نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان ممنون از راهنمایی.
    برای ۸ سال سابقه چند تا از فیشهای حقوقی را بفرستم؟
    مثلا من برای فلان شرکت ۳ سال و یک ماه کار کردم. چند تا فیش حقوقی و مربوط به چه ماههایی رو بفرستم؟
    و ضمنا قرارداد یک دفعه یک دونه سه ساله بفرستم یا مثل روال شرکتها یک سال یک سال بفرستم؟ در اون صورت مثلا این یک ماه آخر رو چی کار کنم؟

سوال دیگه اینکه منظور از قرارداد رسمی چیه؟ چیز خاصی هست یا همونیه که بین من و شرکت بسته شده با جملات دلخواه کارفرما؟
    امضای من و مهر شرکت کفایت میکنه؟

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط wonderboy_mfy نمایش پست ها
    دوستان ممنون از راهنمایی.
    برای ۸ سال سابقه چند تا از فیشهای حقوقی را بفرستم؟
    مثلا من برای فلان شرکت ۳ سال و یک ماه کار کردم. چند تا فیش حقوقی و مربوط به چه ماههایی رو بفرستم؟
    و ضمنا قرارداد یک دفعه یک دونه سه ساله بفرستم یا مثل روال شرکتها یک سال یک سال بفرستم؟ در اون صورت مثلا این یک ماه آخر رو چی کار کنم؟

سوال دیگه اینکه منظور از قرارداد رسمی چیه؟ چیز خاصی هست یا همونیه که بین من و شرکت بسته شده با جملات دلخواه کارفرما؟
    امضای من و مهر شرکت کفایت میکنه؟
    شما بیمه بودید؟!!
    اگر بودید هیچکدوم از این مدارک رو نمی خواد بفرستید. همون لیست بیمه و نامه سابقه کار شرکت کفایت میکنه.
    برید یکی از کارگزاری های بیمه و پرینت سابقه بگیرید و بخواید که براتون مهر و امضا کنن. (مهمه که یک امضا هم داشته باشه. یک امضا و یک مهر. امضای کی باشه مهم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!) بعد بدید براتون ترجمه کنن.
    خود من فقط نامه سابقه و لیست بیمه دادم و مورد قبول واقع شد.

اگر بیمه نبودید نیاز به فیش حقوقی و قرارداد و ... دارید. هر قراردادی که با شرکتتون نوشتید رو بدید ترجمه دیگه. امضای شما و امضای مدیر عامل و مهر شرکت نیازه.
    فیش حقوقی هم چندتا رندوم بفرستید. اگر بیشتر ازتون خواستن براشون میفرستید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)