه تون اونقدر کم شه که باعث کم شدن امتیاز بشه و امتیاز جدید دعوت نامه رو زیر سوال ببره پروندتون رد میشه. بعضی وقت ها مثلا از 70 میشین 65 اون موقع مشکل نداره که امتیاز کم شه. ولی از 60 به 55 پرونده رو رد میکنن. اگه خیلی به سابقه کارتون شک دارین شاید بهت باشه سابقه تون رو هم اسس کنید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

دوستان اگر EA سابقه را مثلا هفت سال ارزیابی کنه. فرض کردم که مثلا یک سال را کم کنه. آیا امکان داره آفیسر هشت سال بپذیره؟

رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    دوستان اگر EA سابقه را مثلا هفت سال ارزیابی کنه. فرض کردم که مثلا یک سال را کم کنه. آیا امکان داره آفیسر هشت سال بپذیره؟
    عددی که ea تو نامه اش کتبا بنویسه اصلا روش حساب نکنید که آفیسر بیشترشو بپذیره. من یک راهی به ذهنم رسید میشه ارزیابی مدرک و ارزیابی سابقه کار مرتبط رو جداگانه انجام داد. البته حدود صد دلار هزینه اش بیشتر میشه. اینجوری نامه نتیجه ش هم جدا دست آدم میاد. اگه ارزیابی ea اوکی بود از تعداد سالهای سابقه میفرستی برای آفیسر اگه نبود فقط نامه تائید مدرک تحصیلی رو می فرسته آدم. البته این برای کسایی خوبه که سابقه کارشون ریسکیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)