صفحه 104 از 158 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام
    من دارم ازطریق Vetassess مدارکم رو آپلود می کنم و چند تا ابهام داشتم:

1- گزینه Supporting evidence for claim of GST (if applicable) یا Statutory Declarations and Affidavits دقیقا چی هست ؟ اینا هردوش یکیه؟
    خودش توی توضیحش نوشته :
    If you are applying from overseas (and thus claiming GST exemption) you must provide either:A Statutory Declaration or Affidavit stating you are not in Australia at the time of applying اما نمی فهمم منظورش کلا از این مدرک چیه

2- آیا Statutory Declarations and Affidavits برای همه اجباری ه اپلود کردن این مدرک ؟
    3-
    Statutory Declarations and Affidavits رو به چه شکل باید تهیه کرد آیا فرم از پیش آماده ای داره که باید تکمیل شه یا اینکه خودمون باید بنویسیم؟
    4-آیا در سفارت باید انجام بشه و نیاز به گرفتن وقت هست؟
    5- آیا با توجه به اینکه من همین الان فیش حقوقی این ماه م رو هم دارم که نشون میده ایران هستم ایا بازم Statutory Declarations and Affidavits لازم هست؟
    6- آیا ترجمه مدارک کاری و تحصیلی نیاز به مهر قوه قضاییه، ناتی و وزارت علوم داره؟ فقط مهر قوه قضاییه کفایت می کنه یا نه؟

با سلام
    دوستان عزیز، دو روز پیش بالاخره اداره مهندسان استرالیا بررسی پرونده من رو بعد از سه ماه شروع کرد و الان از من قرارداد کاری میخواهند. جالب تر از همه اینکه قراداد کاری رو به زبان فارسی می خواهند و نوشته احتیاجی به ترجمه نیست. متاسفانه شرکت ما اصلا قراداد نمیبنده و همه رو بدون قرارداد استخدام میکنه. علت این کار اینه که هر وقت دوست داشت بتونه نیروهاش رو اخراج کنه. می خواستم بدونم از الان من باید چه کار کنم؟ آیا اگه راستش رو بگم ازم قبول میکنن؟ میتونم بجای قرارداد تمام فیش های حقوقی خودم رو از روز اول تا الان براشون بفرستم؟ درضمن من همه مدارک کاری رو اعم از گواهی اشتغال بکار و سابقه بیمه رو براشون فرستادم. از دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم راهنمایی کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط armanmohseni2 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز، دو روز پیش بالاخره اداره مهندسان استرالیا بررسی پرونده من رو بعد از سه ماه شروع کرد و الان از من قرارداد کاری میخواهند. جالب تر از همه اینکه قراداد کاری رو به زبان فارسی می خواهند و نوشته احتیاجی به ترجمه نیست. متاسفانه شرکت ما اصلا قراداد نمیبنده و همه رو بدون قرارداد استخدام میکنه. علت این کار اینه که هر وقت دوست داشت بتونه نیروهاش رو اخراج کنه. می خواستم بدونم از الان من باید چه کار کنم؟ آیا اگه راستش رو بگم ازم قبول میکنن؟ میتونم بجای قرارداد تمام فیش های حقوقی خودم رو از روز اول تا الان براشون بفرستم؟ درضمن من همه مدارک کاری رو اعم از گواهی اشتغال بکار و سابقه بیمه رو براشون فرستادم. از دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم راهنمایی کنند.
    من یک شرکت خصوصی کار می کردم که قرارداد به ما نمیدادن، وقتی می خواستم مدارک رو بفرستم به شرکت رفتم و درخواست قرارداد کردم. شرکت امتناع کرد چون بار حقوقی براشون داره من یه تعهد نامه دادم که فقط قرارداد برا استرالیا می خوام و استفاده دیگه ای نمیکنم، بالاخره بعد اصرار ازش گرفتم. این تجربه من بود امیدوارم مفید باشه. من فیش حقوقی و نامه سابقه کار هم ارائه کردم.

Junior Member

باسلام
    دوستان کسی اطلاع داره که برای مدرک تحصیلی باید چند سال از ان گذشته باشد؟ من شنیدم 3سال از مددک تحصیلیمون باید گذشته باشه درسته؟

There is no need and has never been any necessity to lie to your assessor.
    If you people have no work experience, do not step back at all!
    You CAN and SHOULD talk about three of your previous tasks undertaken as a part of your academic program.
    It means that all you need to do is simply talking about some of your BSc or higher level course projects!
    شب تاريك و بيم موج و گردابي چنين هايل ... كجا دانند حال ما سبكباران ساحلها
    مرا در منزل جانان چه امن عيش چون هردم ... جرس فرياد ميدارد كه بربنديد محملها

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ABozorgmehr نمایش پست ها
    There is no need and has never been any necessity to lie to your assessor.
    If you people have no work experience, do not step back at all!
    You CAN and SHOULD talk about three of your previous tasks undertaken as a part of your academic program.
    It means that all you need to do is simply talking about some of your BSc or higher level course projects!
    سلام. این مطلبی رو که گذاشتید، آیا میشه به سئوال مرتبط با قرارداد کاری هم ربطش داد. چون منم دقیقا مشکل نداشتن قرارداد کاری رو دارم. اصولا در پروژه های عمرانی و ساختمانی، بیشتر کارفرماها قرارداد نمی بندند.
    البته هنوز اسس مدارک من شروع نشده. ولی پیش بینی میشه از منم قرارداد بخوان. در عین حالیکه بیمه و گواهی کار رو براشون فرستادم. آیا به ارزیاب خودمون راستش رو بگیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط armanmohseni2 نمایش پست ها
    با سلام

آقای محسنی، شما چه کار کردین؟ چه جوابی در این مورد به ارزیاب دادین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa23170 نمایش پست ها
    باسلام
    دوستان کسی اطلاع داره که برای مدرک تحصیلی باید چند سال از ان گذشته باشد؟ من شنیدم 3سال از مددک تحصیلیمون باید گذشته باشه درسته؟
    برای ویزای 476 این شرط هست ولی برای 189 یا 190 همچن شرطی فکر نکنم باشه

Junior Member

سلام
    دوستان آیا مدارک cisco مثل cisco ccnp, میتونه ۱۰ امتیاز اضافه کنه به مجموع امتیازات؟
    ممنون

Red face پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    سلام. این مطلبی رو که گذاشتید، آیا میشه به سئوال مرتبط با قرارداد کاری هم ربطش داد. چون منم دقیقا مشکل نداشتن قرارداد کاری رو دارم. اصولا در پروژه های عمرانی و ساختمانی، بیشتر کارفرماها قرارداد نمی بندند.
    البته هنوز اسس مدارک من شروع نشده. ولی پیش بینی میشه از منم قرارداد بخوان. در عین حالیکه بیمه و گواهی کار رو براشون فرستادم. آیا به ارزیاب خودمون راستش رو بگیم؟
    Hi,
    Making a wise decision, in this case, is not difficult at all,All I strongly recommend is solely translate your official insurance and social service history and then passing them to EA upon their request.
    You do not need to submit your contract and even if your assessor asked you to do so, then you may send him an email explaining the situation.
    In addition, I have to say that the judgment of EA assessors is different from a person to another and so, do not think too much as it could be different from what you contemplate at the moment
    .
    To a certain extent, I have been in Engineers Austalia in Melbourne on Bourke Street 570 Lvl 31 and I have made some connections with some members of Young EA Division and based on their comments, department of education in Australia and hence, EA, Vetassess etc. hold a positive viewpoint towards Iranian graduates in general.
    Showing inclination towards Iranian engineers is purely originated by the level of their theoretical knowledge compared with other third world countries such as African ones or South East Asian ones.
    Here in Australia, the industry requires capable people who can perform something rather than just think and talk, however, the department of education in Australia wants professionals who can think and research. Consequently, we have a leverage compared with other applicants from Non-accredited countries such as Burkina Faso or Zimbabwe.

In brief, do not waste your time by thinking and throw your stone as sooner would be better in this harum-scarum world of today that all major countries are lining up against both immigration and Muslims.
    ویرایش توسط ABozorgmehr : December 1st, 2016 در ساعت 07:27 AM
    شب تاريك و بيم موج و گردابي چنين هايل ... كجا دانند حال ما سبكباران ساحلها
    مرا در منزل جانان چه امن عيش چون هردم ... جرس فرياد ميدارد كه بربنديد محملها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)