صفحه 102 از 158 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من ژانویه 2015 اسسمنت را از ACS دریافت کردم و تا تقریبا 3 ماه دیگه می توانم امتحان آیلتس بدهم و بتونم پرونده ام را لانچ کنم و تا آن زمان هم 2 سال از تاریخ صدور اسسمنت من گذشته و باطل شده و من دوباره باید اسسمنت بگیرم.
    من می خواستم بدونم الان مجددا باید اقدام کنم برای اسسمنت باید تمام مدارکی که دفعه قبل دادم با آپدیت جدید ارایه بدم یا فقط نامه سابقه کار از 2 سال پیش تا الان بدم کافیه؟
    و یا آیا امکان تمدید وجود دارد یا نه؟

سلام دوستان
    من دقیقا سه ماه پیش یعنی (8 Aug ) مدارکم رو برای ارزیابی به سازمان Engineers Australia فرستادم و هزینه ارزیابی رو هم همون موقع پرداخت کردم. از گزینه Fast track استفاده نکردم چون میخواستم برای یه آزمون ایلتس دیگه آماده بشم. الان که میرم توی سایت هنوز وضعیت من رو میزنه Queued For Assessment (در نوبت ازریابی). در این حالت معمولا چقدر بعد از پرداخت هزینه ارزیابی شروع میشه؟ چون از اون مدتی که خودشون اعلام کردن(15 هفته برای ارزیابی) فقط 3 هفته مونده آیا احتیاجی هست تماس بگیرم و پیگیر بشم یا این یک روند معمول هست؟ از دوستانی که بدون استفاده از Fast track ارزیابی شدن تقاضا دارم که راهنمایی بفرمایند.
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    . IAU south tehran Chemical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط armanmohseni2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دقیقا سه ماه پیش یعنی (8 Aug ) مدارکم رو برای ارزیابی به سازمان Engineers Australia فرستادم و هزینه ارزیابی رو هم همون موقع پرداخت کردم. از گزینه Fast track استفاده نکردم چون میخواستم برای یه آزمون ایلتس دیگه آماده بشم. الان که میرم توی سایت هنوز وضعیت من رو میزنه Queued For Assessment (در نوبت ازریابی). در این حالت معمولا چقدر بعد از پرداخت هزینه ارزیابی شروع میشه؟ چون از اون مدتی که خودشون اعلام کردن(15 هفته برای ارزیابی) فقط 3 هفته مونده آیا احتیاجی هست تماس بگیرم و پیگیر بشم یا این یک روند معمول هست؟ از دوستانی که بدون استفاده از Fast track ارزیابی شدن تقاضا دارم که راهنمایی بفرمایند.
    متشکرم
    سلام دوست عزیز
    من هم تقریبا شرایط مشابه شما رو داشتم. از fast track استفاده نکرده بودم و یک نامه اعتراضی هم نوشتم منتها قبل از اینکه بخوام ارسال کنم خودشون ظاهرا ترسیدن(!) نتیجه ارزیابی رو حدود هفته 12ام فرستادن. اینجا قبلا کاملتر توضیح دادم: http://ozname.mihanblog.com/post/6
    امیدوارم نتیجه ارزیابیتون هرچه زودتر بیاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط armanmohseni2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متشکرم
    من از FAST TRACK استفاده کردم با اینکه قرار بود یه هفتگی جواب بدن حدود 15 روز طول کشید. به نظر میرسه کارشون واقعا طول میکشه. امیدوارم به زودی جواب اسسمنت برای شما بیاد

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

دوست عزیز معمولا 1 ماهه جواب میدن و گاهی 2 هفته ایی. خیلی متفاوت هست به تعداد متقاضی ها تو اون بازه زمانی که مدارک شما زیر دستشون رفته داره. Fast Track هم 2 هفته ایی هست.

Member
    رشته و دانشگاه

اگر دانشگاه اینطور هست که میگید شما رو Professional Engineer اسس نمیکنن. با قطعیت اینو میگم به دلایل تجربه کاریم. و ربطی به معدل نداره. نظام مهندسی اگر دارید ( نمیدونم چه رشته ایی هستید) حتما بفرستین تا بتونه Section 2 بودن دانشگاه رو جبران کنه و چیزی که میخواین اسس بشین. در غیر این صورت Technologist Engineer اسس میشید که باید 65 امتیاز حداقل داشته باشید( به دلیل سهمیه بندی که این عنوان شغلی داره) که دعوتنامه دریافت کنید( البته اگر برای 189 میخواین اقدام کنین)

Member
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=elmiraaa;1855610]سلام دوستان من یه سوال دارم، برای مهاجرت به استرالیا مدرک لیسانس از دانشگاه پیام نور قابل قبوله؟ منظورم اینه که وقتی مدرک ارزشیابی میشه معادل همون لیسانس حسابش میکنن یا فوق دیپلم؟ لیسانس IT از دانشگاه پیام نور دارم با معدل 14.40این دانشگاه Section1 هست و معادل لیسانس ارزیابی میشه, نگران نباش]

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    اگر سکشن دو باشه دانشگاه و معدل بالای 17 باشه و حین تحصیل سابقه کار هم داشته باشی به نظر شما Professional Engineer میدن به نظرتون؟ کیس مشابه دیده کسی؟
    اگر دانشگاه اینطور هست که میگید شما رو Professional Engineer اسس نمیکنن. با قطعیت اینو میگم به دلایل تجربه کاریم. و ربطی به معدل نداره. نظام مهندسی اگر دارید ( نمیدونم چه رشته ایی هستید) حتما بفرستین تا بتونه Section 2 بودن دانشگاه رو جبران کنه و چیزی که میخواین اسس بشین. در غیر این صورت Technologist Engineer اسس میشید که باید 65 امتیاز حداقل داشته باشید( به دلیل سهمیه بندی که این عنوان شغلی داره) که دعوتنامه دریافت کنید( البته اگر برای 189 میخواین اقدام کنین)

Member
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=sami_929;2362649]سلام دوستان
    من ژانویه 2015 اسسمنت را از ACS دریافت کردم و تا تقریبا 3 ماه دیگه می توانم امتحان آیلتس بدهم و بتونم پرونده ام را لانچ کنم و تا آن زمان هم 2 سال از تاریخ صدور اسسمنت من گذشته و باطل شده و من دوباره باید اسسمنت بگیرم.
    من می خواستم بدونم الان مجددا باید اقدام کنم برای اسسمنت باید تمام مدارکی که دفعه قبل دادم با آپدیت جدید ارایه بدم یا فقط نامه سابقه کار از 2 سال پیش تا الان بدم کافیه؟
    و یا آیا امکان تمدید وجود دارد یا نه؟[دوباره مراحل قبل رو باید برید جلو]

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sami_929 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    و یا آیا امکان تمدید وجود دارد یا نه؟
    مجدد مثل قبل باید مدارک بفرستین و مراحل قبلی رو تکرار کنید. امکان تمدید نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)