صفحه 100 از 158 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام به همگی
    متولد شهریور 1362 .
    مدرک فوق دیپلم الکتروتکنیک - برق صنعتی را در سال 1384 از آموزشکده فنی حرفه ای گرگان (از طریق آزمون سراسری) گرفتم
    شروع به کار در شرکت برق از سال 1385 با بیمه.....سهام دار شرکت برق هم هستم
    مدرک لیسانس ناپیوسته مهندسی تکنولوزی برق قدرت را در سال 1394 از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم
    دریافت مدرک PTE ACADEMEC نمره 65 تا 2 ماه آینده

همسر متولد 1362
    مدرک فوق لیسانس مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی از دانشگاه علامه طباطباعی سال 1390
    سهام دار شرکت برق رسانی به مدت 4 سال
    مدرک فنی و حرفه ای قلاب بافی با 2 سال بیمه
    همسر در حال خواندن آیلس

یک فرزند 3 ساله

لطف کنید راهنمایی بفرماید از کدام سازمان باید اقدام کنم آیا طبق تحقیقاتم باید از سازمان tra اقدام کنم وآیا سازمان tra مصاحبه انجام می دهد.
    با تشکر

Junior Member

سلام منظور این لینک دقیقا چیه؟http://www.tradesrecognitionaustrali...igibility.aspx
    با تشکر فراوان

Junior Member

با سلام به همه عزیزان.
    مهندس عمران هستم 34 ساله. 14 سال سابقه کار مرتبط با رشته که 9 سال بعد از اخذ مدرک کارشناسی بوده.
    میخوام برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم. نمیدونم از کجا شروع کنم.
    1- آیا مشاور بگیرم یا خودم میتونم انجام بدم؟
    2- از همون اول مدرک آیلتس میخوان یا نه. چون دارم خودم رو برای گرفتن آیلتس آماده میکنم که حدود4 یا 5 ماه طول میکشه
    3- کسی از سایت rahpooy.com استفاده کرده؟ آیا مشاور مطمئنی هست؟
    خیلی ممنون میشم جوابم رو کامل بدید.

Junior Member

سلام
    دوستان متخصص ببخشید یک مورد مهم برام پیش امده لطفا راهنمایی بفرمایید منون میشم
    من لیسانس و فوق لیسانسم مکانیک و هردو سکشن 2 هستند ،کلا 3 سال سابقه با بیمه دارم که 2 سالش با ارشد همزمان شده و برای من EA لیسانس اسس خواهد کرد
    الان شرایط کوالیفای برای من چطوری حساب میشه؟ چون یکی میگفت چون لیسانس سکشن 2 هستی و ارشد ارایه میدی برات لیسانس اسس میکنن 15 امتیاز میدن ولی سوابق درحین تحصیل ارشدت رو حساب نمیکنن ولی اگر ea لیسانس برای من اسس کنه این میشه شرط کوالیفای من یا مدرک ارشد من؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Hardware Engineering

سلام .
    من مدرک لیسانسم رو تو رشته مهندسی کامپیوتر سال 83 از دانشگاه آزاد گرفتم . بعدش 2.5 سال سابقه کار با بدون بیمه چون در حین سربازی بوده ( البته بیمه سربازی رو هم پرداخت کردم ) و 8.5 سال سابقه کار با بیمه دارم . سال 92 تا بهمن 94 هم از دانشگاه شیراز مدرک فوق لیسانس IT مجازی گرفتم که همزمان با سابقه کار با بیمه بوده . حالا که می خوام مدارک رو برای ACS بفرستم .

با توجه به اینکه مدرک لیسانسم Section 2 هست آیا مدرک فوق لیسانس رو هم ارسال کنم تاثیری داره که پرونده معادل لیسانس بشه یا بدتر می شه و دنبال سابقه کار بعد فوق لیسانس می گردن؟چون برای ارسال به مدرک معادل لیسانس و هشت سال سابقه نیاز دارم حتما برای 190. آیلتس هم 6.5 دارم.

با تشکر

Junior Member

سلام
    من فوق ليسانس سازه از آزاد و ليسانس عمران از آزاد همدان هستم(كه گويا سكشن ٢)ا ليسانسم سال ٩٠ فارغ التحصيل شدم و از ٨٨ سابق بيمه تا الان دارم،سنم ٢٧.امتيازام حدودا ٥٥ ميشه.براي اسس پرسيدم ميگن نمي توني professional اسس كني بايد technologist اسس كني چون دانشگاه ليسانسم سكشن٢ و مي خوام از امتياز ٥سال سابقه كارم تا الان استفاده كنم.حالا مي خواستم بدونم براي cdr نوشتن اين دوتا چه فرقي مي كنن؟چيكار بايد بكنم؟درضمن گويا professional اسس شي براي آخرتت بهتره...ممنون

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

دوستان میخوام با مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) کامپیوتر اپلای کنم ، کسی قبلا" این کار رو کرده ؟ دقیقا" حداقل امتیاز رو آوردم .!

Junior Member

سلام دوستان. برادر من برای مهندسی برق (ANZSCO 233311) مدارکش رو فرستاده امروز جوابش جمله زیر اومده که البته فایل پی دی اف CE2 رو هم پیوست کرده تو همون صفحه:
    “The career episodes and qualifications that you have presented do not support assessment outcome as Professional Electrical Engineer (ANZSCO 233311), however they may support the outcomes of Professional Automation and control Engineers (ANZSCO 233513) , please confirm how you want to proceed.”

و زیرش هم توضیح assessor به این شرح نوشته شده:

“ I look forward to continuing with your assessment upon receipt of the requested information “

دوستان کسی ایده ای داره که چکار کنیم بهتره؟

سلام دوستان،ليسانس مهندسى برق-مخابرات دارم از دانشگاهه تهران جنوب با معدله ١٣،فكر ميكردم نمره ١٥ رو ميگيرم!!!چند جا خوندم با اين معدل ١٠ ميدن نه ١٥!!!!! واقعا ١٠ امتياز بهم تعلق ميگيره؟؟؟!!!مرسى

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط lordpotter2005 نمایش پست ها
    سلام دوستان،ليسانس مهندسى برق-مخابرات دارم از دانشگاهه تهران جنوب با معدله ١٣،فكر ميكردم نمره ١٥ رو ميگيرم!!!چند جا خوندم با اين معدل ١٠ ميدن نه ١٥!!!!! ���������������� � واقعا ١٠ امتياز بهم تعلق ميگيره؟؟؟!!!مرسى
    خیر، 15 امتیاز میگیرید بابت لیسانس تهران جنوب. معدل مهم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)