صفحه 144 از 158 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام ، دوستانی که از طرییق acs اسس گرفتن ، با خودشون هم تماس گرفتن؟ منظورم بابت مصاحبه تلفنی هست و اینکه با شرکت محل کار چطور تماس گرفتن؟
    من با rpl اقدام کردم

كسي دفتر مهاجرتي خوب ميشناسه كه كارش مطمين باشه ؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - کنترل

سلام به همه،
    با تشکر از راهنمایی های خوبتون،
    سوال اول، من برای اسسمنت مدرکم اقدام کردم و آفیسر این جواب رو به من داده:

The following two potential assessment outcomes are presented for your consideration:
    1- An assessment outcome of an Automation and Control Engineer (ANZSCO No 233513), by combining your academic qualifications and considering work experience from September 2016 to January 2018.
    2- An assessment outcome of Engineering Technologist (ANZSCO No 233914); considering your Bachelor's Degree and work experience from October 2009 to October 2011 & December 2012 to July 2015 and September 2016 to January 2018.

با توجه به میزان سابقه کاری که در نظر میگیرن، من نظر خودم گزینه دوم هستش، اما ممنون میشم شما هم همفکری کنید.
    سوال بعد، سوابق کاری بعد از اسسمنت من چطوری توسط کیس آفیسر برای EOI لحاظ میشه؟
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط a_as نمایش پست ها
    سلام به همگي
    من فوق ليسانس زبان و ادبيات فرانسه هستم، ميخواستم ببينم براي ويزا استراليا رشته من از چه سازماني بايد ass بگيره؟ و چون جزو رشته هاي مهندسي نيست ايا نياز به ass دارد يا نه؟ ممنون
    این لیست مشاغل و اسکیل ها است رشتتون رو چک کنین که هست یا خیر ؟ و چه موسسه ای اسس می کنه ؟

https://www.homeaffairs.gov.au/trav/...d-stsol-mltssl

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط sarazi نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال داشتم. من رشته م شیمی هست (علوم پایه). میخوام بدونم
    برای اسس کردن (در وت اسس)، چ مدارکی لازم هست؟ اگه میشه کامل برام بگین چون من اطلاع دقیقی ندارم و توی صفحات قبلی پیدا نکردم
    - من ک رشته م توی لیست SOL نیس، فقط از طریق اسپانسرشیپ میتوم اقدام کنم واسه پی آر؟
    ویزای 189و 190 رو باید اقدام کنم؟
    مرسی از راهنمایی تون

به سایت وت اسس بید کامل نوشته چی لازمه.
    الان دیگه لیست SOL نیست STSOL و MLTSSL هست. تو لیست نوشته هر رشته برای چه ویزاهایی هست
    https://www.homeaffairs.gov.au/trav/...d-stsol-mltssl

سلام
    پروسه مهاجرت به استرالیا از زمانی که مدارک ارسال میشه چقدر طول میکشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان، من در حال حاضر دارم مدارکم رو برای ارسال به ACS آماده می‌کنم ولی چند تا سوال داشتم و ممنون می‌شم کمکم کنید.
    مشخصاتم :
    سن 31
    لیسانس IT امیرکبیر
    آیتلس 7
    72 ماه سابقه کار با بیمه
    57.5 ماه سابقه بیمه بعد از فراغت از تحصیل

1-بخشی از سابقه کار من هم‌زمان با تحصیل بود و بیمه تامین اجتماعی هم دارم. خواستم بدونم این بخش از سابقه کار اصلا قبول نمیشه؟

2-بعد از فراغت از تحصیل بنده سربازی رفتم و 21 ماه گذروندم. همزمان کارم رو تو یه شرکت ادامه دادم و به خاطر سربازی بیمه هم نداشتم. حالا که می خوام گواهی شرکت رو بگیرم خواستم ببینم گواهی رو چجوری آماده کنم که قابل قبول باشه؟
    خودم این فرمت رو در نظر گرفتم و می‌خواستم نظر اساتید اینجا رو جویا شم.

Hereby it is certified that, Mr. ... son of ... holder of ID NO “...” and National ID NO “...” has worked at ... Company from “20/02/2011” up to “21/07/2012” as Network and System Engineer under SSO insurance No.....
    Also he has worked at ... Company from “23/10/2012” up to “22/06/2014” as Network and System Engineer with no insurance since he was serving Military Service.

ممنون می‌شم اگر در این مورد به من کمک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت صنعتی

دوستان سلام
    من بعد از این که اطلاعات مرتبط با مهاجرت رو چه در این انجمن ها و چه اینترنت و اشخاص مطالعه کردم، به دو دفتر مهاجرتی مراجعه کردم. که متاسفانه با دو جواب کاملا متناقض مواجه شدم.
    بنده ارشد مدیریت صنعتی از آزاد فیروزکوه و لیسانس مهندسی صنایع از همون دانشگاه هستم. و متاسفانه سابقه بیمه پراکنده ای دارم. اما می تونم نامه رسمی 5 سال سابقه کار مرتبط رو ارایه بدم. زبان هم نمره 7 مشکلی نیست با 30 سال سن.
    حالا یک مشاور گفته که چون لیسانس با ارشدت مطابقت نداره و section 2 هم هستی باید از طریق لیسانست اقدام کنیم برای 190 (یعنی رشته مهندسی صنایع که میدونم رقابت خیلی بالاست و من حداقل امتیاز رو میارم.)
    و اما مشاور دیگه ای که وکیل استرالیا هم هست گفته باهمین ارشد اقدام کنیم (چون اسسمنت لیسانسم ریجکت میشم.)و رشته مدیر قرارداد ها که امتیاز کمتری لازم داره اما فقط 4 ماه در سال باز میشه، یا 190 میشه یا 489.
    در هر دو روش هم 5 سال سابقه کار بدون بیمه ارایه کنیم.
    حالا نمیدونم باید چه کنم؟؟؟

سلام دوستان
    همسر من مهندس عمرانه
    تفاوت سازمان ارزیابی مدارک EA با VETASSESS برای ایشون چیه؟
    چه تافیری در آینده شغلی شون داره؟

دوستان سلام
    1- خواهشن راهنماييم كنيد...من ليساني رياضي كاربردي از دانشگاه فردوسي مشهد با معدل14.90 دارم و ارشد مهندسي صنايع از علم و صنعت با معدل 17.60 با 3 سال سابقه با بيمه،براي Engineering Australia يه سال سابقه كار ميخاد كه گفته شايد براي Professional.E بخشي از سابقه كارم و براي ارزيابي مدرك ارشدم كه 15 امتيازيه سوخت بشه، يعني من براي ارزيابي شدن مدرك ارشدم كه از دانشگاه علم و صنعت با معدل 17.60 گرفتم تازه يه سال از سابقه كارمم حذف ميشه؟؟ اين طوري كه 5 امتياز 3 سال سابقه كارم و از دست ميدم.
    ميشه اصلا سابقه ارائه نكنم؟ يا يك سابقه فيك ارائه كنم در حين تحصيل ارشدم باشه؟؟
    كسي ميشناسه جايي قشنگ توضيح داده باشه مراحل اسس كردن و و ثبت نامش و مدارك مورد نياز خلاصه همه چيز و؟؟؟

خواهشن راهنمايي كنين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)