صفحه 105 از 158 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام به همگی
    من گواهی سابقه کارم رو برای استرالیا اسس کردم و جوابش رو گرفتم
    میخواستم بدونم کانادا هم نتیجه اون اسس رو قبول داره یا باید دوباره براشون بفرستم و خودشون اسس کنن؟
    Vetassess استرالیا کار اسسمنت منو انجام داده بود
    ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام

من از یکی دوتا منبع شنیدم مدرک لیسانس مهندسی اگر از دانشگاههای لول یک ایران باشه اگر جتی تکنولوژیست هم اسس بشه باز ۱۵ امتیاز میگیه؟ آیا صحت داره؟؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان، کسی هست بتونه در خصوص نوشتن CPD من رو راهنمایی کنه؟ رشته من مکانیک (کارشناسی) هست با حدود دو سال و نیم سابقه کار و هیچ ایده ای ندارم چطور باید هر ابیسود CPD رو با حداقل 800 کلمه پر کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    آقای محسنی، شما چه کار کردین؟ چه جوابی در این مورد به ارزیاب دادین؟
    من با شرکت صحبت کردم و بهشون تعهد دادم که قرارداد رو برای استرالیا میخوام. اونا هم قبول کردن که برام قرارداد تنظیم کنن و بهم بدن. البته در حدود 2 هفته طول کشید تا تونستم ازشون قرارداد بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط unessandi نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی هست بتونه در خصوص نوشتن CPD من رو راهنمایی کنه؟ رشته من مکانیک (کارشناسی) هست با حدود دو سال و نیم سابقه کار و هیچ ایده ای ندارم چطور باید هر ابیسود CPD رو با حداقل 800 کلمه پر کنم.
    دوست عزیز شما دقیقا منظورتون CPD هست یا Career Episode ؟ اینها دو چیز جدا هست و هر دو برای CDR لازم است.
    CPD : یعنی هر کاری که شما بعد از فارغ التحصیلی انجام دادی تا در مورد رشته خودت بروز باقی بمونی مثلا اگر در کنفرانسی یا ژورنالی مقاله داده باشی، در دوره یا سمینار یا هر چیزی که به رشته ات مرتبط باشه شرکت کرده باشی، ارایه مطالب در کلاس یا کنفرانس یا سمینار، ثبت اختراع و یا هر خدمتی که در زمینه مهندسی خودتون بصور داوطلبانه انجام داده باشی. این باید حداکثر 1 صفحه A4 باشد و محدودیت کلمه هم ندارد.

Career episode: یک شرح از تحصیلات و یا کار مهندسی هست. اگر فوق لیسانس هستید از پایان نامه کارشناسی ارشدتون می تونید یک Career Episode خوب در بیارید. همچنین اگر سر کار طراحی یا راه اندازی یک قسمت رو بر عهده داشتید یا عضوی از یک گروه بودید میتونید یک Career Episode خوب باتوضیح تمام جزییات ازش در بیارید. اگر یه مشکلی در حیطه رشته خودتون رو در مدت زمان انجام کار برطرف کردید یا عضوی یک گروه برای رفع مشکل بودید باز هم میشه با ارایه همه جزییات یه کارای خیلی خوبی انجام داد و یه Career Episode نوشت. بر اساس پوزیشن کاری و مسولیتهای کارتون اگر واقعا مهندسی باشه ( طراحی و اجرا و یا هر چیزی که خارجی ها بهش بگن کار مهندسی) می تونید یه Career episode بنویسید.

Junior Member

خیلی ممنون از توضیحاتتون، بله منظورم همون career episode هست، اگر کسی نمونه ای داره یا career episode خودش رو بتونه به اشتراک بزاره برای من و دوستان دیگه که ایده ای کلی ازش بگیریم ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط unessandi نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحاتتون، بله منظورم همون career episode هست، اگر کسی نمونه ای داره یا career episode خودش رو بتونه به اشتراک بزاره برای من و دوستان دیگه که ایده ای کلی ازش بگیریم ممنون میشم
    از این سایت میتونید دانلود کنید http://gettingdownunder.com/cdr-samples-templates ولی حواستون باشه که به هیچ عنوان کپی نکنید چون عواقب خودش رو داره و ممکنه کلاهبرداری به حساب بیاد.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام

من از یکی دوتا منبع شنیدم مدرک لیسانس مهندسی اگر از دانشگاههای لول یک ایران باشه اگر جتی تکنولوژیست هم اسس بشه باز ۱۵ امتیاز میگیه؟ آیا صحت داره؟؟

ممنون
    سلام دوست عزیز، درسته، اگر مدرک شما از دانشگاه های لول 1 باشه معادل لیسانس استرالیا قرار میگیرد و 15 امتیاز رو میگیرید. با توجه به سوابقتون امکان داره پروفشنال نشید و تکنولوزیست بشید که فرقی روی امتیاز مدرکتون نداره.

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق دیپلم و لیسانس معماری از آموزشکده فنی با معدل 16.7 و 15 دارم ، احتمال داره مدرک من توسط aaca فوق دیپلم هم ارزیابی نشه؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    یک سوال خدمتتون داشتم، بنظرتون مدرک لیسانس دانشگاه ازاد معدل زیر 14 و فوق لیسانس دانشگاه ازاد در همون رشته معدل 15.5 حداقل معادل لیسانس ارزیابی میشه؟سابقه کار هم ده سال با بیمه بعد از اتمام لیسانسه
    توضیح اینکه ظاهرا 5 سال تحصیل در دانشگاه ازاد با معدل بالای 14 معادل لیسانس استرالیا ارزیابی میشه
    ولی در مورد حداقل معدل فوق لیسانس دانشگاه ازاد چیزی پیدا نکردم
    ممنون میشم نظرتونو بدونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)