صفحه 51 از 158 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان لطفا میگید چه مدارکی رو باید ببرم دارالترجمه؟بغیر از دانشنامه و ریزنمرات که دارمشون.نامه سابقه کار و فیش حقوقی و صفحه اول پاسپورت.بغیر از اینا هم هست چیزی؟
    عکس پاسپورت تاییدیه میخاد یا همونجوری باید آپلود کنم؟ ممنون میشم جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    سلام
    برای اسس شدن تو 1 کد آیا باید تمام سال هاس سابقه کار تو همون رشته باشه؟ بر فرض اگه من4 سال تو رشته 1 و 3 سال تو رشته 2 سابقه داشته باشم سابقه کار من چطور محاسبه میشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    منظورتون از کد 1 و رشته 1 و رشته 2 چیه؟
    سلام
    یعنی برفرض من 4 سال سابقه در anzsco کد "database administrator سابقه داشته باشم و 3 سال برنامه نویس ....هر دو مربوط به مهندسی نرم افزار ...با anzsco کد های متفاوت ...من حالا چطوری اسس میشم؟ وacs چند سال برای سابق کارم منو اسس می کنه؟
    در ضمن برنامه نویس درلیست sol هست و database administrator نیست
    من بخوام برای برنامه نویس اسس شم چند سال منو اسس می کنن؟

Junior Member

خوب دوست عزیز اگه ممکنه این روش را توضیح بدید. سابقه من نه سال و نیمه ولی با توجه به چیزایی که شنیدم یکمی نگرانم

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    سلام
    یعنی برفرض من 4 سال سابقه در anzsco کد "database administrator سابقه داشته باشم و 3 سال برنامه نویس ....هر دو مربوط به مهندسی نرم افزار ...با anzsco کد های متفاوت ...من حالا چطوری اسس میشم؟ وacs چند سال برای سابق کارم منو اسس می کنه؟
    در ضمن برنامه نویس درلیست sol هست و database administrator نیست
    من بخوام برای برنامه نویس اسس شم چند سال منو اسس می کنن؟
    اگر اونها تشخیص بدن که اون 4 سال سابقه کار به برنامه نویسی مرتبط نیست- محاسبه اش نمیکنن. و شما با 3 سال سابقه کار اسس خواهید شد. تازه اگر سازمان اسس کننده از اونهایی نباشه که 1 سال از سابقه کار مرتبط روهم کم میکنه. مثل وت اسس

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    دوستان لطفا میگید چه مدارکی رو باید ببرم دارالترجمه؟بغیر از دانشنامه و ریزنمرات که دارمشون.نامه سابقه کار و فیش حقوقی و صفحه اول پاسپورت.بغیر از اینا هم هست چیزی؟
    عکس پاسپورت تاییدیه میخاد یا همونجوری باید آپلود کنم؟ ممنون میشم جواب بدین
    اگر نامه سابقه کار شما به انگلیسیه نیاز به ترجمه نداره. همینطور پاسپورت.
    اگر بیمه بودید. برید یکی از این کارگزاری های بیمه و لیست سابقه کار تون رو پرینت بگیرید و بگید مهر و امضا کنن. یک از کارمندا هم می تونه امضا کنه. امضا مهم نیست امضای کیه. فقط امضا داشته باشه که بهتون گیر ندن یه وقت. اون رو هم ببرید برای ترجمه. اگر این رو ببرید دیگه نیازی به فیش حقوقی هم نخواهید داشت. من فقط نامه سابق کار و سابقه بیمه رو فرستادم و قبول کردن.
    عکس پاسپورتی رو هم من بدون تایید از جایی فرستادم که اون هم مورد قبول واقع شد.

من شناسنامه ام رو هم ترجمه کردم که تو مراحل اول نیاز نیست. اما فکر کنم تو مراحل آخر نیاز میشه. برای اثبات تاهل و فرزند و این جور چیزا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

سلام به اعضای محترم
    آیا کسی اطلاع داره برای ACS نامه شرح کار از کارفرما شامل چه جزئیاتی باید باشه؟
    من مدارک تحصیلیم رو ترجمه کردم و 6 سال هم سابقه کار مرتبط با رشته با بیمه دارم. کارفرما گفته خودم نامه رو بنویسم و بعدش شرکت تایید میکنه. حالا نمیدونم چقدر جزئیات لازم داره.
    اگر کسی اسس موفق از ACS برای مهندس نرم افزار داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

دوستان یه مشکلی که برای من پیش اومده من نامه سابقه کار رو از منابع انسانی با مهر و امضا گرفتم و شرح وظایف رو از رییسم که فقط امضا داشت. الان دارالترجمه میگه مهر نداشته باشه ترجمه نمیکنه شرح وظایف رو! حالا من باید چیکار کنم؟؟رییسمون مهر نداره که بزنه!دارالترجمه ای میشناسین که بدون مهر ترجمه کنه؟بنظرتون چیکار میتونم بکنم؟
    و اینکه برای استرالیا فقط مهر ناتی کافیه؟یعنی آفیسر بعد لاج مهر دادگستری اینا که نمیخاد؟

دوستان یه مشکلی که برای من پیش اومده من نامه سابقه کار رو از منابع انسانی با مهر و امضا گرفتم و شرح وظایف رو از رییسم که فقط امضا داشت. الان دارالترجمه میگه مهر نداشته باشه ترجمه نمیکنه شرح وظایف رو! حالا من باید چیکار کنم؟؟رییسمون مهر نداره که بزنه!دارالترجمه ای میشناسین که بدون مهر ترجمه کنه؟بنظرتون چیکار میتونم بکنم؟
    و اینکه برای استرالیا فقط مهر ناتی کافیه؟یعنی آفیسر بعد لاج مهر دادگستری اینا که نمیخاد؟

مهر ناتی کافیه.
    چرا نامه رو انگلیسی نمیگیری از رپیست که نیازی به ترجمه نداشته باشه؟ من نامه سابقه کارم رو انگلیسی گرفتم و فقط هم امضا داشت. در اسسمنت هم مورد قبول واقع شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    مهر ناتی کافیه.
    چرا نامه رو انگلیسی نمیگیری از رپیست که نیازی به ترجمه نداشته باشه؟ من نامه سابقه کارم رو انگلیسی گرفتم و فقط هم امضا داشت. در اسسمنت هم مورد قبول واقع شد.
    در هر صورت مهر ناتی نمیخاد مگه؟ که اونوقت دارالترجمه بدون مهر قبول نمیکنه بزنه .متاسفانه نمیتونم انگلیسی بگیرم!

در هر صورت مهر ناتی نمیخاد مگه؟ که اونوقت دارالترجمه بدون مهر قبول نمیکنه بزنه .متاسفانه نمیتونم انگلیسی بگیرم!
    وقتی خود مدرک انگلیسیه که دیگه نیاز به مهر ناتی یا دادگستری نداره.
    تنها راهتون اینه که رییستون رو راضی کنید نامه انگلیسی بده. من خودم متن نامه رو تهیه کرده بودم- بردم به رییسم نشون دادم اونم با متنش موافقت کرد و امضاش کرد.

برای مدارکی که ترجمه میکنید- یا مهر ناتی و یا مهر دادگستری و امورخارجه نیاز هست.
    مهر ناتی ارزانتره ولی فقط برای استرالیا کاربرد داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)