صفحه 101 از 158 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidra نمایش پست ها
    سلام .
    من مدرک لیسانسم رو تو رشته مهندسی کامپیوتر سال 83 از دانشگاه آزاد گرفتم . بعدش 2.5 سال سابقه کار با بدون بیمه چون در حین سربازی بوده ( البته بیمه سربازی رو هم پرداخت کردم ) و 8.5 سال سابقه کار با بیمه دارم . سال 92 تا بهمن 94 هم از دانشگاه شیراز مدرک فوق لیسانس IT مجازی گرفتم که همزمان با سابقه کار با بیمه بوده . حالا که می خوام مدارک رو برای ACS بفرستم .

با توجه به اینکه مدرک لیسانسم Section 2 هست آیا مدرک فوق لیسانس رو هم ارسال کنم تاثیری داره که پرونده معادل لیسانس بشه یا بدتر می شه و دنبال سابقه کار بعد فوق لیسانس می گردن؟چون برای ارسال به مدرک معادل لیسانس و هشت سال سابقه نیاز دارم حتما برای 190. آیلتس هم 6.5 دارم.

با تشکر

اگر ارشد سکشن 2 باشه، 15 امتیاز میگیرید و معادل لیسانس ارزشیابی میشه. پس از کسر سالهای کاری موردنیاز برای اسسمنت (که میتونه همزمان یا قبل تحصیل باشه)، سابقه کار مشمول امتیاز بعد از فارغ التحصیلی محسوب میشه.

Junior Member

سلام دوستان، ما برای ویزای 189 اقدام کردیم، اردیبهشت لاج کردیم و تیرماه آیلتس همسر رو دادیم و شهریور هم آفیسر یکی دو سوال تکمیلی پرسید که براش فرستادیم، یکی از دوستان ما بعد از ما لاج کرد ، همسرش هم بعد از سه بار امتحان قبول نشد و در نهایت شهریور ازش هزینه آیلتس رو خواستن که پرداخت کرد الان ویزای اونا اومده ولی مال ما خبری نیست، به نظرتون چی شده؟ ممکنه مال ما دچار مشکل شده باشه؟ ایمیل هم زدیم به آفیسر جوابمونو نمیده اصلا

سلام. شما سابقه بیمه رو از اول ارائه داده بودید یا ازتون خواستند؟

سلام. اگه بیمه و فیش حقوقی نداشته باشیم باید چکار کنیم؟

سلام - دوستان من یه ماه پیش مدارکم رو برا vetassess فرستادم . دیشب ایمیل زدن که ارزیابی مثبته و نتیجه رو تو سایت می تونی دانلود کنی ولی هر چی میرم تو سایت چیزی نمی بینم که دانلود کنم. فقط رفرنس نامبر داده و نوشته ارزیابی کامل شده و مثبته. کسی می تونه کمک کنه ؟؟!!! کجای سایت نتیجه رو میزارن برا دانلود.
    در مورد من نه تماس گرفتن نه ایمیل زدن نه هیچی - یک ماه جواب دادن که خیلی عالیه .

سلام دوستان. من الان در مرحله جمع آوری مدارک سابقه کار برای EA هستم. به 2 مشکل در خصوص سابقه کار برخوردم. ممنون میشم کسی کمک کنه.
    1- من اسفند 90 از ارشد فارغ التحصیل شدم و تا آبان 91 بیکار بودم (7 ماه)... بعد رفتم سرکار. چطور میتونم این دوره رو سابقه کار رد کنم؟ وکیل گفت اگه بتونی نامه و قرارداد از شرکتی که بعدا توش مشغول شدی بیاری، میتونیم بگیم شما در این مدت به صورت آزمایشی مشغول بودی و قاعدتا سابقه بیمه هم نداشتی. دوستان با تجربه نظر یا راه حل دیگه ای سراغ دارن؟
    2- من در هنگام اشتغال تو یکی از شرکت ها، 3 ماه از شرکت بیرون آمدم و مجددا تو هموم شرکت شروع به کار کردم. مسلما تو این مدت هم بیمه برام رد نشده. چطور میتونم این مدت رو برای EA و اداره مهاجرت توجیح کنم. از نظر نامه سابقه کار از شرکت مشکلی ندارم. فقط دنبال توجیح می گردم تا به مشکل نخورم.
    و چندتا سوال:
    1- اگه به جای مدیر مستقیم یا مدیر منابع انسانی، "مدیرعامل" نامه سابقه کار امضا کنه، مشکل داره؟ (چون تو booklet نوشته مدیر مستقیم یا مدیر منابع انسانی)
    2- راحت ترین و سریع ترین راه پرداخت پول برای اسسمنت برای ما که در ایران هستیم چی هست؟
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    من با یک وکیل مهاجرتی صحبت کردم و بهم پیشنهاد داد که الان برای ویزای دانشجویی قسمتی از سابقه کارم که شرکتش توی لیست تحریم نیست رو بدم و بعدا برای PR، کل سابقه ام که اون شرکتی که توی لیست تحریم نفت و گاز هست رو اضافه کنم. آیا این کار خطرناک نیست؟ چون یه جورایی مخفی کردن اطلاعات هست و من شنیدم ممکنه به خاطر این کار، ویزای تحصیلی رو هم کنسل کنند. موندم چی کار کنم. خواهش می کنم راهنمایی کنید.
    دوست عزیز با خیال راحت با همون شرکتی که بیمه برات رد کرده اپی کن، قضیه اینقدر که این وکیلها می گن پیچیده نیست، (چک امنیتی و غیره) اینا سعی می کنن کار رو بپیچونن، (تقریبا همشون). اگر برای ویزای کاری می تونی به هیچ وجه دانشجویی اقدام نکن چون درست که تموم شه دردسرت شروع می شه و هزینه پشت هزینه. وقتت هم تلف میشه. استرالیا جای خوبی برای درس خوندن نیست. در ضمن من همین الان ۴ نفر رو می شناسم با سابقه کار شرکتهایی که وابسته به سپاه بودن و تو لیست تحریمها بودن برای سالها مهاجرت کردن و ۲ تاشون اینجا زندگی می کنن... با تجربه من: اگر شرکتی که می گی خود وزارت اطلاعات نیست و مثلا خود سپاه، یعنی رسمی سپاه نیستی، مشکلی نداری (اونم محض احتیاط برای بخش رسمی ) مگه نه این که کلی از صنعت ایران الان دست سپاه هستو تحریم بوده. حالا میای اینجا می بینی قضیه اینقدرا هم سخت نیست، فقط باید شانس بیاری گیر کیس آفیسر بد قلق نیوفتی که اگه بیوفتی هم دیگه به تحریم اینا نیست، باید قانون رو رعایت کنی (امتیاز ها رو با مدرک ساپورت خوب) که شما داری می کنی.موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط beheshtikhah نمایش پست ها
    سلام دوستان. من الان در مرحله جمع آوری مدارک سابقه کار برای EA هستم. به 2 مشکل در خصوص سابقه کار برخوردم. ممنون میشم کسی کمک کنه.
    1- من اسفند 90 از ارشد فارغ التحصیل شدم و تا آبان 91 بیکار بودم (7 ماه)... بعد رفتم سرکار. چطور میتونم این دوره رو سابقه کار رد کنم؟ وکیل گفت اگه بتونی نامه و قرارداد از شرکتی که بعدا توش مشغول شدی بیاری، میتونیم بگیم شما در این مدت به صورت آزمایشی مشغول بودی و قاعدتا سابقه بیمه هم نداشتی. دوستان با تجربه نظر یا راه حل دیگه ای سراغ دارن؟
    2- من در هنگام اشتغال تو یکی از شرکت ها، 3 ماه از شرکت بیرون آمدم و مجددا تو هموم شرکت شروع به کار کردم. مسلما تو این مدت هم بیمه برام رد نشده. چطور میتونم این مدت رو برای EA و اداره مهاجرت توجیح کنم. از نظر نامه سابقه کار از شرکت مشکلی ندارم. فقط دنبال توجیح می گردم تا به مشکل نخورم.
    و چندتا سوال:
    1- اگه به جای مدیر مستقیم یا مدیر منابع انسانی، "مدیرعامل" نامه سابقه کار امضا کنه، مشکل داره؟ (چون تو booklet نوشته مدیر مستقیم یا مدیر منابع انسانی)
    2- راحت ترین و سریع ترین راه پرداخت پول برای اسسمنت برای ما که در ایران هستیم چی هست؟
    سپاس
    سلام
    3. نامه های منو مدیرعامل امضا کرد. در ضمن
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی شما پر شده نمیشه به شما پیام داد

سلام.
    دوستان کسی در خصوص خرید گزارش گزارش Anzscosearch Occupation Report اطلاعاتی داره؟
    آدرس:
    https://www.anzscosearch.com/report/

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر سکشن دو باشه دانشگاه و معدل بالای 17 باشه و حین تحصیل سابقه کار هم داشته باشی به نظر شما Professional Engineer میدن به نظرتون؟ کیس مشابه دیده کسی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)