صفحه 103 از 158 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط beheshtikhah نمایش پست ها
    سلام. اگه بیمه و فیش حقوقی نداشته باشیم باید چکار کنیم؟
    سابقه کار بدون بیمه مشکلی پیش نمیاره ولی احتمال تماس اداره مهاجرت با محل کارهاتون تا 4سال قبل بالا میره. فیش حقوقی هم اگه ندارین میتونین نامه ارائه بدین از طرف محل کار که فلان مقدار در تاریخ فلان به حساب بانکی فلان به عنوان حقوق فلان ماه واریز شده

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان. من الان در مرحله جمع آوری مدارک سابقه کار برای EA هستم. به 2 مشکل در خصوص سابقه کار برخوردم. ممنون میشم کسی کمک کنه.
    1- من اسفند 90 از ارشد فارغ التحصیل شدم و تا آبان 91 بیکار بودم (7 ماه)... بعد رفتم سرکار. چطور میتونم این دوره رو سابقه کار رد کنم؟ وکیل گفت اگه بتونی نامه و قرارداد از شرکتی که بعدا توش مشغول شدی بیاری، میتونیم بگیم شما در این مدت به صورت آزمایشی مشغول بودی و قاعدتا سابقه بیمه هم نداشتی. دوستان با تجربه نظر یا راه حل دیگه ای سراغ دارن؟
    2- من در هنگام اشتغال تو یکی از شرکت ها، 3 ماه از شرکت بیرون آمدم و مجددا تو هموم شرکت شروع به کار کردم. مسلما تو این مدت هم بیمه برام رد نشده. چطور میتونم این مدت رو برای EA و اداره مهاجرت توجیح کنم. از نظر نامه سابقه کار از شرکت مشکلی ندارم. فقط دنبال توجیح می گردم تا به مشکل نخورم.
    و چندتا سوال:
    1- اگه به جای مدیر مستقیم یا مدیر منابع انسانی، "مدیرعامل" نامه سابقه کار امضا کنه، مشکل داره؟ (چون تو booklet نوشته مدیر مستقیم یا مدیر منابع انسانی)
    2- راحت ترین و سریع ترین راه پرداخت پول برای اسسمنت برای ما که در ایران هستیم چی هست؟
    سپاس
    وکیل اگر کاربلد باشه به شما نمیگه که سابقه کارتون رو EA ارزیابی کنه!!! و اینکه نه مشکلی نیست مدیرعامل هم میتونهامضا و تایید کنه.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام.
    دوستان کسی در خصوص خرید گزارش گزارش Anzscosearch Occupation Report اطلاعاتی داره؟
    آدرس:
    https://www.anzscosearch.com/report/
    من میتونم در این مورد کمک کنم اگر Occupation خاصی مد نظرتون هست

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iman5316 نمایش پست ها
    با سلام به همه عزیزان.
    مهندس عمران هستم 34 ساله. 14 سال سابقه کار مرتبط با رشته که 9 سال بعد از اخذ مدرک کارشناسی بوده.
    میخوام برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم. نمیدونم از کجا شروع کنم.
    1- آیا مشاور بگیرم یا خودم میتونم انجام بدم؟
    2- از همون اول مدرک آیلتس میخوان یا نه. چون دارم خودم رو برای گرفتن آیلتس آماده میکنم که حدود4 یا 5 ماه طول میکشه
    3- کسی از سایت rahpooy.com استفاده کرده؟ آیا مشاور مطمئنی هست؟
    خیلی ممنون میشم جوابم رو کامل بدید.
    اگر دانشگاه فارغ التحصیلی رو میگفتین میتونستم کمک کنم که چه شرایطی رو دارین. به نظر شرایطتون خوب میاد.

Junior Member

با سلام به همه عزیزان

من مدرک لیسانسم سکشن 2 هستش و مدرک فوق لیسانسم سکشن 1
    رشته لیسانسم توی لیست هست اما رشته فوق نیست.

امروز وکیل به من گفت که سابقه کار بدون بیمه مشکلی نداره فقط باید بعد از مدرک لیسانست و مرتبط با اون باشه. گفت با اینکه لیسانست سکشن 2 هستش اما چون فوق داری 15 امتیاز میگیری (رشته فوق تو هیچ لیستی نیست) اما گفت که چون مدرک لیاسنست سکشن 2 هست و باید با اون اقدام کنی نمیتونی اسپانسر ایالتی بگیری که از اونا هم امتیاز بگیری ؟؟

آیا همچین چیزی صحت داره ؟
    لیسانس من مهندسی برق هستش و Engineer Australia اسس میکنه. که وکیل گفت برای اسپانسر ایالتی اسس نمیکنن به علت سکشن 2 بودن

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hhhm نمایش پست ها
    با سلام به همه عزیزان

من مدرک لیسانسم سکشن 2 هستش و مدرک فوق لیسانسم سکشن 1
    رشته لیسانسم توی لیست هست اما رشته فوق نیست.

امروز وکیل به من گفت که سابقه کار بدون بیمه مشکلی نداره فقط باید بعد از مدرک لیسانست و مرتبط با اون باشه. گفت با اینکه لیسانست سکشن 2 هستش اما چون فوق داری 15 امتیاز میگیری (رشته فوق تو هیچ لیستی نیست) اما گفت که چون مدرک لیاسنست سکشن 2 هست و باید با اون اقدام کنی نمیتونی اسپانسر ایالتی بگیری که از اونا هم امتیاز بگیری ؟؟

آیا همچین چیزی صحت داره ؟
    لیسانس من مهندسی برق هستش و Engineer Australia اسس میکنه. که وکیل گفت برای اسپانسر ایالتی اسس نمیکنن به علت سکشن 2 بودن
    سلام دوست عزیز،
    تا اونجا که من میدونم مدرک لیسانستون چون از دانشگاه سکشن 2 هست به عنوان مهندس برق اسس نمیشه و با کد تکنولوژیست 233914 اسس میشید. این کد رو الان سیدنی و ملبورن اسپانسر میشن که البته خیلی رقابتی هست. اینم اضافه کنم EA بدون سابقه بیمه از شما سابقه کار قبول نمیکنه. از اول 2016 روی این مسئله حساس شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_la9 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم تقریبا شرایط مشابه شما رو داشتم. از fast track استفاده نکرده بودم و یک نامه اعتراضی هم نوشتم منتها قبل از اینکه بخوام ارسال کنم خودشون ظاهرا ترسیدن(!) نتیجه ارزیابی رو حدود هفته 12ام فرستادن. اینجا قبلا کاملتر توضیح دادم: http://ozname.mihanblog.com/post/6
    امیدوارم نتیجه ارزیابیتون هرچه زودتر بیاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    من از FAST TRACK استفاده کردم با اینکه قرار بود یه هفتگی جواب بدن حدود 15 روز طول کشید. به نظر میرسه کارشون واقعا طول میکشه. امیدوارم به زودی جواب اسسمنت برای شما بیاد
    با تشکر از راهنماییتون

یه سوال دیگه راجه به سکشن دانشگاهها دارم. سکشن دانشگاه چیه؟ کجا سکشن بندی رو میشه مشاهده کرد؟ چه تاثیری روی ارزیابی میذاره؟ اگر دوستان لینک این سکشن بندی رو دارن ممنون میشم راهنمایی کنند.

سلام و وقت بخیر
    من مدرک لیسانس از دانشکده فنی حرفه ای شهید چمران رشت دارم (رشته آی سی تی). می خوام بدونم که مدرک لیسانس من مطابق مدرک لیسانس در استرالیا حساب میشه؟؟؟ یعنی میتونم روی 15 امتیاز حساب کنم یا فقط 10 امتیاز شامل حالم میشه؟؟؟
    ویرایش توسط alireza_time : November 11th, 2016 در ساعت 11:42 AM

سلام دوستان چند تا سوال داشتم ممنون میشم کسی جواب کامل بده
    اول شرایطم رو میگم
    مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی شیراز معدل 16.5
    سن 25
    ایلتس دوتا دارم یکیش همه بالای هفت به جز اسپیکینگ دومی اسپیکینگ 7 شدم ولی رایتینگ 6.5
    سابقه کار هیچی ندارم
    حالا سوالات
    1. ایا 10 امتیاز ایلتس رو میتونم بگیرم؟
    2.امتیاز سنم میشه 30 مدرک لیسانس 15 و ایلتس 10 مجموعا 55 امتیاز ایا میتونم بدون هیچ سابقه کاری با همین 55 امتیاز برای ویزای 190 اقدام بکنم؟
    3.ea حتما برای اسس کردن سابقه کار میخواد؟
    4.کدوم شغل به رشته من نزدیک تره(مهندسی برق کنترل)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering-Azad Ahvaz

نقل قول نوشته اصلی توسط fazelhoney نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال داشتم ممنون میشم کسی جواب کامل بده
    اول شرایطم رو میگم
    مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی شیراز معدل 16.5
    سن 25
    ایلتس دوتا دارم یکیش همه بالای هفت به جز اسپیکینگ دومی اسپیکینگ 7 شدم ولی رایتینگ 6.5
    سابقه کار هیچی ندارم
    حالا سوالات
    1. ایا 10 امتیاز ایلتس رو میتونم بگیرم؟
    2.امتیاز سنم میشه 30 مدرک لیسانس 15 و ایلتس 10 مجموعا 55 امتیاز ایا میتونم بدون هیچ سابقه کاری با همین 55 امتیاز برای ویزای 190 اقدام بکنم؟
    3.ea حتما برای اسس کردن سابقه کار میخواد؟
    4.کدوم شغل به رشته من نزدیک تره(مهندسی برق کنترل)
    سلام..
    1-نه، باید تو یک آزمون باشن..
    2-سابقه کار یک سال حتما باید باشه، بدون بیمه هم باشه میشه..
    3-فکر نمیکنم..
    4-نمیدونم..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)