صفحه 126 از 158 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

با سلام
    ممنون از تالار خوبتون .

چند تاسوال دارم
    1 - چطور میشه سابقه کار رو بدون بیمه اثبات کرد . ( لطفا توضیح دقیق بدید )
    2 - آیا درسته که برای رشته کامپیتور نرم افزار 65 امتیاز لازمه ؟
    3- برای اسس کردن رشته کامپیتور در سازمان acs مدرک زبان مورد نیازه؟
    4- آیا معدل 12 باعث میشه که دانشگاه سکشن 1 ، سکشن 2 محسوب بشه؟
    ویرایش توسط astarali : June 5th, 2017 در ساعت 01:57 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط astarali نمایش پست ها
    1 - چطور میشه سابقه کار رو بدون بیمه اثبات کرد . ( لطفا توضیح دقیق بدید )
    گواهی اشتغال به کار از شرکتی که توش کار می کنید، فیش حقوقی، قرارداد کاری، حتی ریپورت حساب بانکی که حقوقتون توش واریز می شده (البته اگر مشخص و قابل استناد هست که کارفرما بعنوان حقوق براتون واریز می کرده) هر کدوم می تونه برای اثبات اینکه شما جایی مشغول به کار بودید/هستید بهتون کمک کنه.
    فیش حقوقی ها باید مهر شرکت روش باشه برای ترجمه. گواهی اشتغال به کار هم تو سربرگ شرکت با مهر و امضای کارفرما باشه. برای سازمان اسس کننده باید سمت و شرح وظایف و اطلاعات خواسته شده مطابق سایت اسسور تو گواهی اورده بشه.

Junior Member

اگر فقط سربرگ شرکت با مهر و امضای کارفرما باشه و توضیحات دقیق که ایم شخص از چه تاریخی در اینجا بوده و مشغول چه فعالیت هایی بوده کافیه؟ + نمئنه و رزومه کار بسیار قوی

سوال:
    من شرکتی که توش فعالیت میکنم اسم ثبت شده با اسمی که فعالیت میکنه فرق میکنه (به عنوان مثال اسم ثبت شده "سپید ارجمند فرجام" هست اما با اسم "سپهر امید" فعالیت میکنه) توی اینترنت و شرکت های دیکه همه با اسم دوم که ثبت نشده هست ما رو می شناسن. سوال من این هست که اگر من باید با اسم و سربرگ شرکتی که ثبت شده مدارکم رو ارسال کنم. آیا لزومی داره که اسم ثبت نشده رو هم قید کنم و بگم تحت این برند هم شرکت شناخته شده است؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ليسانس رشته معماري دانشگاه پيام نور رو دارم و همسرم براي ويزاي ١٨٩ اقدام كرده و بعد از ارزيابي الان امتياز ٦٠ رو گرفتيم و براي بالا بردن امتيازمون به ارزيابي مدرك من نياز داريم يعني مدرك تحصيلي و ريز نمرات به اضافه course syllabus كه تشريح واحدهاي معماري گذرانده شده در دانشگاه و آيلتس ٦ .
    من نميدونم چطور بايد اين course syllabus براي رشته معماري رو تهيه كنم
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد

Junior Member

سلام دوست عزيز
    من هم به همين course syllabus براي رشته معماري نياز دارم وواقعا نميدونم چيه و چطور بايد بنويسم و تاييدرو از دانشگاه بگيرم

با سلام خدمت دوستان
    کسی هست که از نحوه کار سیستم جدید acs خبر داشته باشه؟
    من 2 تا مشکل دارم باهاش:
    1- اینکه نمیتونم فایل مدارک و cv رو بدم بهش یعنی جایی نداره که من مثل پاسپورت آپلود کنم
    2- اینکه موقع پرداخت این پیغام رو میده:
    YOUR TRANSACTION HAS BEEN REJECTED FOR THE FOLLOWING REASON: RECIEVED TRANSACTION ERROR FROM EWAY

مرسی از توجهتون

Junior Member

سلام به همه دوستان

آیا دوران سربازی جزو سابقه کار به حساب میاد ، تحت چه شرایطی

Junior Member

سلام دوستان،
    اگه سابقه کاری رو که تو اسسمنت به علت نفرستادن همه مدارک خواسته شده اسس نشده باشه آیا تو پر کردن فرم EOI دوباره میتونم همه سابقه کارهامو ادعا کنم با توجه به اینکه سابقه کارم با بیمه هست؟ چون قبلا جایی تو فروم خونده بودم که میشه اصلا سابقه رو اسس نکرد و هزینه مربوطه هم نداد و فقط سوابق کاری رو به وکیل بدی. آیا الانم که پول اسسمنت سابقه رو دادم و بخشی از سابقمو اسس نکرده بازم همچین حالتیه. یعنی اسس کاری تو مرحله مهاجرت انجام میشه و اسس اداره مهندسی فقط جهت اطلاعه؟!!
    ممنون میشم اگه اطلاع دارید جوابمو بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering-Azad Ahvaz

نقل قول نوشته اصلی توسط ReZaMt نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اگه سابقه کاری رو که تو اسسمنت به علت نفرستادن همه مدارک خواسته شده اسس نشده باشه آیا تو پر کردن فرم EOI دوباره میتونم همه سابقه کارهامو ادعا کنم با توجه به اینکه سابقه کارم با بیمه هست؟ چون قبلا جایی تو فروم خونده بودم که میشه اصلا سابقه رو اسس نکرد و هزینه مربوطه هم نداد و فقط سوابق کاری رو به وکیل بدی. آیا الانم که پول اسسمنت سابقه رو دادم و بخشی از سابقمو اسس نکرده بازم همچین حالتیه. یعنی اسس کاری تو مرحله مهاجرت انجام میشه و اسس اداره مهندسی فقط جهت اطلاعه؟!!
    ممنون میشم اگه اطلاع دارید جوابمو بدین
    سلام.. تا جایی که من اطلاع دارم اداره مهاجرت جداگانه سابقه رو بررسی میکنه ، تاییدیه اداره مهندسی شاید بتونه روی نظر مثبت آفیسر تاثیر بذاره ولی اگه سابقه کار اسس نشده باشه ، آفیسر بررسی و تایید میکنه.. دوستان باتجربه تر بهتر می دونن ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)