صفحه 74 از 98 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    یه ایمیل دریافت کردم با متن زیر اما نتوانستم box رو پیدا کنم!!

Please be advised that you have received a message in your SkillSelect Mailbox Account.
    To read the message, please click on the link which will direct you to the login page;
    http://www.SkillSelect.gov.auRegards

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه ایمیل دریافت کردم با متن زیر اما نتوانستم box رو پیدا کنم!!

Please be advised that you have received a message in your SkillSelect Mailbox Account.
    To read the message, please click on the link which will direct you to the login page;
    http://www.SkillSelect.gov.auRegards

یعنی وقتی log in میکنین هیچ ایمیلی نمیبینین ؟

Junior Member

دوستان ما 10 ماه پیش لاج کردیم، یکبار هم بعد از 4 ماه پروندمون یه گپ درمورد سابق کار داشت که ازمون خواسته بودن و براشون فرستادیم. الان دوباره یه ایمیل زدن که فرم های 80 و 1221 رو باتوجه به اینکه 10 ماه گذشته آپدیت کنین، ما هم طبق سوابق این 10ماه اخیر آپیدیت کردیم فرستادیم، این یعنی چی؟ تاحالا واسه کسی پیش اومده؟ به نظرتون دلیلی بر این هست که ویزامون رو میخوان صادر کنن و نزدیکه؟ (ویزامون 189 هستش)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    دوستان ما 10 ماه پیش لاج کردیم، یکبار هم بعد از 4 ماه پروندمون یه گپ درمورد سابق کار داشت که ازمون خواسته بودن و براشون فرستادیم. الان دوباره یه ایمیل زدن که فرم های 80 و 1221 رو باتوجه به اینکه 10 ماه گذشته آپدیت کنین، ما هم طبق سوابق این 10ماه اخیر آپیدیت کردیم فرستادیم، این یعنی چی؟ تاحالا واسه کسی پیش اومده؟ به نظرتون دلیلی بر این هست که ویزامون رو میخوان صادر کنن و نزدیکه؟ (ویزامون 189 هستش)
    ویزای من حدود یک هفته بعد از اینکه این دو فرم رو فرستادم اومد البته من سال 2015 ویزا گرفتم. مدیکال تون چند وقته گذشته؟ دوباره درخواست ندادند؟

Junior Member

منظورتون يك هفته بعد از اينكه مجددا ازتون خواستن آپديت كنين؟ يا يه هفته بعد از همون اولين بارى كه اين دو تا فرم رو فرستادين؟ مديكال و سوء پيشينه رو مجدد نخواستن، البته هنوز يكسال نگذشته از مديكال و سوء پيشينه، شنيدم اگه يك سال بگذره دوباره ميخوان، به نظرتون واسه ما هم نزديكه؟ خسته شدم از اين حالت معلق

Junior Member

سلام دوستان ...میشه از شما خواهش کنم منو راهنمایی کنین ...من و همسرم هر دو شیمی خوندیم سابقه کار طولانی هم داریم با بیمه ...من تازه امتحان ایلتس رو دادم فک کنم 6 بگیرم حداقل ..سن من 45 و همسرم 49 سال ..میشه بپرسم چجوری بآید کار رو شروع کنم ..رشته من توی ایالت ویکتوریا لازمه ...چکار باید بکنم ..جاب افر باید بگیرم؟ منظور از اسپانسرشیپ چیه و چه مراحلی باید طی کنم ..ممنون میشم کمک کنید ..یک سوال دیگه بک نفری میگفت حتما باید وکیل بگیریم واسه استرالیا ..این درسته؟ منتظرم و ممنونم
    تنها با امید زنده آیم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    یعنی وقتی log in میکنین هیچ ایمیلی نمیبینین ؟
    سلام
    بابت تاخیر عذر خواهی میکنم

نه متاسفانه هیچ پیامی مشاهده نمیشه و کلا منظورش از mailbox رو متوجه نمیشم
    در صفحه EOI به تب correspondence مراجعه کردم هیچ خبری نبود

[IMG][/IMG]

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh7777 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ گوییتون
    خیلی ابهام م برطرف شد و صفحاتی رو که ارجاع دادین کامل خوندم
    فقط میخواستم ببینم در حین تحصیل،به عنوان مثال ترم اول اگر امتیازهام به ۶۰ (با توجه به امتیاز مد نظر رشته ام)ذسید ،
    ویزای من ایا از دانشجویی تبدیل به اقامت دایم میشه ؟؟؟؟!!
    و اینکه مدت زمان تبدیل پی ار به شهروندی که سه سال هست از همون روز و طی وانشجوییم حساب میشه یا بعد از امام تحصیلم؟؟
    ممنون
    هر وقت PR بگیرین، ویزای دانشجوییتون باطل و PR جایگزین اون میشه...

شرایط سیتیزنی استرالیا رو میتونید توی گوگل سرچ کنید. مثلا این.
    مدت زمانی که میگید، 4 سال هست که از اول دانشجویی محسوب میشه.

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Sele

با سلام به دوستان. ميشه لطفاً راهنمائي كنيد

من فوق ليسانس مهندسي شيمي با 4 سال سابقه كار در صنايع پالايشگاهي و 31 سال سن و مجرد هستم. آيا امتياز كافي براي مهاجرت كسب ميكنم؟ در ضمن تافل 100 و آيلتس 7 دارم. ممنون ميشم اگه يه توضيح مختصري در مورد پروسه اي كه بايد طي كنم و اينكه از كجا بايد شروع كنم بديد.

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Sele

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_rezazade نمایش پست ها

من فوق ليسانس مهندسي شيمي با 4 سال سابقه كار در صنايع پالايشگاهي و 31 سال سن و مجرد هستم. آيا امتياز كافي براي مهاجرت كسب ميكنم؟ در ضمن تافل 100 و آيلتس 7 دارم. ممنون ميشم اگه يه توضيح مختصري در مورد پروسه اي كه بايد طي كنم و اينكه از كجا بايد شروع كنم بديد.

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط farid_rezazade نمایش پست ها

ممنون
    میتونید امتیازاتتون رو اینجا حساب کنید.

امتیاز زبان رو هم اینجا چک کنید.

برای اطلاعات بیشتر به این سایت برید. همه چیز مشخصه.
    در ضمن، باید مدارکتون رو اسس کنید که Engineers Australia این کار رو انجام میده. بعد از اون، وقتی همه مدارکتون آماده شد، Expression of Interest رو سابمیت میکنید. مرحله آخر هم invite شدنن هست که application نهایی رو لاج میکنید و منتظر میشید تا PR بیاد.

اینها کلیات بود. جزئیات رو باید خودتون توی سایت هایی که دادم بخونید...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)